Янка-угомонись• 08 марта в 19:11

Хто працює віддалено - як ви отримуєте ЗП? прошу поради!

Привіт усім)
Хто працює віддалено - підкажіть будь ласка яким чином ви отримуєте зп?
При умові що ви - не по трудовій і не фоп.
Чи отримує хтось просто на фіз карту? Чи не маєте проблем з цим?
Можливо є інші варіанти отримання зп?
ОхиИВздохи• 08 марта в 19:14
Мене інше цікавить. Де ви всі віддалено працюєте?
Интимная• 08 марта в 19:14
Хорошая попытка, налоговая👌
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:15
Ответ дляИнтимная
Хорошая попытка, налоговая👌
та ні, не цього разу...я - звичайний працівник
Интимная• 08 марта в 19:15
Ответ дляОхиИВздохи
На дивані з ноутом
Білий Лосик• 08 марта в 19:15
Якщо ви офіційно не працюєте, то варіантів купа-пошта, перекази, голуби, посилки, з рук в руки і т.ін
Allemagne• 08 марта в 19:15
Работаю в Раде удалённо. Зарплата сама на все 4 карточки течёт ежедневно.
Интимная• 08 марта в 19:16
Ответ дляAllemagne
Текет
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:16
Ответ дляОхиИВздохи
де зараз беруть, навіть незнаю, насправді дуже туго з роботою в Україні ((((, особливо віддалено (під час корони її було навалом)...я почала віддалено працювати випадково, ще до корони...так докотилась до сьогодні (але в різних компаніях)
Кинг-Конгша• 08 марта в 19:17
Попробуйте на крипту
Кинг-Конгша• 08 марта в 19:17
Ответ дляAllemagne
Какие-то жалкие четыре карточки
Крошка Енот• 08 марта в 19:17
Ответ дляОхиИВздохи
Я тут когда-то нашла работу. 4 года до войны проработала.
Allemagne• 08 марта в 19:18
Ответ дляКинг-Конгша
Какие-то жалкие четыре карточки
Зато в каких банках!
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:18
Ответ дляБілий Лосик
голуби - не погодились, бо є кіт і він перехопить))))))))
з рук в руки - тільки коли робтодавець і я в одному місті, але ми в різних і далеких областях.

а поштою як? чула про це, но не зовсім розумію як це зробити максимально надійно...може підкажите? укр чи нп?
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:18
Ответ дляAllemagne
ви мабуть офіційно там працюєте
Білий Лосик• 08 марта в 19:19
Ответ дляОхиИВздохи
Там де можна віддаленно-бухгалтерія, ІТ, дизайн,продажі, логістика та подібне.
Хліб пекти чи торти,віддаленно не вийде.
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:19
Ответ дляКинг-Конгша
Попробуйте на крипту
думала про це...але чесно, це не для мене, якось все то для мене не докінця зрозуміло((((
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:19
Ответ дляКрошка Енот
я тут працівників найшал колись...все ще працюють ;)
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:20
Ответ дляБілий Лосик
торти доречі вже віддалено є...чесно, багато кондитерів вже і віддалено продають
заварний look• 08 марта в 19:21
Ответ дляAllemagne
Ви хоч тут таке не пишіть...
Білий Лосик• 08 марта в 19:23
Ответ дляЯнка-угомонись

Ну мені колись щомісяця присилали поштою. НП. Не знаю як вони відправляли, просто в картонній коробці лежали.Заламінований пакет між картоном.Бувало що в коробці з цукерками,під самими цукерками,якщо вийняти ту пластикову штуку де вони лежать
Знаю що гроші не можна присилати,але жодних проблем не було.Все доходило
Allemagne• 08 марта в 19:23
Ответ дляЯнка-угомонись
ви мабуть офіційно там працюєте
Полуофициально. Министром по монобанку.
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:24
Ответ дляБілий Лосик
дякую що поділились
Allemagne• 08 марта в 19:24
Ответ длязаварний look
Ви хоч тут таке не пишіть...
У меня неприкосновенность.
Пушкининиана• 08 марта в 19:25
На карту 12 тис грн
Інше налом забираю раз в місяць
Радостина• 08 марта в 19:26
Работаю удаленно официально в Украине, есть ещё время на подработку ( апворк ( Т9 ’Павлик’ предложил ), фиверр и пр.) - на карту Паксум вывожу, снимаю в банкоматах Привата, укргазбанка.
Просто болталка• 08 марта в 19:29
По гиг-контракту работаю
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:30
Ответ дляПросто болталка
По гиг-контракту работаю
тобто ви фоп?
13чудоСВЕТА• 08 марта в 19:32
Ответ дляЯнка-угомонись
тоді питання про які суми йдеться, бо якщо це суттєві регулярні суми, то звісно може зацікавитись податкова.
автор Янка-угомонись • 08 марта в 19:32
Ответ для13чудоСВЕТА
власне регулярні...і питання навіть не податкової, а фін моніторинг зацікавлюється, по відгуках, швидше((
13чудоСВЕТА• 08 марта в 19:34
Ответ дляЯнка-угомонись
так про які суми йдеться? Якщо якісь мінімальні, то навряд чи до вас дійде черга, а якщо більше суттєві, то відкрийте ФОП і спіть спокійно.