Лялька в колисці• 1 час назад

Чому не знімуть бронь з працівників освіти?

Школи практично не працюють. Дітей мало, про вищи , студенти всі виїхали, іх стало значно менше. А кількість всяких преподів, деканів, стала ще більшою, і всі з бронею.
Невже не можна якось оптимізувати їх кількість та зняти бронь ?
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ебанут…а с депутатов и всех структур снять не хотите ?
автор Лялька в колисці • 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Депутати це керування країни
На границе• 1 час назад
Я би більше цікавилась працівниками культури. Дизель шоу, марафон
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Ботня иди прими таблетки
автор Лялька в колисці • 1 час назад
Ответ дляНа границе
А це інформаційний фронт!
Да_Я_ТакаЯ_• 1 час назад
Де це школи не працюють?
Уравнобешенная• 1 час назад
І взагалі - хай те зелене шобло-й…ло спочатку відправлять усім загоном, а тоді до вчителів чіпляються. Суки кончені
Бронетапці• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
понятно) тролль на минималке..
утренний телемарафон так сказать))) та ставь своих синих баб, мне пофиг на тебя и на таких недалеких как ты....
автор Лялька в колисці • 1 час назад
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де це школи не працюють?
Вся прифронтова зона
На границе• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
А це інформаційний фронт!
У тебе вус відклеївся. Строчи ще одну тему про броні і тцк. Ботня срана
НетЕщеНаверное• 1 час назад
Фу, какой тупой нецикавый тролль. Наклепать подряд кучу тем про бронь, тцк и повестки. Идите учитесь троллить, женщина
Svitlo_• 1 час назад
Де школи практично не працюють? Якщо знімуть відстрочку - це не бронь, то взагалі не буде кому працювати.
Можу брикнути• 1 час назад
А хто наших дітей буде навчати?
Алкаш під забором?
Плету корзинки• 1 час назад
школа работает с 8 утра до 7 вечера
Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де це школи не працюють?
Школы пока працюють, но половины учителей-предметников нет. Киев.
НетЕщеНаверное• 1 час назад
Ответ дляМожу брикнути
А хто наших дітей буде навчати?
Алкаш під забором?
А зачем их учить? Они марафон включат и там все расскажут) 😂 а больше им знать не нужно, по мнению нашего руководства
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Вся прифронтова зона
Який відсоток України - це прифронтова зона?
автор Лялька в колисці • 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Пилосмок працює• 1 час назад
У Вас в атестате много двоек?
За что вы их так ненавидете?
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
а чому з клоунів не знімають бронь? Еліта??
Перловая Кашка• 1 час назад
А чому з медиків не зняти?
Ви не можете осягнути свєю клепкою, що є професії, де потрібні мізки і люди вчаться багато років, щоб знати те, що вони знають? І Вася сантехнік не зможе замінити ні викладача вузу, ні медика.
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Так який відсоток України - де школи взагалі не працюють? Ви ж так заявили, що школи практично не працюють!
Мексиканочка• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Нахріна їх стільки, ’керівників’, якщо ’всі виїхали’?!
Иванка Бур• 1 час назад
В смысле школы практично не працюють? У Вас дети есть? Кто их учит?
#Пойду_кгадалке• 1 час назад
Всіх жінок на фронт!!! Один х сидять вдома і нічого не роблять
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Їх можна набирати нових пачками по три коп.
Вот Она Я• 1 час назад
Автор из цирка не выходит.

кто в теме, тот понял.
ЛЮБА• 1 час назад
Администрация , вы хоть обращайте внимание на жалобы , ботня совсем офигела !
Пилосмок працює• 1 час назад
Ответ дляПерловая Кашка
А чому з медиків не зняти?
У Васи сантехника, тоже бронь!
Это сейчас самые главные люди, на которых вся страна держится. Сантехники и электрики.
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Вся прифронтова зона
Куку, там онлайн навчання. Хоч би підготувалось перед писаниною.