Затишне кубло• 12 марта в 06:55
Якщо ерозії і потрібно захистити шлунок від дії антибіотика- що найкраще допомож
Є нексіум
Нольпаза
Омез
Що ще є
Яка різниця в них?
Нольпаза
Омез
Що ще є
Яка різниця в них?
Добрая свекровь• 12 марта в 07:00
Омез назначают перед едой утром один раз в сутки.Это самый лучший препарат , это мое мнение
Чудо в декрете• 12 марта в 07:57
Кто пишет про инъекции, они все равно влияют, и инъекции, и капельницы.
Эт вернячОк• 12 марта в 08:15
Всі ці препарати - інгібітори проточної помпи, вони діють однаково, бо всі на основі омепразолу та його варіацій. принцип дії- пригнічення кислоти шлунку. Ваш антибіотик викликає підвищення кислотності шлунку? Якщо ні, то нащо їх пити?
Препарати вісмуту ( гастро- норм, віс- гол) або антоцидов (типу гавіскон) , або насіння льону ( рідина типу кіселя) - ось вони утворюють захисну плівку на поверхні шлунку та сприяють загоєнню ерозій
Затишне кубло
• 12 марта в 08:42
Ответ дляЭт вернячОк
Антибіотик ципрофлоксацин
Эт вернячОк• 12 марта в 08:57
Ответ дляЗатишне кубло
Антибіотик ципрофлоксацин
Ну він може сприяти діареї, а ніяк не підвищенню кислотності шлунку. Ну почитайте інструкцію. Там і про омепразол є. Неможна приймати одночасно. Так само як і антациди. Через 2 години можна після антибіотику
Фісташкова кава• 12 марта в 08:58
Автор, нольпаза, в неї з омезом різна діюча речовина, хоча оба препарати іпп
Затишне кубло
• 12 марта в 09:29
Ответ дляФісташкова кава
Дякую
Невгамовна шахиня• 12 марта в 09:53
Не зовсім в матеріалі вашого питання, але коли мені після операції призначили КОК у мене дуже сильно болів шлунок, то мені допоміг відвар насіння льону, пила тричі на день і довго, допомогло дуже швидко
Копуша• 12 марта в 11:39
Достатньо пити його під час їжі, ІПП ні до чого. До речі, цей антибіотик не можна вживати з молочними продуктами і бажано пити багато рідини.