Йогуртікс1• сегодня в 09:16

Коли це закінчиться??

Ненавиджу людей, які спричиняють біль, особливо фізичний. В дитинстві мене били, досі травми залишилися. Байдуже на контекст, мені боляче. Розбита склянка з серванту взагалі не варта того, щоб людину били і кричали, як несамовиті тварі. Я хотіла потім зі сходів кинутися, невиносимий біль. Тварюки ті, хто били. Зараз їх вже немає, але травма залишилася..
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 09:17
согласна.
Иошши• сегодня в 09:19
вам нравится это вспоминать и терзать себя? ну хотя бы посвящайте свои страдания чему то
Milkis• сегодня в 09:20
дбайте про себе, не дозволяйте ображати себе вже в дорослому віці.
Ви нічого не можете змінити, тільки відстоювати себе.

Може вас щось тригерить в дорослому житті, тому ви це згадуєте
dorik• сегодня в 09:23
Це все уже спогади. Головне дітей своїх не травмувати. Оце вже складніше, тому що така модель виховання сидить десь в підкорку мозку. Тобто змініть себе.
автор Йогуртікс1 • сегодня в 09:27
Ответ дляИошши
Проблема в том, что такое не забывается. В те моменты я вообще не могла ни защититься, ни убежать. Вообще ничего. Организм травмирован. И этого нельзя было избежать. И ничего ни сделаешь, вспоминается само
Иошши• сегодня в 09:28
Ответ дляЙогуртікс1
сразу переключайтесь когда вспоминается, но вы не будете, вам нравится страдать, бывают такие люди
Contento• сегодня в 09:32
Ответ дляЙогуртікс1
Так идите к психологу, избавляйтесь от ваших травм, если никак забыть не можете.
Natalia505• сегодня в 09:35
Ответ дляЙогуртікс1
До лікаря зверніться. Іноді самостійно, автор, не справитись.