Допоможіть знайти• сегодня в 06:43

Вперше напад астми у дитини

Дочка 9 років мпє поліноз на березу. Пару років не сильний, навіть ліки не завжди давала.
Цей рік почалось досить сильно: очі і ніс закладений. Приймала назонекс і все. Гуляла без проблем.
Вчора після прогулянки біля 18 повернулась з кашлем і пішла дивитись мультики. Спочатку важкий був кашель, потім просто дивилась і все. Я дала таблетку протиалергічну. За 2 год повечеряла і збиралась спати. І я почула сильний свист. Взагалі спочатку не зрозуміла, бо приступів не було ніколи. Інгаляція беродуалу зняла спазм.....
1. Це вже астма? Сьогодні хочу записатись до лікаря, але ми не в Україні, не займе багато часу..
2. Спірометрію робили в таких випадках, чи і так ясно, що астма?
3. Чи вірно, що в школу не даю сьогодні? Там годину гуляють, чат gpt сказав, що може бути повторний напад ближчі 24-48 год.
4. Якщо кудись вона буде йти до початку лікування сингуляром , де нема лікаря і мене (школа, басейн) - треба для профілактики Інгаляцію беродуалу?
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:34
Ответ дляВподобайден
І що?
Це не значить, що її не має
Я в шоці від халатності вашої і відношення до здоровʼя дитини
я алергік давно і завжди приймала по симптомах.
еріус і назонекс. все.
пок симптоми не сильні - трималась
Вподобайден• сегодня в 08:38
Ответ дляДопоможіть знайти
еріус і назонекс. все.
пок симптоми не сильні - трималась
І хто вам назначав таке лікування? Ви собі?
Вподобайден• сегодня в 08:39
Ответ дляДопоможіть знайти
я можу і у Львів на вихідні поїхати, щоб вже бути впевненій в діагнозі.
приватно тут раніше ніж 3-4 дні не потраплю точно
Де ви знаходитеся?
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:46
Ответ дляВподобайден
лікар після спірометрії.
ми переїхали і симптоми зменшились, тому я не приймаю тепер ліки з березня по жовтень, а лише коли ’накриває’
Ответ дляВподобайден
Де ви знаходитеся?
в Польщі
Вподобайден• сегодня в 08:47
Ответ дляДопоможіть знайти
лікар після спірометрії.
Ще раз, яке саме ви лікування проходили і я не вірю в те, що пікап сказав не приймати ліки, а лише бавитися в лікаря дома
Вподобайден• сегодня в 08:48
Ответ дляДопоможіть знайти
в Польщі
В Польщі до приватного алерголога можна потрапити навіть день в день. Це не є проблемою взагалі
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:51
Ответ дляВподобайден
це залежить від місця проживання.
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:52
Ответ дляВподобайден
зараз без ліків їхати з дитиною 250 км, а потім назад - так собі...
мені здається, що краще почати лікування, і вже тоді поїхати
Вподобайден• сегодня в 08:55
Ответ дляДопоможіть знайти
в Польщі
І це я вибила просто в гугл
Не шукаючи
Навіть сьогодні можна потрапити.
Де ви знаходите ті 2-3 міс я не знаю, чи просто чекаєте, щоб само пройшло?
Вподобайден• сегодня в 08:55
Ответ дляДопоможіть знайти
це залежить від місця проживання.
Та пофіг, при бажанні можна виїхати в найближче велике місто і там все знайдеться
Чумачечая Весна• сегодня в 08:55
Ответ дляВподобайден
Чого ви накинулись на автора?.В сина теж алергія і так іноді на одному назонексі добре проходить.А іноді приступи.
Вподобайден• сегодня в 08:56
Ответ дляДопоможіть знайти
Краще звісно мати нормальну маму, а не та, яка ніс капає при алергії
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:56
Ответ дляВподобайден
І це я вибила просто в гугл
Не шукаючи
Навіть сьогодні можна потрапити.
місяці - це в нашому містечку, тут немає приватних.
до обласного центру їхати 250 км, тому не хочу ризикувати без лікування їхати
Вподобайден• сегодня в 08:56
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну то ви така ж сама відповідальна
Ответ дляВподобайден
мені вже краще у Львів поїхати, мені не так далеко, декілька годин їхати
Вподобайден• сегодня в 08:56
Ответ дляДопоможіть знайти
До якого саме обласного центру?
І що це обласний центр в 250 км ?
автор Допоможіть знайти • сегодня в 08:57
Ответ дляЧумачечая Весна
в дочки минулого року на назонексі була алергія на березу біля тижня і пройшла сама..
Ответ дляВподобайден
До якого саме обласного центру?
І що це обласний центр в 250 км ?
в Польщі до міста, де алерголог приватний
Позитивна• сегодня в 09:01
Ответ дляДопоможіть знайти
А як це визначити?
У дитини був затруднений видих? Саме видих?
Позитивна• сегодня в 09:01
Ответ дляЗубожиння
У врача. Бронхоспазм- это острое состояние, а астма- хроническое.
Аллергию необходимо купировать: принимать препараты, минимизировать пребывание на улице и открытые окна, постоянно увлажнять воздух и мыться полностью и менять одежду после прихода домой
Аллергии у детей - риск астмы
Чумачечая Весна• сегодня в 09:02
Ответ дляДопоможіть знайти
а що крім сингуляра призначали?
я дуже сумніваюсь в компетенції лікарів тут
Призначали інгаляції,спочатку вентолін потім гормон.Але це все звісно тільки лікар може призначити
Чумачечая Весна• сегодня в 09:04
Ответ дляВподобайден
Ви ліки забули прийняти?Кидаєтеся на людей.Добріше треба бути
Вподобайден• сегодня в 09:08
Ответ дляДопоможіть знайти
Алергія накопичується і ви як алергик повинна це знати
Вподобайден• сегодня в 09:09
Ответ дляДопоможіть знайти
В якому ви місті зараз?
Польща не велика країна, в кожному воєводстві є свій центр і він ну точно не в 250 км буде знаходитися
Вподобайден• сегодня в 09:10
Ответ дляЧумачечая Весна
Я не кидаюсь на людей.
Стан дитини це халатність її матері, яка не займається її здоровʼям
автор Допоможіть знайти • сегодня в 09:12
Ответ дляПозитивна
ні, але сильний свист на вдиху і видиху.
але їй було нормально
БоВжеВільна• сегодня в 09:15
Ответ дляДопоможіть знайти
хіба не може приступ знову повторитись?
в неї ніс набряклий і каже, що горло шкрябає
Він може статися будь -де в будь-який момент , як і дитини дійсно астма
автор Допоможіть знайти • сегодня в 09:16
Ответ дляБоВжеВільна
а як поки протягнути до прийому в лікаря і початку прийому ліків?...
це треба ж поїхати до лікаря
автор Допоможіть знайти • сегодня в 09:18
Ответ дляВподобайден
В якому ви місті зараз?
мій центр це Жешув, до якого їхати 2 години. на ’знаний лікар’ (це такий додаток для пошуку приватних лікарів) - нічого.
Найближче - Краків. Це 4 години в одну сторону.
Це мені простіше вже в Львів поїхати.