Брюльтик• сегодня в 00:18
Лудоманія
Дівчата, зіткнулася з цією проблемою в сім´ї.
Син 19 років грає. І програв досить великі кошти 30000 грн.
Потрібні поради, як допомогти прибрати цю залежність
Колупалочка• сегодня в 00:41
Ответ дляМалая Налегке
Стресс какой то, который ударит по причине его зависимости.
Можете навести приклади?
Червона рута• сегодня в 00:43
Ответ дляНамазюкана нішою
Лудоман это тот же наркоман. И такие в итоге квартиры проигрывают
Ничего , Диоген вон вообще в бочке жил и не умер. Зачем ему квартира?
Брюльтик
• сегодня в 00:43
Ответ дляФрекенБок
ну объясните ему, что это на дураков рассчитано, что ещё никто ничего не выиграл никогда, это бизнес больших дядь. откуда у него деньги были, это ваши? отвлеките его чем-то, пусть идёт на подработку
Він навчається, і ходить на підробіток, але працював на українців в вони з осені почали не дораховувати, а взимку загалом не заплатили.
Так ми даємо йому на місяць фіксовану суму. І він її програв
Брюльтик
• сегодня в 00:46
Ответ дляКолупалочка
Ясно, дуже класична ситуація. А чому він у вас не хоче брати, ви сварите його , жалієтесь що з грошима не дуже? Те що на підробітки ходить теж супер добре. Ті 30 тис де він взяв щоб програти? Хто закриє це питання?
30000 це кошти на його витраим на місяць.
Він їх програв
Не хоче в нас брати, бо вважає вже дорослим себе і намагається бути незалежним
Він їх програв
Намазюкана нішою• сегодня в 00:46
Ответ дляБрюльтик
Ок. Пусть сидит на каше теперь месяц. Может мозги появятся
Колупалочка• сегодня в 00:46
Ответ дляБрюльтик
Він їх програв
Добре, за що він буде жити? Як ви вирішили справу з його бюджетом на місяць? Або як ви збираєтесь вирішувати?
ФрекенБок• сегодня в 00:46
Ответ дляБрюльтик
не давать. он должен знать цену деньгам, пусть другую подработку ищет. чужие деньги просирать не жалко. и говорить с ним, что с него дурака делают, что это лохотрон и тд.
Намазюкана нішою• сегодня в 00:47
Ответ дляБрюльтик
Він їх програв
Зачем вы его содержите? Он работает. Взрослый мужик как бы
Брюльтик
• сегодня в 00:47
Ответ дляКолупалочка
Я ще не знаю. Але думаю, переведемо мінімум на продукти. Десь 5000грн.
Цього має вистачити.
Чесно умови ставити йому не хочу
Я зараз така спустошена
Цього має вистачити.
Чесно умови ставити йому не хочу
Я зараз така спустошена
Колупалочка• сегодня в 00:47
Ответ дляБрюльтик
А в якій він країні?
Моя щира порада- НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ ПРАЦЮВАТИ НА УКРАЇНЦІВ!!! За кордоном, не знаю нікого в кого це добре закінчилось
Брюльтик
• сегодня в 00:48
Ответ дляНамазюкана нішою
Він навчається в університеті, а в пт від сб ходить на підробіток
Малая Налегке• сегодня в 00:49
Ответ дляКолупалочка
Можете навести приклади?
Я же не профессиональный психотерапевт, не знаю когда и при каких обстоятельствах произошло становление этой зависимости у него. Причина же может быть какая то подсознательная даже, не сильно заметная для других глаз. Если вы переживаете за то, что это вернется, то лучше к специалисту с этим.
Колупалочка• сегодня в 00:49
Ответ дляБрюльтик
Цього має вистачити.
Чесно умови ставити йому не хочу
Я зараз така спустошена
Цього має вистачити.
