В шоколаде• вчера в 14:03

Вот чем кормили коммунистов при совке - у вас это вызывает аппетит?

Зробіть вибір:
вже голосів: 108
Да!
Нет
Беее
Ms. При теле• вчера в 16:22
Ответ дляГрабля
То ви коли лягали в лікарню вам обіцяли їжу? І потім обманули і не дали?
Я не буду розвивати діалог. Дякую.
Грабля• вчера в 16:24
Ответ дляMs. При теле
Я не буду розвивати діалог. Дякую.
ЧОго? Я ж не питаю вас про діагноз. а про лікарню, застережете інших від цього обману! Вам пообіцяли ж харчування, а потім нахабно тиждень не годували, хоч ви за харчування сплатили. Так? Такі лікарні треба людям знати щоб їх так само як вас не обдурили!
Наездница• вчера в 18:00
Ну, в мене подібні обіди в заводській столовій, я десь беру на 30-50 грн. Сьогодні суп гороховий, тертій варений буряк, рис з овочами, куряча печінка з цибулею =48 грн. В меню ще було піджарка, тефтеля, відбивна, риба смажена, спагетті, картопля пюре, венігрет, салат з капусти)
Прагматик флегма• вчера в 20:54
Еда как еда. А вы только лазанью равиолями заедаете и раменами запиваете?
Фляшка на трьох• вчера в 22:27
Ответ дляЧервона рута
Моя мечта - та вермишель, очень вкусная была
Ну Вы же сейчас наверно ооочень часто свою мечту в жизнь воплощаете . Или до сих пор не можете наесться вермишелью с молоком ?)))