Забобонний фрукт• вчера в 23:16

Курси Genius, хтось проходив недавно, як вам?

Хочу купити по АІ щось, ще не вирішила який, але колись СММ у них проходила - то був супер. Може по АІ хтось проходив?
курасаны• вчера в 23:19
Я купила річну підписку на всі Курси, аі пройшла для смм,автоматизації,зараз прохожду частину генерацій. Інформації дуже багато. Але було дуже дешево, за ту повну ціну яку вони хотіли не купувала б.
автор Забобонний фрукт • вчера в 23:20
Ответ длякурасаны
А чому? Погані?
Мальдивирую• вчера в 23:21
Я недавно слушала 3-х дневный вебинар по AI Анны Баум. Мне очень понравилось. Курс не покупала, но советую и на нее обратить внимание.
Почекуха• вчера в 23:21
Ответ длякурасаны
Я тоже прошла смм, маркетин и видео монтаж. Информации которой я не знаю было процентов 10. Купила больше чтобы сертификаты получить. За полную стоимость тоже не купила бы
автор Забобонний фрукт • вчера в 23:22
Я ще на Марію Гриценко дивилась, але вона почала срачі постити про школи, в яких викладала. Це прям фу. Типу бабки збила і потім хайпитись почала. Неприємна особа
автор Забобонний фрукт • вчера в 23:23
Ответ дляПочекуха
Так вони ніби всі для новичків, може тому
курасаны• вчера в 23:24
Ответ дляЗабобонний фрукт
А чому? Погані?
Ну ,ящо ви пройшли вже смм то аі для смм вам буде норм,а я смм не проходила,тому просто прослухала і все. Частина з автоматизаціями не моє зовсім,нудне. Аі для маркетину теж нецікаво. Частина з генераціями норм,пройшла тільки міджорней,тільки ще ж треба підписатися на генератори,а це теж недешево.
курасаны• вчера в 23:26
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це та що neuro artist чи та що смм вела? Вони обидві просто свої Курси вже просувають і мають свої проекти.
очки_ннадо• вчера в 23:54
После курсов СММ работу нашли?