Зубная фея• вчера в 13:41
Дитя не дає себе вичісувати, нападає
Українська Мрія• вчера в 13:47
Я_не_аноним_100%• вчера в 13:48
моей 16й год и шерсть намного длиннее.
тоже не дает, когтит как неродную.
сидит в колтунах, но в спокойствии.
всё время подбираю момент и отстригаю. борюсь, так сказать.
тоже не дает, когтит как неродную.
сидит в колтунах, но в спокойствии.
Тут как тут• вчера в 13:54
ніколи такого не було• вчера в 14:00
Купила йоршик для чистки труб, кіт сам об нього вичісується. Треба ще один купити, вже для труб))
Пишу_граммотно!• вчера в 14:15
Тетки медленно но уверенно сходят с ума,котов и собак называют дитем
Кукарачка• вчера в 16:17
или играется, или не нравится.
Я одну вычесать не могу вообще, а кот сам подстравляется, как только беру фурминатор.))
В шоколаде• вчера в 17:34
Моя кицька прожила 18 років. Я її жодного разу не вичісувала. Раз спробувала, вона мене покусала, і більше я не лізла. Так от, в неї за все життя не було жодного колтуна, хоча шерсть була довга. Мила я її раз в рік, в кращому випадку, бо це було небезпечно для мене. Але вона постійно вилизувалась. Гарна була киця, правда дуже кусюча і не контактна.