ЖивунаБагамах• 07 марта в 10:41
Деньги. Банки. Орбан
Кто-то в курсе, что происходит и куда ехали те деньги, что в Украине теперь будет дефицит наличной валюты?
❗️Закінчуються гроші: можливий дефіцит готівкової валюти в банках України після викрадення Угорщиною українських інкасаторів з грошима, — НБУ
Аноним Советчик• 07 марта в 14:41
Ответ дляРедисочка
Удалено администрацией...
Я ж не Ви.Вперед
Редисочка• 07 марта в 14:43
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Бандитизм в чистом виде . У хуйла , который ежедневно убивает сотни украинцев даже НЕ КОНФИСКОВАЛИ . А нам рассказывают про свою принципиальность
Аноним Советчик• 07 марта в 14:44
Це неможливо пояснити простою дурістю Зеленського. Це філігранна багатокрокова операція, ймовірно, реалізована руками українських же спічрайтерів та «радників», які одним ударом досягли відразу кількох стратегічних цілей ворога:
Дискредитували Україну на Заході погрозами в бік країни НАТО.
Дали європейським ультраправим залізобетонний аргумент для ізоляції Києва.
Підірвали довіру до української фінансової системи на міжнародному рівні.
Фізично позбавили економіку держави критичної ліквідності в умовах війни.
Дякуємо Володимиру Зеленському.
Редисочка• 07 марта в 14:44
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Обращеница• 07 марта в 14:45
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Лихо вы мою личность обосрали, интеллектуальные способности на высоте, сразу видно🤣
Обращеница• 07 марта в 14:46
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Европа то помнится, а выгребать последствия вороватой власти придётся нам
Обращеница• 07 марта в 14:48
Ответ дляPORKA
Удалено администрацией...
И сама купую квиты тоже
друг другу подмахивают
АдеКВАтная• 07 марта в 14:50
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
А нічого що перший про силу заговорив Орбан, коли сказав що його військові розблокують Дружбу,силовим шляхом?
Сама купляю квіти• 07 марта в 14:51
Ответ дляРеанимация
А чому не ,,вдома,,?
Тому, що така світова практика, всі гроші не мають бути в одному місці, закордонні банки, що представлені в Україні, зазвичай зберігають кошти в материнській компанії за кордоном
ЯблокоРаздора• 07 марта в 14:51
Ответ дляРеанимация
Думаєте 9 кг то весь запас ?
Золото Полуботка😂
Цікавий писочок• 07 марта в 14:52
Ответ дляЖивунаБагамах
Где об этом почитать? Наши одного говорят, венгры другое, фиг поймешь
Слушайте венгров) они так и пишут «коррупционные деньги») или Вы думаете наши напишут это? Нет конечно) пишут пафосно и «красиво»…все чики-пики.
ЯблокоРаздора• 07 марта в 14:52
Ответ дляПэрисхилтонша
Остальное миндич вывез в Израиль
Це Міндіч в Україну повертав, а вони-собаки, не дали
Сама купляю квіти• 07 марта в 14:54
Ответ дляPORKA
Удалено администрацией...
Аноним Советчик• 07 марта в 14:54
Ответ дляЯблокоРаздора
Золото Полуботка😂
Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що угорська Національна податкова та митна служба розслідує перевезення українцями через Угорщину великих сум готівки та золота. За його словами, з січня було перевезено близько 900 млн доларів, 420 млн євро та 146 кг золотих злитків. Він припустив, що може йтися про діяльність ’української військової мафії’.
Деталі тут: ...
ЯблокоРаздора• 07 марта в 14:55
Ответ дляРеанимация
Мадярами нп дружбу треба, то й будуть говорити шо їм треба, що б викрутити руки Україні
Так і є, дурочки натикали пальців. Можна подумати раніше корупційних схем не було, от саме зараз, яке співпадіння, коли Орбан поставив ультиматуми, вони зʼявились
ЯблокоРаздора• 07 марта в 14:57
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Можна для балансу ще й орбанівськи погрози викласти? А їх немало назбиралось за ці чотири роки
Сама купляю квіти• 07 марта в 14:57
Ответ дляОбращеница
Не дякуйте
Аноним Советчик• 07 марта в 14:58
Якщо все так чисто у Угорській ’золотій’ справі, як стверджують наші офіційні органи, то чому так різко і як під копірку ’збудилися’ боти влади та корисні ідіоти, відбілюючи цю сумнівну ситуацію? Чому мовчить Кая Калас і мовчать інші представники ЄС? Де стурбованість? Чому мовчить Базельський комітет із банківського нагляду? Чому наше МЗС не скликає Раду безпеки ООН зі скаргою на піратські дії Угорщини? Запитань більше, ніж відповідей.
Аноним Советчик• 07 марта в 14:59
Хоча НБУ намагається заспокоїти ринок, у цій ситуації залишаються дуже гострі моменти:
Чому затримали саме в Угорщині? Якщо валюта їхала з Австрії в Україну, то на в´їзді в Угорщину з боку ЄС (Австрії) документи мали бути бездоганними. Угорська сторона зазвичай не чіпає транзитні банківські грузи, що йдуть з ЄС. Затримання за підозрою у відмиванні коштів за участю Геннадія Кузнецова свідчить, що угорські силовики бачать у цьому грузі щось інше, ніж просто ’підкріплення кас.
НБУ у своїй заяві жодним словом не згадує присутність екс-генерала СБУ Кузнецова в машині. Це головна розбіжність: банк каже про ’технічну логістику’, а факти говорять про супровід вантажу людиною з дуже специфічним минулим.Це означає, що Нацбанк офіційно визнав: ці машини мали привезти готівку в Україну, але через їхній арешт в Угорщині в наших касах тепер не вистачає ’фізичного’ долара. НБУ змушений розпаковувати власні запаси, щоб закрити дірку. Але головне питання залишається: якщо це був офіційний рейс за валютою для країни, чому його супроводжував генерал Кузнецов, якого раніше підозрювали у держзраді? НБУ вперто про це мовчить.
Сама купляю квіти• 07 марта в 14:59
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
ЯблокоРаздора• 07 марта в 15:00
Ответ дляАноним Советчик
Деталі тут: ...
Пофіг що він припустив, ми ж то знаємо, що це елемент тиску
Блакитна устриця• 07 марта в 15:02
Не переживайте, не будет налички, выдадут Вам дежки электронные, сразу в яИД
Сама купляю квіти• 07 марта в 15:07
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Сама купляю квіти• 07 марта в 15:11
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...