ЖивунаБагамах• 07 марта в 10:41
Деньги. Банки. Орбан
Кто-то в курсе, что происходит и куда ехали те деньги, что в Украине теперь будет дефицит наличной валюты?
❗️Закінчуються гроші: можливий дефіцит готівкової валюти в банках України після викрадення Угорщиною українських інкасаторів з грошима, — НБУ
Ну шо не так?• 07 марта в 11:35
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це корупція на вищих рівнях влади !
Просто поясніть цю схему
Миловидна леді• 07 марта в 11:37
Ответ дляЖивунаБагамах
Вы поняли вообще они из Украины ехали или в Украину?
Ни туда и не сюда.Из Австрии в Сербию.
Ну шо не так?• 07 марта в 11:37
Ответ дляЖивунаБагамах
Они ещё и в целлофановых пакетах были?
Классные перевозки из банка в банк
Та харе. Вже смішно від цієї награної наївності.
Миловидна леді• 07 марта в 11:40
Ответ дляРеанимация
Сбушник на пенсії може працювати де хош, чому б і не водієм інкасаторської авто?
Генерал?
Вишня на торті• 07 марта в 11:42
Ответ дляЖивунаБагамах
Я вообще уже не понимаю, что за театр абсурда происходит
Може виникнути. А може й не виникати
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 11:42
Ответ дляМиловидна леді
Ни туда и не сюда.Из Австрии в Сербию.
Так, а в Сербию зачем, если Венгрия напрямую граничит в Австрией и Украиной?
Миловидна леді• 07 марта в 11:44
Ответ дляЖивунаБагамах
Не знаю.Президент Зеленский сказал,что даст адрес Орбана ЗСУ и они всё выяснят.Посмотрим теперь,как пацан слово сдержит
Мир Мир Мир!• 07 марта в 11:44
Ответ дляНу шо не так?
Яка взагалі була причина конфіскації інкасаторського авто із цінностями і затримки супроводжуючих?
В Україні проблеми у людей виникають які на 500$ уживаних речей на олх продадуть
Думаєте Угорщина не вправі поцікавитися навіщо за два місяці по її території Україна 1.5 мілліарда доларів готівкою перевозить невідомо куди і кому?
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 11:46
Ответ дляМиловидна леді
Как и до этого держал, а то вы не знаете)
Ну шо не так?• 07 марта в 11:47
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви не в курсі, як готівка потрапляє в Україну?
Аноним Советчик• 07 марта в 11:47
Ответ дляЖивунаБагамах
Те деньги в Украину ехали или из Украины?
Писали же что из Украины, тогда при чем тут дефицит в Украине?
Yuriy Gavrylechko
Угорщина, валюта, золото, інкасатори...
Ситуація з операцією угорських правоохоронців проти інкасаторів ’Ощадбанку’ швидко розгортається в часі та стає все більш дивною та заплутаною.
Сьогодні вранці з´явились написані як під копірку (а може й згенеровані ШІ, про викристання якого для формування постів та відповідей я писав раніше) заяви ’Ощадбанку’ та НБУ з вимогами негайного звільнення співробітників державного банку та майна і повернення їх до України.
В обох заявах йдеться про те, що вони ’були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного (в заяві Ощадбанку)/чергового (в заяві НБУ) перевезення іноземної валюти та банківських металів між Райффайзен банком (Австрія) та Ощадбанком (Україна).’
У відповідь на це угорська сторона надала інформацію щодо того, що Національна податкова та митна поліція Угорщини відкрила кримінальне провадження проти українських інкасаторів ’Ощадбанку’, яких було затримано у п´ятницю, 6 березня, за підозрою у відмиванні грошей. За заявою правоохоронців, з Австрії до України нібито було перевезено 40 мільйонів доларів, 35 мільйонів євро та дев´ять кілограмів золота. Про це повідомляє угорська газета Magyar Hang.
Згодом це підтвердила й Національна податкова служба Угорщини, заявивши про те, що ’інкасаторів Ощадбанку затримали у справі про відмивання грошей’.
