Жінка з перцем• 1 час назад
Подорож чи покупка в квартиру чогось нового?
Чому б віддали перевагу?
Ціна питання 60к грн
Витратити на подорож чи на покупку на цю суму? Що купили б, меблі чи щось інше?
А може догляд за обличчям?
Ціна питання 60к грн
А може догляд за обличчям?
Фенте Фря• 1 час назад
У меня уход за лицом в принципе приоритет над всем, а там уже смотря когда где были, нужна ли перезагрузка, что с квартирой сейчас итд
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ясно що подорож. Хлам потрібно обирати в останню чергу, а бажано взагалі не обирати
Без комплексів• 1 час назад
Вам потрібно щось нове в квартиру чи купити аби було ? В такому випадку краще подорож
Ума Палата• 1 час назад
Ответ дляФенте Фря
Аж страшно представить
Царівна Жабка• 1 час назад
Я бы однозначно купила уход за лицом, на втором месте что-то в дом, а поездка на последнем месте.
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляФенте Фря
Яка різниця коли і де були, в світі купа нового, перезагрузка потрібна завжди, а догляд за лицем починається з харчування, сну, відсутності стресу і свіжих думок.
Ума Палата• 1 час назад
Ответ дляГаля із Дарниці
Подорож
Але дуже дивний вибір
Подорож или мебель - еще нормальный выбор. А вот лицо там как затесалось.....
Телепузик• 1 час назад
путешествие. на новый шкаф еще заработаете, а вот время ваше и жизнь проходят
Царівна Жабка• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Та конечно, после 30 красота требует кэш. И никаким сном, питанием и хорошими мыслями делу не поможешь.
Цирк на дроті• 1 час назад
если у вас так стоит вопрос, значит врядли есть то, что вам реально нужно в дом... я за путешествие
Жінка з перцем
• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
В новий будинок.
Він порожній ще.
А просувається все наразі повільно.
А життя іде.
Хочеться світ побачити. Але колеться
Він порожній ще.
А просувається все наразі повільно.
А життя іде.
Хочеться світ побачити. Але колеться
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЦарівна Жабка
Та да
Шо з дурними спорити
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
В новий будинок.
Він порожній ще.
А просувається все наразі повільно.
А життя іде.
Хочеться світ побачити. Але колеться
Він порожній ще.
А просувається все наразі повільно.
А життя іде.
Хочеться світ побачити. Але колеться
А зараз де живете ? На оренді ? Тоді я б всі кошти вкладала в будинок
Жінка з перцем
• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
У власній квартирі. Але вона скромна.
Я Вас не боюся• 1 час назад
Дивлячись, що потрібно в хату. Як довго відкладалися 60 000грн.
А взагалі, я за подорожі, поки є куди поїхати. Бо хто зна, що чекає людство 🤪
ФФФФристайла• 1 час назад
Автор, если 60000 это ваш месячный доход, то путешествие. А если вы их пол года должны собирать, то вещь в новую квартиру.
Я всегда за поездки, но я понимаю, какие приоритеты могут быть у обладателей пустых стен.
как тебе такое илон маск• 1 час назад
Купите что то в дом - тысяч за 10
а на остальные- поездка
куда получится
а на остальные- поездка
куда получится