100pudov• сегодня в 10:46

Ви користуєтесь тональним в теплу пору?

Можете порекомендувати якийсь легенький, але щоб норм перекривав?
Экспертиза• сегодня в 10:48
Сейчас весной - да, но не ежедневно. Летом в жару- нет. Смотря , что вам надо перекрывать.
У меня Диор, Шизейдо, Шанель, Мэйбеллин. Все разные.
автор 100pudov • сегодня в 10:48
В мене зараз Lancome Miracle, але трохи не вгадала з відтінком, він для мене засвітлий навіть зараз, не знаю що робити
автор 100pudov • сегодня в 10:49
Ответ дляЭкспертиза
Мені треба вирівняти тон, щоб тон був рівний
Экспертиза• сегодня в 10:49
Ответ для100pudov
Тестируйте всегда в магазинах. Но , это я так делаю. По фото в интернет - магазине можно пролететь
долой_лама• сегодня в 10:49
Ответ для100pudov
Тоді може просто взяти інший відтінок, трохи темніший?
Irina898989• сегодня в 10:50
spf с тоном
долой_лама• сегодня в 10:50
Ответ дляЭкспертиза
Вони реально різні. Як на мене, то Діор в 2 рази щільніший за Шисейдо
автор 100pudov • сегодня в 10:51
Ответ дляЭкспертиза
Я і тестувала якраз) ще й консультант допомогла підібрати, в магазині дивилась ок було, я ще подумала круто якраз мій колір, ще погуляла по магазину пів годинки щоб подивитись як він буде на мені, а накрасилась повністю вдома і розчарування
Экспертиза• сегодня в 10:51
Ответ для100pudov
Шизейдо- мне очень нравится . И Мэйбеллин , который вышел новый , Plump and glow
Экспертиза• сегодня в 10:52
Ответ длядолой_лама
Так и есть. Диор плотней
автор 100pudov • сегодня в 10:52
Ответ длядолой_лама
Хіба що якийсь інший, Lancome мені не зайшов щось
долой_лама• сегодня в 10:52
Ответ дляIrina898989
spf с тоном
Який у вас? Я пару років поспіль купляла Korres, він трохи важкуватий, але підходив мені по тону. Потім на третє літо купила теж Korres, але іншу серію і він для мене занадто темний був. Зараз не знаю, треба щось на літо, а що обрати я розгубилась
Экспертиза• сегодня в 10:53
Ответ для100pudov
Смотрите всегда при естественном освещении, не под лампами в магазине
автор 100pudov • сегодня в 10:53
Ответ длядолой_лама
В мене був Dior Natural Nude, погоджуюсь з вами, він на мені такий щільний був хоча по ідеї мав би бути легким
Рву и мечу• сегодня в 10:53
Ответ для100pudov
Спобуйте купити більш темніший і робіть мікс, так робила, шанель був занадто світлий, а Клоранс темнуватий... по факту була краса, всі питала, що за ТМ і тон))))
Экспертиза• сегодня в 10:53
Ответ для100pudov
У меня Диор glow
автор 100pudov • сегодня в 10:54
Ответ дляЭкспертиза
Оо, я бачила Мейбелін цей в Єві, не наважилась купити, в мене колись був Фіт мі
Экспертиза• сегодня в 10:55
Ответ для100pudov
Только смотрите по тонам, их очень много, подбирайте, не спешите
интайм_не_предлагать• сегодня в 10:55
І spf50 вночі теж.
автор 100pudov • сегодня в 10:55
Дівчата, а що ви скажете про кушон Dr.Hedison чи Cu Skin? Може хтось користується?
Рву и мечу• сегодня в 10:55
Ответ для100pudov
Я вчора в Брокарді, так пудру купила, позарилася на -30%))), темнувата...хай почекає сонечка, коли заасмагну, то може буде ок)))
автор 100pudov • сегодня в 10:56
Ответ дляЭкспертиза
В мене якраз Єва близько біля роботи, як буде перерва треба сходити
Самохвалова• сегодня в 10:56
Ответ дляинтайм_не_предлагать
І spf50 вночі теж.
Зачем ночью спф?
Небалувана Галя• сегодня в 10:56
Ответ для100pudov
А чого не консилер? Потім як висохне, наверх хоч тоналку, хоч пудру. У мене так донька робить. Потім обличчя, як у фарфорової ляльки)). Можна робити з ним, що хочеш. Сама не можу користуватися. Шкіра завжди суха, що б не нанесла, любий засіб живе окремо від обличчя 🥺. Наче маска, і зовні, і по відчуттях. Іще і плями пігментні, які відбілювала з січня. Десь прорахувалася
интайм_не_предлагать• сегодня в 10:57
Ответ дляСамохвалова
Зачем ночью спф?
Затем же, зачем и зимой половина советчиц наносит. ☀️-Страшный враг, даже если его и не видишь неделями
автор 100pudov • сегодня в 10:58
Ответ дляНебалувана Галя
Не знаю, в мене не було ще консилера
Новопоштинская• сегодня в 10:58
Я давно тональними не користуюсь. Тільки сс або bb. Влітку можна легко пудрою зафіксувати
Самохвалова• сегодня в 10:58
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Что за бред вы пишите 😂
интайм_не_предлагать• сегодня в 10:59
Ответ дляСамохвалова
Что за бред вы пишите 😂
Это не я пишу.
Мао_Мяо• сегодня в 10:59
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ультрафиолет проходит сквозь облачное небо. Потому и в пасмурный день зимой нужно спф использовать.