как тебе такое илон маск• 10 марта в 14:08
Таке плаття на весілля до сина?
Весілля влітку. Дивлюсь таке плаття. Колір ще можливо зміню але фасон подобається. Що скажете не занадто? Своє фото додаю.
Цирк на дроті• 10 марта в 20:49
Ответ дляМрії у вирії
Може ,мені в цьому році пʼятдесят,і хай переживуть наші порадниці ,я також ношу такі плаття😂,фото зроблене два місяці тому
У вас без такого декольте
Тумба-юмба• 10 марта в 20:49
Платье конечно красивое, но оно для таких как эта модель. На вас оно будет смотреться не очень, особенно глубокое декольте.
Тумба-юмба• 10 марта в 20:50
Ответ дляЯ натуралка
Чего?
Ну платье почти белое. В белом на свадьбе невеста .
Точу ляси• 10 марта в 20:52
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нащо мені з нею сопєрнічати? Молода дівчина, майбутня дружина чоловіка? Не перекладайте свої страхи на мене. Я адекватна нормальна, син в хороших відносинах, постійно приїзджає і запрошує до себе бо живе в іншому місті. Але за три роки я там раз була , бо мені лінь🙈
Вот, вас Нано банана в такое приодел.
Тут кто-то похожую модель кстати уже советовал.
Малявка ще та• 10 марта в 21:04
Думаю на вас будет хорошо. Цвет не знаю, бежевый вроде не плохо, но будете как вторая невеста, слишком светлый оттенок.
Йосип_молодий• 10 марта в 21:05
Автор тупо не хоче бачити, що на фото модель іх стоячими і явно силіконовими цицьками. А чим вона має піднімати ракети на небо - вона уявлення не має.
Кукусик• 10 марта в 21:06
В минулому році дочка виходила заміж, вона сама мені вибрала плаття світленьке і з глибоким декольте
До речі сваха також була в світлому
Красиво вийшло
Ми в кремових світлих платтях, а наречена в молочному
До речі сваха також була в світлому
Красиво вийшло
Ласковая_львица• 10 марта в 21:15
Ответ дляКукусик
До речі сваха також була в світлому
Красиво вийшло
До речі сваха також була в світлому
Красиво вийшло
Я не хотіла влазити в розмови про те, що в світлому/ білому на весіллі має бути тільки наречена і перечити тим, хто це писав.Сама я не настільки категорична. В білому, щоправда, на весілля як гостя не ходила, а в світлому була. Влітку в жару. Ну а що треба було одягати?
І мама нареченої була в сукні білого кольору в темним, а ля вишитим візерунком. Сукня недешева, з натуральної тканини, з довгими рукавами.
Сливочная пенка• 10 марта в 21:16
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого? В мене є груди🤷🏼♀️ і воно не виваленно ж
Автор заздрю вашій самовпевненості, у мене таке ж декольте як у вас, висячі великі груди. Ложбинка довга і не гарна, як у вас)
Але я б собі не дозволила таке декольте, хоча б щоб підтримувало щось ваші груди, а ви їх просто вклали в бюст.
Але то моя проблема) і вам не раджу, це не гарно.
Примарочка• 10 марта в 21:16
автор, мне нравится, под вашу фигуру будет самое оно, грудь у вас как раз для такого платья, женщинам с маленькой грудью не подойдет, а вам самое то...и цвет красивый, не нужно никаких -зеленых, красных, коричневых цветов...на свадьбе всегда белые нежные цвета на большинстве гостей
Примарочка• 10 марта в 21:18
Ответ дляТочу ляси
Вот, вас Нано банана в такое приодел.
все гости чаще всего в светлых оттенках, зачем автору этот деловой зеленый как ’бельмо’ будет среди всех, я против этого цвета
Примарочка• 10 марта в 21:18
Ответ дляМалявка ще та
так на свадьбе чаще всего гости в светлом приходят
Вільний митець• 10 марта в 21:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мама вогонь.
Як незаміжня, будете наступним своє весілля гуляти.
От це і смішно, декольте до пупа, розріз до пісі ,
Трошки скромніше на весілля до сина, у Вас же статус. На романтичну вечерю у кругу сім´ї в ресторані так, на весільну подію - ні.
Точу ляси• 10 марта в 21:27
Ответ дляПримарочка
Ещё смотря где и когда мероприятие конечно.