Чесно умови ставити йому не хочу
Я зараз така спустошена
Вам потрібно так зробити щоб не читати йому мораль, не пригнічувати його, але щоб він сам віддав цей борг, це важливо і в той же момент щоб він не пішов грати знову.
Брюльтик
• сегодня в 00:49
Ответ дляКолупалочка
А в якій він країні?
Словаччина.
Теж йому говорю, що не потрібно з українцями по роботі зв´язуватися
Колупалочка• сегодня в 00:50
Ответ дляНамазюкана нішою
Нашо ви це пишете, молодий хлопець не буде сам по своїй волі на каші сидіти
Брюльтик
• сегодня в 00:51
Ответ дляКолупалочка
Я розумію.
Запитала в нього як часто грає.
Згадав 4 епізода за останній рік.
Тішу себе надією, що все ще не так страшно
І можна це здолати
Запитала в нього як часто грає.
Згадав 4 епізода за останній рік.
І можна це здолати
Намазюкана нішою• сегодня в 00:51
Ответ дляБрюльтик
Ну максимум 150 долларов на еду. Остальное подрабатывает себе сам! Пусть учится в первую очередь брать на себя ответственность и зарабатывать деньги самостоятельно на хотелки
Намазюкана нішою• сегодня в 00:52
Ответ дляКолупалочка
Не будет денег сожрёт и кашу. Проиграл бабло пусть теперь пожинает последствия
Колупалочка• сегодня в 00:56
Ответ дляБрюльтик
Словаччина.
Тим більше якщо проблема вже з виплатами почалась, вона і далі буде.
Дуже не добра ситуація у вас в сімʼї склалась, але дуже добре в цьому всьому що він признався, попросив допомоги, тепер потрібно йому допомагати підключаючи його відповідальність за ситуацію..
І ще важливо хто його до цього надоумив, звідки він взяв цю ідею.
В мого чоловіка це почалось з того що він був студентом іноземцем в Україні і йому не зватало грошей на життя, хоч в нього дуже забезпечені батьки, але от друзі показали легкі гроші, в друзів таких батьків не було, він пішов на друзями.
Колупалочка• сегодня в 00:57
Ответ дляНамазюкана нішою
Ви розумієте що мозг 19 пацана в чужій країні не працює так як ви хочете. Ваше - пусть. Не можна хлопнути в долоні і відбудеться - пусть, так не буде!
ЖонДуан• сегодня в 00:57
Вам бы к психологу, тут нужно понять, какую именно потребность закрывает сын этой игрой. Удовольствие, нехватку острых ощущений, или что? И подумать, как этого достичь без игры.
Уже хорошо, что он сам обратился и осознаёт зависимость. Желаю вам успехов!
Колупалочка• сегодня в 00:58
Ответ дляНамазюкана нішою
Не буде грошей, він позичить і залізе в борг, бо він не захоче кашу, він захоче піцу.
Айпишница• сегодня в 01:01
Ответ дляБрюльтик
А ким підробляє? Дуже шкода вашу дитину, що так вчинили роботодавці:-(
Свисток ля-минор• сегодня в 01:02
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Колупалочка• сегодня в 01:02
Ответ дляАйпишница
Бо не треба з нашими звʼязуватись
Айпишница• сегодня в 01:03
Ответ дляКолупалочка
Бо не треба з нашими звʼязуватись
А таке скрізь? Українці українців кидають на гроші, бо робота неофіційна та знають, що працівники нікуди не пожаліються, так?
Брюльтик
• сегодня в 01:05
Ответ дляАйпишница
На складі
Брюльтик
• сегодня в 01:06
Ответ дляАйпишница
Так
Колупалочка• сегодня в 01:09
Ответ дляАйпишница
Ну в мене була ситуація, я шукала роботу, в мене були документи, їм потрібно була людина на склад яка буде вести документацію, поговорили по телефону, все їм підійшло, домовились про стажування, я їздила зимою по 2 години в одну сторону- не заплатили. А такі віруючі, до церкви ходять, Бога в кожному реченні згадують.