ЖивунаБагамах• 07 марта в 10:41
Деньги. Банки. Орбан
Кто-то в курсе, что происходит и куда ехали те деньги, что в Украине теперь будет дефицит наличной валюты?
❗️Закінчуються гроші: можливий дефіцит готівкової валюти в банках України після викрадення Угорщиною українських інкасаторів з грошима, — НБУ
Сама купляю квіти• 08 марта в 10:10
Ответ дляСмурфик
Как только этих лохов уже не сношают, Они во все верят😂 Да, народу везли деньги, конечно))) раздать хотели, а тут плохой Орбан помешал
Удалено администрацией...
Бадабум• 08 марта в 11:03
Ответ дляСмурфик
якось так...
’Владислав Смірнов:
Найслабше місце офіційної версії полягає у формі транспортування золота, яка була зафіксована на оприлюднених угорцями фотографіях.
Міжнародний міжбанківський ринок золота суворо регламентований правилами Лондонської асоціації ринку дорогоцінних металів (LBMA).
Транзит та зберігання банківського золота вимагає жорсткого стандартизованого пакування — злитки повинні транспортуватися у спеціальних ударостійких контейнерах або дерев´яних ящиках із заводським маркуванням, щоб гарантувати непорушність металу, захистити сертифікати автентичності (COA) та унеможливити підміну.
Натомість на кадрах угорської митниці золото виглядало як розпакований товар (повідомлялося про транспортування в звичайних сумках). Відкриття заводського пакування банківського металу автоматично позбавляє його статусу «Good Delivery» під час транзиту — такий метал жоден центральний банк не прийме на баланс без повторного, тривалого та дорогого лабораторного дослідження (афінажу).
Золото в такому вигляді нагадує не резерви державного банку, а приватний статок.’
’Владислав Смірнов:
Сама купляю квіти• 08 марта в 11:13
Ответ дляБадабум
якось так...
’Владислав Смірнов:
Ви бачите, тільки те, що показала угорська сторона), а не як було на справді. Є доказ того, що вони не дістали їх з ящика? Не має, отож бо і воно. Але того що, орбану потрібно розблокувати Дружбу то факт, і для цього потрібні важелі впливу на Україну
Смурфик• 08 марта в 15:22
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Ага, на машинках везут из ЕС😂
Господи, дай этим людям ума что ли
Смурфик• 08 марта в 15:24
Ответ дляБадабум
якось так...
’Владислав Смірнов:
Так и есть, наворованное куда-то перетаскивали и что-то пошло не так))
Сама купляю квіти• 08 марта в 16:40
Ответ дляСмурфик
Ага, на машинках везут из ЕС😂
Господи, дай этим людям ума что ли
Удалено администрацией...