МадамОхмури• сегодня в 14:20
Львів - де знайти мусорні баки?)
Знімаємо квартиру у Львові. Ніде поряд немає мусорних контейнерів. Може якась закономірність, по якій їх можна шукати?) Бо вже ходили в різні сторони) знайшли кілометрів через два. Хотілось би ближче)
СирОжино пирОжино• сегодня в 14:21
У сусідів спитайте. Вони можуть бути криті і на магнітному замку.
МадамОхмури
• сегодня в 14:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Это капец, вы выход из квартиры с первого раза нашли?
а по суті?
МадамОхмури
• сегодня в 14:31
Ответ дляБарабан для дорослих
О, лічильники вже повірила, за мусорки взялась
тобто?
Слава Українi• сегодня в 14:33
О, да,мы когда там были их еле нашли/). У них с этим проблемы в центре.
МадамОхмури
• сегодня в 14:33
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Удалено администрацией...
Навіть господар сказав, що баків поблизу немає. А Вам просто яд спустити треба?)
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 14:34
Ответ дляМадамОхмури
Да, потому что каким надо быть тупым человеком, чтоб у чужих людей спросить.Так где на моей улице мусорка, знаете?
Слава Українi• сегодня в 14:35
Ответ дляМадамОхмури
Нам хозяйка квартиры сказала, чтобы мы не выносили мусор)). А мы хотели как лучше,пошли искать ,нашли возле рынка через два квартала 😁
МадамОхмури
• сегодня в 14:37
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я спитала можливо є якась закономірність іх розстановки по місту. Я знайшла карту, але вона за 2020 рік і іх там не густо. Ви по всіх темах бігаєте і спльовуєте чи це моя така Вам цікава?)
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 14:39
Ответ дляМадамОхмури
И все соседи вместе с хозяином возят мусор на такси за два километра?
В танке• сегодня в 14:41
Ответ дляМадамОхмури
Треба було одразу питати де є :)
Я 2 рази орендувала квартири у Львові. Перший раз повезло, баки були неподалік будинку. Другий раз треба було прогулятись трохи.. обійти сусідній будинок і.. там знайшли баки :)
Походіть навколо будинка, або спитайте «сусідів» якщо зустрінете
МадамОхмури
• сегодня в 14:41
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Соцопитування хто куди возить я не робила. Господар там не живе. А взагалі , дякую за коструктив)
В танке• сегодня в 14:42
Ответ дляСлава Українi
Цікаво.. а якщо оренда на тиждень, то тиждень збирати сміття? :)))
В танке• сегодня в 14:46
Ответ дляМадамОхмури
Я знайшла мапу за 2022 - там багато точок «для органіки». Ви де саме?
Слава Українi• сегодня в 14:47
Ответ дляВ танке
Не знаю, мы на 4 дня сняли и то некомфортно было. 🥴🤷 Там явные проблемы у них с мусорными баками.
В танке• сегодня в 14:47
Ответ дляСлава Українi
Та є таке… :(
В танке• сегодня в 14:50
Ответ дляСлава Українi
Я якось звикла що біля будинку є баки. Типу «закріплені» за будинком.
А тут місто невеличке, переповнене і ті баки ще пошукай.. я он вище мапу знайшла, але підозрюю що то не баки, а типу урни чи щось таке..
А я кумедна• сегодня в 14:50
Ага, настільки нема в центрі. Що моя подружка цілу сессію зняла зі сміттям
МадамОхмури
• сегодня в 14:54
Ответ дляВ танке
Так, то урни або контейнери на замку ще можуть бути.
В танке• сегодня в 14:55
Ответ дляМадамОхмури
Ви десь біля центру? Якщо так, я там памʼятаю пару точок саме контейнерів )може якось на мапі Вам намалюю )
МадамОхмури
• сегодня в 14:56
Ответ дляВ танке
Біля Політехники. Знайшли посередині Дорошенка
Царевна_несушка• сегодня в 14:58
Жила во Львове полгода 12 лет назад. Снимала на Левицкого квартиру. Мусор приходилось выносить за километр почти. Или к Вопаку на Мечникова (там метров 700 было), или почти к коню (еще дальше)
В танке• 2 часа назад
Ответ дляМадамОхмури
Якщо правильно памʼятаю - отут були саме контейнери. Це треба пройтись до самої площі Ринок..
і, по моєму, з якогось боку парку були, але тут я не дуже впевнена (парк навпроти політехніки)
Поки вам карту малювала, Ви вже їх знайшли схоже )
Замулена ріка• 2 часа назад
Ответ дляМадамОхмури
Это правда. Знаю, возле оперного такая фигня есть. Но нужно поговорить с владельцами магазинов.
Барабан для дорослих• 2 часа назад
Ответ дляМадамОхмури
тобто?
Ви на безлюдному острові живете чи німа?
Спитайте сусідів,куди вони сміття виносять