неДоЖиру• Изменено 10 марта в 13:25

Допоможіть/порадьте з вибором

Привіт усім) У дитини в школі буде Благодійний Ярмарок, і звісно потрібно щось принести, приготування їди це не наше, але у нас є 3Д принтер і я хотіла з дитиною надрукуват такі невеличкі брелочки...але навіть незнаю що може бути актуально((
Минулого року Ярмарка попала на показ кінострічки Майнкрафт ...і брелочки кріпера та аксолотля усім сподобались. Але що ж актуальне для дітей і цікаве зараз (різного віку, бо там будуть і від 1 класу і до 11 класу).
Я думала може: змійки, зайки, котики, дракончики, хамелеончики...усі такі артикуляційні (тобто вони всі рухаються в руках)
Може маєте ідею, або просто скажете який би сподобався вашій дитині...бо є різні, але це благодійний ярмарок і хочеться щоб дітям зайшло.
Лиса Патрикевна• 10 марта в 13:26
Афигеть. Я думаю вы все придумали.
Добавьте мрачные цвета для старших и все сметут.
У моей подвески: кактус, резиновая уточка, паучок, просит крыску. 14 лет

автор неДоЖиру • 10 марта в 13:32
Ответ дляЛиса Патрикевна
Афигеть. Я думаю вы все придумали.
щодо темних кольорів , не подумала..дякую за ідею....хоча незнаю чи старшим то буде цікаво))))
для старших от думала павучків зробити, у мене трішки є такого пластику чорно-зеленого він на сонці гарно переливається, і там лапки і тільце рухомі, якраз думаю гарненько було б мабуть))
Аноним ФЕЯ• 10 марта в 13:39
Для старших, можливо, якихось героїв аніме?
Почемучка• 10 марта в 13:43
Якщо спиратися на те, що бачу в масмаркеті одягу, то в тренді Ліло і Стіч, Хелоу Кітті та Пушин. Моя в 6 класі і на зараз Кітті та Пушин іі то цікавлять, то взагалі фууу. Ліло взагалі не цікавить.
Як варіант для старших класів можна зробити Демогоргона
Лиса Патрикевна• 10 марта в 13:47
Ответ длянеДоЖиру
Это будет супер!
автор неДоЖиру • 10 марта в 13:49
Ответ дляПочемучка
о того героя з зубами точно можу зробити..класна ідея - дякую!...стіча теж гляну чи получиться (я аматор самоучка ще)
автор неДоЖиру • 10 марта в 13:50
Ответ дляАноним ФЕЯ
для таких героїв потрібно багато кольорового пластику...вартість вийде захмарна для дітей