ПАЦАНКА О• Изменено 11 марта в 12:14
На чиї ви сторони у цьому конфлікті! Історія з Фейсбук, пише чоловік 40+
Він декілька років перебував у гостьових стосунках з однією жінкою, їй було років 40. Вони не проживали разом, але достатнього багато часу проводили разом. Як так розумію їм обом це подобалось, у цієї жінки є син, — особливий, у нього ДЦП і він неповнолітній, зазвичай такі діти потребують більше уваги та допомоги зі сторони дорослих.. через власні фізичні вади. І так виникає, що таким дітям мами приділяють більше уваги, ніж іншим. Йому років 15—16 було, і ситуація, яка відбулась і яку описує чоловік— як раз відбулась декілька днів назад 8 березня… вони знаходились у неї вдома і відмічали свято, напевно в її кімнаті, син знаходився у своїй, і почав звати маму.. за якимись своїми потреба, раз позвав, потім другий, потім третій, і на черговий раз, коли вона до нього пішла, чоловік не витерпів і не зі злості запитав в неї «а чи не простіше було відмовитись від нього (від сина) та здати його у дитячий будинок? Їй це так сильно не сподобалось, що вона налетіла на нього, почала бити, кричати і ще йому обличчя манікюром поцарапала і вигнала з квартири..
просто переказую його історію, цікава ваша думка
Роза в вазі• 12 марта в 06:24
Ответ дляОбнемашечка
Потому я и не развожусь с мужем, у меня ребенок с органическим поражением мозга, но не тяжёлый.и отец его любит и развивает, особенно в подростковом возрасте. Но если бы не ребёнок я бы вообще жила сама без мужчины
Так можно мужу оставить ребёнка
Обнемашечка• 12 марта в 09:51
Ответ дляРоза в вазі
Так можно мужу оставить ребёнка
У меня любимый ребенок,не хочу его оставлять и быть приходящей мамой. Вы наверное всех детей с особенностями развития видите тяжелыми инвалидами