жар-птица Нюра• 08 марта в 22:08

Зустрічі для інтимних стосунків. Київ.

Останнім часом багато тем, де жінці знайти такі відносини з адекватним чоловіком. Це дійсно не так і легко.
Чоловіку теж, потрібні такі стосунки.
41 рік, Київ, зустрічі на моїй або Вашій території.
автор жар-птица Нюра • 08 марта в 22:42
Ответ дляБокс-орун
Ну от я зараз знайомлюся на СЗ (не заради сексу, а заради серйозних стосунків, створення сім´ї). Кожен другий після двох речень запрошує на каву. Тож це дуже просто. Це якщо мета просто секс, без додаткових вимог.
Що просто-попити каву?
Бокс-орун• 08 марта в 22:45
Ответ дляжар-птица Нюра
Що просто-попити каву?
Більшість чоловіків на СЗ не цікавить просто пити каву., вони хочуть відразу секс (в ідеалі). Впевнена, що достатньо натякнути, дати зрозуміти, що жінка готова поїхати разом, то так і буде. Якщо не на першому, то на третьому так точно.
Чоловікам, може, складніше з цим.
Але і там є жінки, яким потрібен лише секс.
Я бачила анкети чоловіків, які відкрито в описі пишуть, що шукають секс і легкі стосунки.
Забризкана водою• 08 марта в 22:45
Ответ дляПригощаю кашею
Так що там з фоткою?
Поговорити і з подругою/другом можно.
А захотіти з чоловіком ’просто секс’ - це тільки внєшка стриптизера.
Але якщо б в тебе була така внєшка, ти б тут під анонімом не шатався.
Висновок: в тебе ні внєшкі, ні грошей, ні серйозних намірів. І нахєр таке щастя комусь треба?
Розбещена цяточка• 08 марта в 22:47
Рост и вес какой у тебя Казанова?
автор жар-птица Нюра • 08 марта в 22:48
Ответ дляБокс-орун
Чоловікам, може, складніше з цим.
Зрозуміло. Хочу почути Ваше бачення стосунків? Ви ж чогось їх не обираєте?
Бокс-орун• 08 марта в 22:50
Ответ дляжар-птица Нюра
Насправді, мені лінь знайомитися, переписуватися. З одного боку, я хочу сім´ю, дитину, а з іншого - мені лінь переписуватись. Тим більше там стільки чоловіків, у мене немає часу і бажання витрачати на це час. Ідеально було б десь в реальному житті зустрітити своє кохання.
Кружите меня,кружите• 08 марта в 23:38
Ответ дляПригощаю кашею
Так бачить кожен 2й єбака на СЗ.
Так там хоч видно, хто.

А ти під анонімом напевно зовсім у відчаї.
Ой, совсем не так. Там видят - сам приедет в гости к женщине с пустыми руками и чтоб она его еще кормила блюдами за свои же деньги.
Ленне-Рейма• 09 марта в 06:28
Ответ дляжар-птица Нюра
Я бачу це так:
У визначнні дні, я забираю Вас з роботи, їдемо до мене, вечеря, фрукти, вино, спілкування, подарунок дитині. Потім відвожу додому.
Зрозуміло, що вдома дитині Ви кажете, що затрммались на роботі.
Це добре. Як ви виглядаєте? Опишіть себе.
Вподобайден• 09 марта в 08:17
Ответ дляБокс-орун
Молодой и сочный сам выберет молодую и сочную, а не 40-летнюю.
Так мне и не 40