Сирожено_пирожено• 05 марта в 15:28

Из-за чего вам захотелось покончить собой?

автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:05
Ответ дляБензопирен
Так.І дуже матеріально надурив всю мою родину.В мене була страшна депресія і я спала по 2 години.
Бумеранг йому не прилетів.
Щасливо одружений удруге.
Украл деньги? Долго длился период когда спали всего по два часа?
Бензопирен• 05 марта в 20:14
Ответ дляСирожено_пирожено
Не вкрав.
Краще би вкрав.Потайки окремо в кожного члена родини під придуманими приводами взяв у борг.Навіть у лежачої бабусі с трьма інфарктами.Це що би Ви розуміли до якої міри йому було все рівно,коли все відкриється.
Місяць лежала в психдиспансері,бо хотіла накласти на себе руки.
Вірніше спробувала.
Мама,яка ніколи не заходила в спальню відчула щось недобре й прийшла.Відкачали.Потім років шість я не могла спати.Взагалі.Мабуть ті дві години,якісь резервні в організмі.Коли людина в будь-якому стані спить.
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:22
Ответ дляБензопирен
Не вкрав.
Вірніше спробувала.
А как все стало восстанавливаться? У вас отношений после него не было ни с кем?
Бензопирен• 05 марта в 20:25
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні.
І думаю більше не буде.
Від мене наче відірвали частину.Я себе збирала по шматочках.Добре,що друзі й родина підтримали.
Але,тепер я зрозуміла,чого Данте в центрі пекла поставив зрадників.Так,як болить зрада напевне нічого в світі не може боліти.Це неможливо пояснити і описати словами.Страшний досвід.
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:27
Ответ дляБензопирен
Ні.
І думаю більше не буде.
Это выглядит очень страшно
Бензопирен• 05 марта в 20:27
Ответ дляСирожено_пирожено
Это выглядит очень страшно
Вибачте,що засмутила.
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:32
Ответ дляБензопирен
Вибачте,що засмутила.
А не хотели бы к психотерапевту?
Бензопирен• 05 марта в 20:35
Ответ дляСирожено_пирожено
А не хотели бы к психотерапевту?
Це було би добре.Та це нема коштів.І так в боргах.
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:38
Ответ дляБензопирен
Понимаю вас, аналогично
Бензопирен• 05 марта в 20:39
Ответ дляСирожено_пирожено
Понимаю вас, аналогично
Вам також важко морально?
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 20:52
Ответ дляБензопирен
Вам також важко морально?
Да, такое ощущение, что живу через силу. Нет ни веры в себя, ни желания чего либо.. Даже не представляю как самой себя поднять
Бензопирен• 05 марта в 20:52
Ответ дляСирожено_пирожено
В Вас діти,чоловік родина є?
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 21:06
Ответ дляБензопирен
В Вас діти,чоловік родина є?
Только родители, но я в другом городе
Крижана бурулька• 05 марта в 21:33
Не то, чтобы хотелось… Но да, возникали эти мысли. Из-за тяжелой утраты. Это было как реакция на безысходность: я ничего не могла с этим поделать, но и смириться не могла. Пришлось научиться смирению…(
Бензопирен• 05 марта в 22:07
Ответ дляСирожено_пирожено
Только родители, но я в другом городе
Друзі?
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 22:18
Ответ дляБензопирен
Друзі?
Есть пару человек
Бензопирен• 05 марта в 22:22
Ответ дляСирожено_пирожено
Есть пару человек
Ви їм довіряєте.Чи це просто знайомі?
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 22:25
Ответ дляБензопирен
Ви їм довіряєте.Чи це просто знайомі?
Не доверяю, потому что знаю, что никому нет дела кроме их самих)
Творю чудеса• 05 марта в 22:51
У меня никогда не было таких дурных мыслей в голове.
Творю чудеса• 05 марта в 22:52
Ответ дляНиф_ниф
никогда не возникало таких мыслей...а у вас из-за чего?
Насте уже 28 исполнилось. Она уже старушка.
Бензопирен• 05 марта в 23:02
Ответ дляСирожено_пирожено
Є людина якій Ви можете розказати про те,що Вам болить і тривожить?
автор Сирожено_пирожено • 05 марта в 23:38
Ответ дляБензопирен
Есть, но от этого же ничего не поменяется, просто буду из пустого в порожнее переливать..
Бензопирен• 05 марта в 23:49
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні.Не проговорене,воно буде мучити Вас зсередини.Вам би виговоритись.Знаєте,я ще помітила,що коли вслух проговорювала,що мені боліло трошки вимальовувався план що я можу з цим зробити.
В Вас накопились проблеми чи сталася якась подія,що завдала Вам шкоди?
автор Сирожено_пирожено • 06 марта в 00:28
Ответ дляБензопирен
Все упирается в нежелание справляться с жизнью. Даже минимально: пойти приготовить еды, убраться. Все делается через не хочу. Не имею представления, что может порадовать и чего хочу. То есть не то, что внешне что то произошло, а скорее внутренние не лады с собой. Недовольство своим развитием внутренним. А соотвественно не далеки и проблемы внешние с таким то подходом и отношением к жизни.
А по поводу выговориться: я могу, но просто никогда результата от этого не вижу.
Люблю Украину• 06 марта в 03:07
Не склалося нічого у житті через помилки у молодсті
Бензопирен• 06 марта в 17:33
Ответ дляСирожено_пирожено
Таке враження що в Вас трапилося емоційне вигорання або починається депресія.Щось є що Вас радує або викликає посмішку,дає якийсь позитив.Коли Вам хоч трошки добре?
автор Сирожено_пирожено • 06 марта в 21:33
Ответ дляБензопирен
Я себя загнобила, поэтому последнее время не улыбаюсь) Но ничего, я попробую поднять себя спортом и возможно чтением литературы психологической. А у меня другого выбора нет.
Бензопирен• 06 марта в 22:08
Ответ дляСирожено_пирожено
Чого загнобили?Може Ви дуже критично до себе віднеслись?
Важкий час для всіх.Погано з роботою й грошима.
Спробуйте себе відігріти.
Дивилася двух дуже цікавих лікарів.На різні теми,полистайте їх.Може буде відповідь для Вас.Так хочеться Вас підтримати і що би в Вас все налагодилось.

Как долго длится депресия
автор Сирожено_пирожено • 06 марта в 22:11
Ответ дляБензопирен
Спробуйте себе відігріти.

https://www.youtube.com/watch?v=Wv0nhTc_Ezs

Как долго длится депресия
https://youtu.be/QFsJDy0ZNC4?si=wk8fC73PY-hJEzUI
Перфекционистка наверно) Спасибо большое вам, посмотрю обязательно 🙏❤️🌹 Пусть у вас все будет хорошо😘
Бензопирен• вчера в 00:37
Ответ дляСирожено_пирожено
Дуже дякую Вам.Й у Вас хай все налагодиться.Можливо,на тих каналах щось для себе візьмете.Там багато тем.Я зовсім неправильно приймала вітаміни,той доктор мужчина пояснив,як правильно.Доступно,а мав би лікар мій пояснити чого той вітамін Д не засвоюється.
Любіть себе любу,Ви маленький Всесвіт.Неповторна.
Ні до Вас,ні після вже не буде такої людини.А святих і ідеальних не існує.
Ще мені допомагає коли я комусь допомагаю й відпускаю це.Нікому не розповідаю.
І час тільки для себе.Хоч півгодинки побайдикувати.