Но да, цвет и правда официальный, это я промпт такой задала ’дипломатический дресс код’
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 21:32
Ответ дляТочу ляси
Тоді вдягніться відповідно і не в біле. Менше кокетства, і оцього ’мені вже хх’ але більше 27 не дають і треба груди показати. І поводьтеся як мати нареченого, жіночка яка виховала чоловіка і рада прийняти його дружину як доньку та породнитися з сім´єю дівчини. Таке від вас мусить йти повідомлення.
А не, я вже 26 років заміжня але ще одного і ноги є і цицьки. Всі мужики мої всі жінки заздрять бо в 45 вже баби. Тьфу
Не той привід.
Де я писала скільки мені дають🤷🏼♀️ і вже якось не вказуйте ,що від мене має йти😮💨 розберуся без ваших повчань.
Де я писала щось про мужикі мої всі🤮🤮🤮
Перечитайте ще раз що ви написали і свої комплекси на мене не вішайте👌
Де я писала щось про мужикі мої всі🤮🤮🤮
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 21:33
Ответ дляТочу ляси
Вот, вас Нано банана в такое приодел.
О нє , таке десь на пізню осін, влітку таке плаття не хочу
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 21:35
Ответ дляПримарочка
Кольори мають погодити, згідно них в буду вибирати. Хоч мене це напрягає бо я можу знайти фасон, а потрібного кольору не буде. А прийти в непогодженому не айс
Примарочка• 10 марта в 21:38
Ответ длякак тебе такое илон маск
я думаю вони виберуть пастельні)вони гарно будуть для фото....я їх розумію, бо якщо більшість прийде в світлих, хтось в червоному, зеленому, коричневому...фото будуть негарні, а вони хочуть фото на пам’ять, це їх весілля, тому й їхні вимагання)
Точу ляси• 10 марта в 21:39
Ответ длякак тебе такое илон маск
Попробовала другую расцветку, мне не очень цветы понравились.
А третья попытка - все таки с декольте лучше.
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 21:42
Зараз ці два зберегла. Як би те коричневе було атласним вже б взяла, бо жатка матеріал не подобається. А це зпп ери лене треба не 5 , а 10 кг скидати
Мишка-шалунишка• 10 марта в 21:44
Ответ длякак тебе такое илон маск
Воно бежеве не біле.
У меня было бежевые платье на свадьбе. У свекрови хватило ума и такта надеть другого
Вільний митець• 10 марта в 21:46
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ці розкішні і статусні для весілля
мами нареченого
Карамбулкул• 10 марта в 21:46
Свадьба летом да, платье красивое. Фигура у вас хорошая, супер лифчик и можно идти. Я бы ещё у невесты про цвет спросила, не смутит ли её. Отличного праздника и счастья детям!
Вільний митець• 10 марта в 21:47
Ответ дляТочу ляси
Фасон зеленого дуже гарний
Малая Налегке• 10 марта в 21:52
Ответ дляМовчу, але хочу
Дурной тон приходить в белом, бежевом, кремовом на свадьбу. Уже говорено-переговорено. Остальное на ваш вкус.
А вы давно на свадьбе были? Прошлым летом три свадьбы- у одних дресс код для гостей кремовый, вторые- бежевый и ещё 2, и о боги- третья, вообще - белый. Видела фотки с последней- супер, и знаете, невесту ни с кем не спутать. И как в анекдоте- свекровь в зелёном. Аргумент- а шо люди скажут, в белом же нельзя
Вилосипедниця• 10 марта в 21:59
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та да, добряче треба підняти, щоб по колінах не били😂. Плюс зараз худію.
А что такое худию ?
И зачем писать на мове, если не освоили еще?
как тебе такое илон маск
• 10 марта в 22:01
Ответ дляВилосипедниця
А что такое худию ?
Щоб запутать ,тих що на язике 😎
Ласковая_львица• 10 марта в 22:05
Ответ длякак тебе такое илон маск
Гляньте ще ось тут.
Тут є вараінти
Ласковая_львица• 10 марта в 22:06
Ответ длякак тебе такое илон маск
Матеріал коричневого дуже-дуже поганий
Ласковая_львица• 10 марта в 22:09
Ответ дляМалая Налегке
Заступлюсь за незнайому мені свекруху.
А якщо їй категорично не йде вибраний невісткою колір? То що робити? Або просто вона його не переварює?