Блакитне небо• сегодня в 11:44
День народження де святкуєте як,
Все життя збирались тільки дома з батьками моїми і дітьми...діти підлітки вже не дуже там хочуть сидіти за столом ( собі тусуються з тарелками окремо) є тільки мама... а я не хочу сидіти дома і виходить просто вечеря🤪. Хочу піти в кафешку або в ресторан з чоловіком і більше нікого не кликати. Просто потім мені буде висказано від мами, що домаб посиділі і дешевше і краще для неї...мами. Яка ваша думка
Зробіть вибір:
вже голосів:
Святкувати у двох
Дома бо так простіше
Вилами по воде• сегодня в 11:45
Дома, потому что выйти куда-то с мужем сейчас вообще нереально.
Українська Мрія• сегодня в 11:46
Їздимо в готелі по Україні і за кордон.
З дітьми, батьками, сестра. По різному.
Мої батьки тільки за, самі теж багато їздять і ходять в різні заклади
З дітьми, батьками, сестра. По різному.
Ну шо не так?• сегодня в 11:46
Поменьше ставьте маму в известность. Дома с ней можно посидеть в другой вечер.
Love_Love_Love_• сегодня в 11:46
Святкую як хочу, десь в заміському комплексі з сімʼєю та друзями, або їду в подорож, або в ресторан з чоловіком, але таке один раз лише було.
Принцепесочка• сегодня в 11:47
Ну у Вас прям стенания как у меня сейчас почти)
Я вообще отмечать не хотела, а тем более дома, где и так можно каждый день посидеть. А потом решила, что так как вообще особо не хожу куда то, то пойти в кафешку, правда с подружкой и сестрой
Блакитне небо
• сегодня в 11:49
Ответ дляПринцепесочка
Я теж не ходила, а то вже вирішила для себе що хочу саме піти в кудись тільки не дома!
Благоуханочка• сегодня в 11:50
За свои 42 как только не отмечала. В этом году ездили в Карпаты с мужем и детьми, потом вернулись мама зашла поздравить я купила тортик чай попили, на выходных собирала друзей дома.
Друг бобер• сегодня в 11:54
Тобто у Вас діти вже підлітки, а Ви все ще слухаєтеся маму, а не живете своє життя?
Блакитне небо
• сегодня в 11:55
Ответ дляДруг бобер
Я ж написала, що мені вискаже про походеньки по кафе! Мама суне носа усюди...даю відсічь...але це недопомогає така людина
Принцепесочка• сегодня в 11:56
Ответ дляБлакитне небо
Ну то и забейте, Ваша жизнь, Ваш ДР
Бринзолетта• сегодня в 12:04
ніколи ніякої кагали не збирала. ніяких мамів/бабів. Не привчала до цього зразу. Я не закусочна і не шашлична. Або з дітьми і чоловіком не вдома-ресторан чи їдемо десь в Ужгород,Мукачево... А останні роки лише чоловік.в квітні ось їдемо в Ужгород на 3 дні. Готель забронювали. ще я біля плити не стояла.... звичайно всім вигідно погульбенити,відпочити,нажертися. а ви? нах.воно вам?
а ще менше їй звітуйте. Моя не знає нічого-де були,що купили,куди поїдемо. Мамо,цього року чоловік мене запрошує в ресторан на моє др.ВСЕ! яке їй собаче діло?Вас запрошує ЧОЛОВІК! Ми вдома НЕ ХОЧЕМО.
Бринзолетта• сегодня в 12:01
Ответ дляБлакитне небо
а для чого їй звітувати?????в мене мама не знає нічого))де були,що їли. Навіщо це їй?
Блакитне небо
• сегодня в 12:04
Ответ дляБринзолетта
Живе зараз з нами після смерті папи. То вона його строїла, а мене на відстані в телефоному режимі доставала
Бринзолетта• сегодня в 12:06
Ответ дляБлакитне небо
то ви скоро розлучитесь. мама вас доканає. все одно- мамо.ми з чоловіком йдемо в ресторан.Ти і діти вдома. Чоловік мені робить подарунок такий.ВСЕ, Менше заглядайте в сраку і не давайте можливості керувати.
Love_Love_Love_• сегодня в 12:07
Ответ дляБлакитне небо
Мля
Ну вам не пофіг що вона вискаже?
Чебураха з перцем• сегодня в 12:08
Вообще не празднуем, только ребенку в кафешке каждый год, они сами с детьми
Сонячний день• сегодня в 12:08
В мене родичі такі ж самі. Їм не цікаво повечеряти у ресторані, їм треба завалений стіл їжею, і щоб ще в судочки з собою дали, щоб було і на другий день що їсти. Мене це теж захарило вже. В цьому році хотіла піти до ресторану, і слухала скиглення про те що це гроші, їм нема шо вдіти, там дорого.
Блакитне небо
• сегодня в 12:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Мля
Ну вам не пофіг що вона вискаже?
Вже навчилась на це незвертати увагу, але всеодно маніпулює прощупує куда можна кинути зерно звинувачення
Love_Love_Love_• сегодня в 12:10
Ответ дляБлакитне небо
Забийте
Блакитне небо
• сегодня в 12:14
Ответ дляСонячний день
І чим закінчилось? Мене мама зараз прощупує по всі фронтам! Сама казала, що її мама половину незнала, що відбувається у неї в сім´ї! А коли я про це їй нагадую, то робить очі круглі і руками приплескує А шо тут такого шо я питаю що і де?
Друг бобер• сегодня в 12:13
Ответ дляБлакитне небо
Бо Ви дозволяєте так з собою поводитися
Блакитне небо
• сегодня в 12:16
Ответ дляДруг бобер
Бо Ви дозволяєте так з собою поводитися
Колись так, а зараз мені робить переодично скандали на цій почві...
Друг бобер• сегодня в 12:16
Ответ дляБлакитне небо
Жити з родичамо - зло і треш. Я з 17 років окремо, і ніякі глобальні катастрофи не змусять мене жити з родичами
Блакитне небо
• сегодня в 12:17
Ответ дляДруг бобер
Ну ми теж жили окремо...за вікно подивіться що зараз багато хто теж від життя разом з родичамиипід одним дахом
Сонячний день• сегодня в 12:23
Ответ дляБлакитне небо
Накрила стіл удома що всі наїлися. А з чоловіком домовились піти до ресторану посидіти удвох коли будемо вихідні.
Малая еще та• сегодня в 12:25
Дома с семьей ужин , а потом собираемся только с подругами нас компания 5 человек и ездим на выходные на базу отдыха , спа, бассейн и так далее .
Малая еще та• сегодня в 12:26
Ответ дляБлакитне небо
Вы живете за счет мамы или в ее квартире ? Не понимаю какой ей дело куда вы тратите свои деньги .
Копирайторша• сегодня в 12:33
Для меня странно не приглашать родных на ДР, я всегда хочу отмечать с ними. Могу и дома организовать, и в кафе столик заказать. И пригласить всех. А с мужем вдвоем могу сходить в любой другой день