Ангел-предохранитель• сегодня в 07:38

Життя центр vs спальний район з дітьми

Дівчата, хочу послухати ваші історії/думки.
Я в Чернівцях, винаймаю квартиру в спальному районі. Шукаю більшу квартиру по площі. Є непоганий варіант, але в центрі міста.
А це значить, що дітям (10 і 12 років) треба буде міняти школу. Бо до нашої доведеться закладати мінімум годину в один бік на дорогу. Я в принципі і розглядала зміну школи на якусь «посильніше», ніж та, що зараз.
Мені локація не принципова через роботу, я вдома працюю. Чоловіку набагато ближче з центру.
Але ж це центр, все забудовано, простору як такого немає для прогулянок, супермаркетів як таких також. Є ринок десь там, окремі невеликі магазинчики.
Можливо у когось є досвід життя з дітьми в центрі і в спальнику, то хотіла б послухати ваші думки. Де вам було зручніше, краще. І так далі
Я така бойова• сегодня в 07:40
Мені зручно там де інтереси дітей. А ви оцініть свої
Альфред Шнитке• сегодня в 07:46
Чернівці одне велике село. Що там забудованого такого аж.
Будете кожен рік міняти житло і школу?
Замулена ріка• сегодня в 07:48
про час это вы преувеличили в одну сторону?
Сокодавка ще та• сегодня в 07:48
Ответ дляАльфред Шнитке
Будете кожен рік міняти житло і школу?
Село тепер Київ. Пусто, холодно і грусно
Замулена ріка• сегодня в 07:49
Ответ дляСокодавка ще та
пусто?
Альфред Шнитке• сегодня в 07:49
Ответ дляСокодавка ще та
Вы там были хоть? Про пусто и грустно аж смешно
Сокодавка ще та• сегодня в 07:50
Ответ дляАльфред Шнитке
Вам смішно?
Ноу коммент• сегодня в 07:51
Автор, нужно исходить из самого города. Я в Черновцах не жила. Какая там инфраструктура в центре - понятия не имею. Вполне может быть, что там жить в центре вполне комфортно.
Если бы речь шла о Киеве - то с детьми однозначно спальник
Прикуси Язика• сегодня в 07:53
Авторко, я теж в Чернівцях, тут однаково незручно жити в будь-якому районі , але в центрі хоч гарно й подекуди тротуари є.
Ноу коммент• сегодня в 07:54
Ответ дляПрикуси Язика
А почему неудобно?
После 18• сегодня в 07:54
Кроме школы, у детей наверно кружки и секции, их тоже бросать будете? Еще зависит от возраста, начальная школа легко находит новых друзей, у подростков могут быть проблемы.
Я в Черновцах не бывала, но в своем городе конечно хотела бы жить в центре, там жизнь, движение, музеи, театры, красивые здания. На окраине один быдлоград и соответствующий контингент.
Прикуси Язика• сегодня в 07:54
Ответ дляНоу коммент
А почему неудобно?
Бо місто таке
Рятівник Малібу• сегодня в 07:56
Ответ дляСокодавка ще та
Нет вы в Варшаве в коронавирус немжили да сейчас тут не драйва
Прикуси Язика• сегодня в 07:56
Додам , авторко, якщо ви без авто, то в будь -якому районі жити буде незручно, але якщо є машина, то яка різниця , чи є близько супермаркети
Альфред Шнитке• сегодня в 07:57
Ответ дляСокодавка ще та
Вам смішно?
Конечно. Я тут живу
Сокодавка ще та• сегодня в 07:57
Ответ дляАльфред Шнитке
Конечно. Я тут живу
Виживаєте
Попа как у Кардашьян• сегодня в 07:57
Ответ дляСокодавка ще та
От чего вам пусто и грустно?)))
Альфред Шнитке• сегодня в 07:58
Ответ дляСокодавка ще та
Виживаєте
Та нет. Прекрасно живу
Попа как у Кардашьян• сегодня в 08:00
Ответ дляСокодавка ще та
Виживаєте
Вы может и выживаете. Где ни будь в саратове. А мы в Киеве нормально живём)
Я только за!• сегодня в 08:02
Ответ дляСокодавка ще та
Пусто? Щось я не помітила! В ТРЦ купу людей, в метро ніде яблуку впасти і тд. Переселенців стільки стало, що відчуття ніби людей більше як до війни тут.
Брюльтик• сегодня в 08:02
Я живу в центрі Чернівців. Колись переїхали зі спального р-ну біля Депоту. І цей вибір був дуже вдалий. Все в пішій доступності (робота, ліцей, спортзал, раніше гуртки). Поруч є базар, де свіжі продукти в будь-який день. Єдине в гіпер-маркети їздимо, але це не проблема ніяка, враховуючи відстані в нашому місці.
Я только за!• сегодня в 08:03
Ответ дляПрикуси Язика
А чому? Я була одного разу, то мені дуууже сподобалось ваше місто! Майже як мій рідний Франківськ
В моїй хаті моя правда• сегодня в 08:05
Ответ дляСокодавка ще та
Про холодно- не заперечую, але пусто і сумно ну це не про Київ
Прикуси Язика• сегодня в 08:05
Ответ дляБрюльтик
Підкажіть , будь ласка , який спортзал відвідуєте? Ми переїхали в центр й в мене закінчується абонемент в SportLife, хочу щось ближче додому знайти
Брюльтик• сегодня в 08:06
Ответ дляПрикуси Язика
SportDep на Петрищука (раніше Суворова)
Прикуси Язика• сегодня в 08:06
Ответ дляЯ только за!
Ну ви ж туристом були, а не жили
Прикуси Язика• сегодня в 08:07
Ответ дляБрюльтик
SportDep на Петрищука (раніше Суворова)
Чула про нього. Ви з тренером займаєтеся ? Чи можете когось порадити ?
Брюльтик• сегодня в 08:11
Ответ дляПрикуси Язика
Я на групові ходжу. Там багато тренерів непоганих, найкраща - Настасія Кудрявцева.
Нашли в капусте• сегодня в 08:09
Ответ дляСокодавка ще та
Пусто де?
Пишу вірші, дорого• сегодня в 08:11
Подивилась би по школах. Там де хороші школи/ хороші гуртки. Бо далеко возити це і час , і зайві витрати, і дітям такі жертви не потрібні.