Не пириживай• 08 марта в 20:52
Порадьте, як смачно приготувати перловку, щоб сім’я не дивилась на мене як на
ворога? Знаю, що корисна, але з чим її подати не розумію.
АдеКВАтная• 08 марта в 21:21
За 20 лет семейной жизни ни разу не готовила перловку. Может и себе приготовить попробовать.
Посмотрела човлент Закарпатский и чолнт-традиционное блюдо евреев ашкенази-это одно и то же по составу ингредиентов.
Анонимушка• 08 марта в 21:27
Ответ дляДикая Роза
Я довгий час про перловку навіть не згадувала, тим більше, що чоловік служив в армії ще за союзу і його від одного слова нудило. Але треба дотримуватися дієти, а перловка дуже корисна. Погуглила, подивилась на ютубі, попробувала зварити. Реально дуже смачно - і як гарнір до м´яса, і сиром притрусити, і з молоком, як вівсянку. Тільки добре промити і намочити перед варінням. І чоловік їсть.
О, у мого тата така сама травма перловкою в радянській армії. Я вперше її спробувала, тільки коли сама стала жити окремо)
Зараз йому її теж призначили за дієтою. На диво, їсть - виявилася не така вже і погана)
Бабуся Бетман• 08 марта в 21:28
Ответ дляЯ не чарівниця вам
я суп з червоною рибкою і перловкою варю
Да, суп очень вкусный
Анонимушка• 08 марта в 21:29
Варила такий суп: яловичина, морква напівкільцями, перловка (замочена з ночі). Перед подачею: тертий сир та зелена цибуля.
Говорю відверто• 08 марта в 21:41
Ненавижу перловку и рассольник. Как не приготовь - я такое есть не буду
Вчителька з мікрорайону• 08 марта в 21:54
Колись з говядиною готувала, довго в мультиварці, було смачно
Пацака-задирака• 09 марта в 08:29
Ответ дляПишу, не читаю
Все, завтра зроблю собі з грибами
Я також почитала і захотіла. Треба приготувати.