Пупс• 09 марта в 21:14
SOS! Подарунок свекрусі на 60 років
Дівчата, доможіть ідеєю.
Є Свекруха (у нас дуже хороші стосунки), у неї скоро Ювілей.
Хочеться щось таке подарувати, щоб запам´яталось і сподобалось.
Поділіться ідеями, бо у мене вже голова обертом...
ФсеСама• 09 марта в 23:12
Ответ дляМне без сахара
Ми своїй стіл накрили і вазон подарували, який вона хотіла, їй нічого не треба, купуємо і одяг і меблі, техніку по потребі.
Ага. Особливо мені подобається оте- їй нічого не треба. Просто вона не скаже вам чого їй треба.