Кудесница_с_пургеном• 06 марта в 19:48
Дівчата в кого не вакциновані діти, як потрапили в держ. садок?
Дівчата поділіться досвідом в кого не вакциновані діти, як потрапили в садок, де брали/купували справки, або робили офіційно медичний відвід, поділіться контактами лікарів до яких можна звернутися з таким питанням.
Прохання заядлим вакцинаторам, які будуть тут швиряти в мене тапками, проходити повз, я дуже глибоко вивчила це питання і жоден мене не переконає що це корисно.
Дитина має певні захворювання як атопічний дерматит з народження, та алергічну бронхіальну астму.