Муркошечка• 08 марта в 08:33
Перед війною ви знали що...
Чоловіків будуть випускати тільки певні категорії?
Багатодітні, інваліди і т д
ШобВам_КакНам• 08 марта в 08:42
Знала,це прописано в законі.Тому хотіла,щоб син вступив на навчання в Польщі,але він не хотів.До речі,так багато дуже людей зробили.
Люблю джаз• 08 марта в 08:47
Ответ дляШобВам_КакНам
Так вроде ж до 22 года не было изменений в постанове 57? Как можно было знать что их приймут до войны?
Летчица• 08 марта в 08:48
А де були всі ті знаючі люди? Тут нещадно банили за думку про те, що війна неминуча і росія піде далі. Ви не пам´ятаєте, як тут глузували 16.02.22 - ’ну де ваш путін, 16 лютого прийшло, а він все не напав’? Як називали панікерами і дурними тих, хто писав за можливість поширення війни далі? Як глузували з тих, хто збирав документи і речі, заливав бак пальним чи купував продукти довгого зберігання? Як глузували з тих, хто тимчасово переїхав на захід України?
Тут публіка своєрідна. 99% в принципі ніколи не думають і не роблять висновків, то як ви хочете від них почути що вони знали чи розуміли напередодні? Звідки мем Гарі пішов? То на що ви очікуєте від цих людей?
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:48
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 08 марта в 08:50
Ответ дляАнонимба
Основні конституційні положення про воєнний стан читайте.
Там хіба про це написано?
Мушля з Криму• 08 марта в 08:50
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Анонимба• 08 марта в 08:50
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Барішня, ваше фашистскоє государство- раша
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:51
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Ms. Скромность• 08 марта в 08:52
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Я даже 24 не поняла, что началась война.
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:52
Колдунья-вещунья• 08 марта в 08:53
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Спровоцирует?
Летчица• 08 марта в 08:53
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Ви болотна, 100 %. Працюєте, не покладаючи рук, навіть вранці неділі. Фубль сам не зробиться, а заробити на росії можна лише на війні, економіка зупинилася, бізнес закривається, ціни пішли в космос, а зарплата незмінна. Гроші, як то кажуть не смердять, але не у випадку фубльових. Вас за версту чути.
Мушля з Криму• 08 марта в 08:54
Ответ дляMs. Скромность
слишком нереально все было. Я утром проснулась - сморю машины нет во дворе уже в 06 утра, звоню мужу - а он уже в Венгрии и говорит война началась. Я даже смеялась с него сначала, что он так кипишнул
Зоя Жорівна• 08 марта в 08:54
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Чому путін повівся на провокацію? Він слабоумний?
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:54
Ответ дляКолдунья-вещунья
Спровоцирует?
Ну так .
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
Мушля з Криму• 08 марта в 08:55
Ответ дляЛетчица
Цвет болота - зеленый. Я не на работе, я рассказала как и почему выехал муж.
А вот Вы похоже на работе, раз доказывать пытаетесь бред, который ни. какие рамки не лезет
Зоя Жорівна• 08 марта в 08:55
Ответ дляМушля з Криму
Тобто чоловік Вас просто кинув?
Мушля з Криму• 08 марта в 08:56
Ответ дляЗоя Жорівна
Тобто чоловік Вас просто кинув?
Удалено администрацией...
Летчица• 08 марта в 08:56
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну так .
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
Як це клоун? То Порошенко напав на росію у 2022. Воює за фабрику Рошен, ви не знали?
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:56
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Мушля з Криму• 08 марта в 08:56
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 08 марта в 08:57
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Мушля з Криму• 08 марта в 08:59
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну так .
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
У 14 році клоун напав на рос .
Забули чи що ?
Я не так это вижу. Видимо потому что не смотрю украинские новости. и не верю украинским СМИ - просто лживое мерзкое грязное ц
кодло., как здешние болотные посипаки.
Чего и всем желаю
кодло., как здешние болотные посипаки.
Чего и всем желаю