грешница кающаяся• сегодня в 15:28
Зеленський: Українські військові можуть допомогти країнам Близького Сходу із зах
Президентом якої країни є ця персона. І життя яких людей повинен він захищати і повинно бути пріоритетом?
У нас власні місті і села на 100% закриті?
У нас все небо закрите?
Кожний день ми всі бачимо звіти про удари і влучання в підприємства, критичні обʼєкти, цивільні будівлі.
Але плювати на це, так? Треба відправити людей на Близький Схід.
А власні громадяни і міста нехай під обстрілами гинуть далі?
КОЖНИЙ ДЕНЬ УКРАЇНУ АТАКУЮТЬ.. і кожний день звіти про прильоти!
Але давайте відправимо людей в чужі країни?
Цитую новину 2025 року: «Повідомляється, що винищувачі США та Великобританії допоможуть ізраїльським військовим у перехопленні безпілотників, запущених Іраном».
Де ця допомога була Україні коли потрібно було! Де закриття неба? Де винищувачі союзників в небі над Україною?
Де збиття дронів і шахедів, коли країна була в блекауті і замерзала?
Чому вони своїх спеціалістів не присилали нам?
Дрони і ракети, щодня атакують Україну та мирні міста протягом уже більше 4 років, і жоден із союзників не піднімає свої літаки для їхнього перехоплення.
НІХТО!
І ніхто не говорить про те, щоб збивати ці безпілотники над російською територією чи атакувати Росію та її літаки літаками НАТО. Всі розуміють що на це ніхто не піде, бо це прямий конфлікт!
Ми говоримо про те, щоби допомогти збити ці безпілотники над територією України.
Але навіть цього не було зроблено!
Решта, лише виправдовування бездіяльності і того факту, що життя українців для них нічого не означають.
Вони можуть допомогти збити ці безпілотники заради однієї країни, але в той же час вони не роблять цього заради іншої, хоч і заявляють про повну підтримку України та готовність підтримувати її стільки, скільки потрібно.
Життя українців менш важливі? Життя наших людей це третій сорт?
І ні, ми не говоримо, що хтось проти захисту цивільного населення інших країн від ударних безпілотників та ракет.
Але чому такий поділ?
Чому мільйони українців, наші діти, не мають такого ж права на захист свого життя?
Водночас дедалі більше європейських політиків і інших політиків, прямо або опосередковано кажуть, що затяжна війна в Україні їм вигідна. Нехай Україна ціною життя своїх громадян стримує і виснажує рф.
І продовжують залишати українців живим щитом, який повинен приймати на себе всі удари! Життя наших людей, для них всіх це ресурс!
Підтримка України обмеженою кількістю зброї, часто із запізненням чи недостатньою кількістю. Я навіть не кажу про перемогу, цього недостатньо навіть для нормальної оборони.
Найчастіше в рамках одного масованого удару рф використовує проти України більше безпілотників, ніж Іран за тиждень запустив їх проти країн Близького Сходу!
Протягом усієї війни по Україні було запущено десятки тисяч безпілотників та тисячі ракет.
Але тепер українські фахівці прямують на Близький Схід, щоб допомогти збивати ці безпілотники, і водночас самі повинні ще й захищати повітряний простір над самою Україною?
А десятка країн, які вже захищають небо Близького Сходу, мало! США, велика частина країн Європи і самі країни Близького Сходу, вже направила свої літаки, надала свої бази чи кораблі для захисту він атак Ірану!
Так ще і ми, повині розірватись між захистом свого неба, і захистом цих країн?
Чому ніхто нам так не допомагає у закритті нашого неба?
Чому, коли українці роками кричали всьому світу про те, що Іран постачає рф безпілотники для вбивства українських мирних жителів, більшості цих політиків та правителів було байдуже?!
І лише коли це торкнулось їх країн, вони згадали про Україну?
А хто допоможе закрити небо над Україною?
І кому служить влада України! Військові Україні, це не ваша приватна власність, не ваше ПВК, яке ви можете відправити куди завгодно, в той час як власна країна стікає кровʼю і не може повністю закрити небо.
Хтось скаже, що це партнери, і ми не можемо відмовити, бо вони колись надавали якусь допомогу.
В чому проблема їх спеціалістам приїхати в Україну для навчання?