Що буде далі важко прогнозувати, проте є питання, на які поки що відповідей немає, а саме:
- якщо щось відбувається з грошима, то першою заявою має бути заява власника коштів, а не перевізника! Але... цієї заяви немає, хто власник грошей невідомо і це навіть не цікавить ЗМІ взагалі!!! Не буває ’нічиїх’ майже $80 млн та 9 кг золота! І НБУ і Ощадбанк у своїх заявах чітко наголосили на необхідності повернення ’співробітників державного банку/своїх співробітників’ та ’майна’ без акцентування на тому, чиє це майно - банку, клієнтів банку, контрагентів банку тощо.
- де заяви Райфайзен Банку та австрійского центробанку? Вони мали б бути, бо цеж справа про регулярні/чергові перевезення валюти та золота!
- якого біса австрійський(!) банк використовував для інкасації в ЄС українських інкасаторів?!? Я не зміг знайти не лише логіки в цьому, але й прикладів інших банків з материнськими структурами в ЄС, що використовували інкасаторські можливості українського державного банку на території ЄС, та ще й на постійній основі! (може погано шукав)
- перевезення готівкового євро та та золота з Австрії до України чи навпаки ще можна пояснити, а от перевезення готівкового долара США? Може хтось підкаже логічну версію такої ’транзакції’?
- в який дивний спосіб відбувається міждержавна комунікація, якщо заяви з боку України та Угорщини не просто ’не співпадають’ за тональністю (що є абсолютно нормальним та пояснювальним моментом), а настільки суттєво вирізняються у фактажі, що натякає на відсутність цієї самої комунікації, як мінімум?
І це лише початок історії...
P.S. З´явилась відповідь на перше питання: ’Цінності, які знаходились у викрадених автівках, належать державному Ощадному банку. Це кошти, що були довірені банку громадянами та бізнесом України. Вони транспортувались з Австрії для подальшого використання в обігу й насичення готівкового ринку України’. Про це йдеться мова в офіційному повідомленні Ощадбанку. Тож виникає наступне питання: А яким чином валюта та золото, що належать клієнтам Ощаду, виявились в Австрії на рахунках й сейфах (саме сейфах, бо на оприлюднених фото золоті злитки без пакування подані, тобто потребують лабораторної перевірки на вміст металлу щонайменше і саме це може вказувпти на те, що злитки належать приватним особам) Райфайзену?!? Телепортація? Нє?
Vitalii Barvinenko
Цікаво, а дійсно Райффайзен банк у Відні гроші в целофанових синіх торбах видає?
І на пачках якась не банківська стрічка.
Питання дилетанта, можливо в стрічці є професіонали, пояснять.
Просто цікаво. Вдруг знадобиться з Відня щось перевозити з інкасаторами:))).
Sergiy Zhuk
Братва, та ви ж ... спалились ! 😀
Якби, “вас” просто пов´язали з банкнотами, то мабуть ніхто б і не помітив цей “прикрий” випадок.
Наркоту ... ганяють, а тут якісь бабоси — дитячий белькіт.
Але, везли — метал.
Ті, хто не в курсах — золото, дуже клопітна справа в банківському середовищі.
Весь драгметал має бути не просто сертифікований — він має бути в спеціальному контейнері захисної упаковки (в інеті почитаєте).
Непорушність такого контейнеру дозволяє стверджувати, що метал не підробний та відповідає стандартам сертифікату на цій самій упаковці (серійний номер, тип металу, вага, виробник ... тощо).
👉 На зображені, будь яка упаковка на металі - відсутня.
В банківській справі таке буває, так. &a
Угорщина, валюта, золото, інкасатори...
І це лише початок історії...
Vitalii Barvinenko
Sergiy Zhuk
Братва, та ви ж ... спалились ! 😀
Але, везли — метал.
жар-птица Нюра• 07 марта в 11:47
Если бы машмна доехала в Украину, то этими деньгами еще бы не пользовались, их бы не развезли. Какой дефицит ? Это или бред или в банках валюты нет совсем, что такая сумма вызвана прям дефицит
АдеКВАтная• 07 марта в 11:47
Ответ дляМир Мир Мир!
А в обмінниках з повітря валюта з´яляється?
Чи золото в банках?
