Лиса Патрикевна• вчера в 21:28

Можна мати 2 фоп в одній точці бізнесу?

Мені вигідно коли я буду на другій групі фоп

Але коли замовник не фізособа а Тов на заг системі то мені потрібно бути на фоп 3-й групі

Чи можу я наприклад сама себе зробити фоп 2-я група а коли декілька разів в рік прийде замовник
Тов То щоб оплату отримав мій чоловік який фоп 3 гр
автор Лиса Патрикевна • вчера в 21:30
Здаю локацію(простір) в оренду подобово
Є весілля, корпоративи- оплата від фіз особи

Але буває приїжджають корпоративи і хочуть оплатити як ТОВ

Я ж можу на той один договір зробити позичку примвщення чоловіку і щоб оплата пішла на фоп чоловіка 3 група?

На мій фоп 2 група я відкривала прро щоб приймати готівку від фіз осіб
автор Лиса Патрикевна • вчера в 21:32
Ось як джіпіті каже
Криниця щастя• вчера в 21:41
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ось як джіпіті каже
Все вірнг вам джипіті сказав. Ще,якщо приміщення ваше, то чоловіку бажано мати договір оренди чи суборенди ( якщо ви орендуєте)
Грибной_Дождик• вчера в 21:44
Ответ дляКриниця щастя
Приєднуюсь до вашого коменту.

Тільки замість договору оренди/суборенди можна заключити договір співпраці між ФОПами.
автор Лиса Патрикевна • вчера в 21:44
Ответ дляКриниця щастя
Я думала зробити договір позички (безкоштовна передача в користування)

Бо оренда і суборенда це чоловік має мені шось платити. А я не хочу- ще одна головна біль
автор Лиса Патрикевна • вчера в 21:45
Ответ дляГрибной_Дождик
Приєднуюсь до вашого коменту.

Ого вперше таке чую
Криниця щастя• вчера в 21:48
Ответ дляЛиса Патрикевна

Так, звісно такий договір. І в 20- опп треба буде йому показати це приміщення