Як це робили ми, коли навчались на винищувачі, танки, ППО?
Але навчати їх тут в Україні, і відправляти спеціалістів закордон, це різні речі.
Одна справа, якби це робилась в мирний час. Але в той час, коли країна в війні і стікає кровʼю і кожний день гинуть наші люди, це зрада і плювок в лице мільйонів громадян України!
Ця влада не служить інтересам народу!(с)
У нас все небо закрите?
НІХТО!
Але навіть цього не було зроблено!
Але чому такий поділ?
Вони вже вирішують долю України і військових, наче вони їх приватна власність і раби!
«Українську армію можуть відправити захищати східні кордони ЄС від рф, коли війна в Україні закінчиться миром» - єврокомісар з питань оборони Андрюс Кубілюс
Зачекайте. А ви запитали у українців чи вони згодні на це?
Вони не хотіли і не хочуть приймати Україну до НАТО!
Вони не хотіли закривати небо. Вони не хотіли збивати російські ракети та дрони над Україною!
Вони не відправляли свої війська в Україну... хоча навіть Північна Корея допомагала Росії своєю регулярною армією (не плутати з добровольцями).
Поки Україна одна стікала кровʼю.
Ці лицеміри нікого крім «засудження і збентежесь» не висловлювали.
А зараз, якщо колись і настане дай Бог мир, вони думають, що наші люди повині не повернутись додому, до своїх сімей… а йти захищати фланги ЄС і НАТО.
Ви розумієте, що ці нелюди і лицеміри ( вибачте) реально вважають наших людей третім сортом, який крім захисту своєї країни, повині захищати ще і їх.
Бо не доведи, громадянину ЄС доведеться воювати. Краще жертвувати українськими людьми. Їх навіть власна влада не цінує і не шкодує заради «наших» інтересів.
Нехай після війни сидять і охоронять нас…і воюють за нас!
Це просто вершина цинізму!
У когось ще залишилась віра, що вся їх допомога була від доброти душевної?
Ні. Вони допомогли крихтами, щоб підтримувати війну, і щоб наші люди вмирали за їх безпеку.
Вони це робили заради власних амбіцій і інтересів.
І завжди плювати хотіли на життя наших людей! Завжди!
Та і взагалі, не треба забувати.. Велика кількість солдатів залишить армію після демобілізації. Багато хто хоче повернутися додому, до родин та дітей. І забути війну, як страшний сон. Про це говорить дуже велика кількість моїх знайомих.. серед яких і офіцери, які хочуть підти в запас після війни.
Та і Україна не зможе утримувати мільйонну армію після війни.
Скільки б піару та спекуляцій не було на цю тему. Це дорого і потребує великих фінансових витрат. І бажаючих залишитися в армії, крім професійних військових, не так уже й багато. Тим більше, що багато хто з них знадобиться для відновлення країни.
Тому якщо європейські яструби війни хочуть захисту, думаю що Європа з населенням у 700-750 мільйонів людей здатна знайти досить людей, для прикриття своїх східних флангів.
А не покладатися виключно на країну з населенням у 30-35 мільйонів осіб (а то й менше), змучену 12 роками війни (з яких чотири були повномасштабними), яка, на їхню думку, має заткнути будь-які їх прогалини.(с)
Поки Україна одна стікала кровʼю.
Це просто вершина цинізму!
Графиня Шезвездицкая• сегодня в 15:35
А теперь вопрос: а сколько военных вернуться из этого відрядження?
С..ка.. у нас же Херсон закрыт,да?
Затока под Одессой закрыта, да?
С..ка.. у нас же Херсон закрыт,да?
Затока под Одессой закрыта, да?
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
С..ка.. у нас же Херсон закрыт,да?
Затока под Одессой закрыта, да?
С..ка.. у нас же Херсон закрыт,да?
Затока под Одессой закрыта, да?
Все кто поедет, будет иметь возможность уйти в сзч и остаться за пределами чумного барака, в который Украина превратилась.
Остается только пожелать удачи!
Графиня Шезвездицкая• сегодня в 16:04
Ответ дляsky-labs
Остается только пожелать удачи!
Ну. как будет... так будет, хотя, я не особо верю в массовость побега.
Я понимаю- пехота..
А пвошники- такое себе
Я понимаю- пехота..
А пвошники- такое себе