АдеКВАтная• 07 марта в 11:49
Ответ дляжар-птица Нюра
Народ вообще не в теме о ежедневных объемах продаж на межбанке, и налички через банки Украины. Эта арестованная сумма, вообще ни о чем.
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 11:54
Ответ дляАноним Советчик
Yuriy Gavrylechko
Угорщина, валюта, золото, інкасатори...
І це лише початок історії...
Vitalii Barvinenko
Sergiy Zhuk
Братва, та ви ж ... спалились ! 😀
Але, везли — метал.
Угорщина, валюта, золото, інкасатори...
І це лише початок історії...
Vitalii Barvinenko
Sergiy Zhuk
Братва, та ви ж ... спалились ! 😀
Але, везли — метал.
💯
Сейчас судорожно ищут способы как выкрутиться.
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 11:52
Ответ дляАдеКВАтная
Но продажные сми уже начали пугать украинцев, чтоб не думали, что это за махинация вообще была
Аноним Советчик• 07 марта в 11:54
Ответ дляжар-птица Нюра
Цікаво,хто власник грошей?
Влада мовчить.Мабуть соромляться.
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 11:56
Ответ дляАноним Советчик
Цікаво,хто власник грошей?
Влада мовчить.Мабуть соромляться.
Но при этом не стыдятся угрожать венграми ЗСУ, это вообще как? Замарать еще и их?
АдеКВАтная• 07 марта в 11:58
Ответ дляАноним Советчик
Цікаво,хто власник грошей?
Влада мовчить.Мабуть соромляться.
Перевізник -міжнародна інкасаційна служба Ощадбанку. З дозволом на міжнародні перевезення. Везли з Райффайзену(Австрія)
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 12:01
Ответ дляАдеКВАтная
Что это за деньги? И где претензии австрийского банка к венграм тогда?)
АдеКВАтная• 07 марта в 12:00
Ответ дляЖивунаБагамах
Стоп. А сами венгры пишут, что угроза прозвучала после того, как Орбан заявил что разблокируют газопровод силовым путем. Так кто первый начал? Могу дать ссылку на венгерские СМИ.
Я не оправдываю это заявление Зеленского,но первым начал Орбан,сказав что силой запустят Дружбу.
АдеКВАтная• 07 марта в 12:01
Ответ дляЖивунаБагамах
Это деньги, которые украинские граждане ежедневно скупают в обменниках Райфайзен Украина, и прячут под подушку.
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 12:03
Ответ дляАдеКВАтная
Это за газопровод он пригрозил? Просто здесь писали за эти деньги
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 12:03
Ответ дляАдеКВАтная
Так где претензии австрийцев к венграм тогда?)
От них же везли)
Само_достаточная• 07 марта в 12:08
Ответ дляЖивунаБагамах
Правду вам не скажет никто. Понятно что для Украины преподнесут это иначе и наш народ схавает
Поліпривіт всім• 07 марта в 12:09
Ответ дляРусланка з гілки
Это коррупционные деньги, они никак не влияют на валютный запас страны.
Двушечка на угорщину?
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 12:09
Ответ дляСамо_достаточная
Интересно как выкрутят? Отдадут за разблокировку дружбы рашкиной?
Швидкоруч• 07 марта в 12:14
Зачем нам транши и кредиты,если в страну нелегально завозят машинами золото и доллары???народ опять схавал
АдеКВАтная• 07 марта в 12:10
Ответ дляЖивунаБагамах
От них же везли)
Такие вещи не разглашаются,так как это безопасность перевозок.Никто вам не будет писать кто, где и как возит валюту и ценности.
Первым претензии предъявил НБУ,так как получил от Ощада сигнал о захвате инкассаторской машины.Только НБУ со стороны Украины может предъявлять претензии,так как международная инкассация работает под его управлением.НБУ сразу же предоставил всю документацию о грузе и договорах с Райфайзеном.
При чем здесь Райфайзен?Он продал валюту,и подтвердил свое участие в продаже.Все документы передали венгерской стороне.
ЖивунаБагамах
• 07 марта в 12:10
Ответ дляПоліпривіт всім
Двушечка на угорщину?
На Сербию скорее, а чья шестерка Сербия все знают