Аноним Советчик• 13 марта в 19:54
Меланж отвратительный цвет
графиняВишенка• 13 марта в 20:14
Ответ дляЯйцеголовая
Колір сам люблю такий, але не труси, футболки і светри
Який такий? Поясніть будь ласочка
Яйцеголовая• 13 марта в 20:19
Ответ дляграфиняВишенка
Який такий? Поясніть будь ласочка
Це суміш білого і сірого, а сірий - cуміш чорного і білого.
Сосиска_Втесте• 13 марта в 20:21
Для меня меланж- это оттенок серого/белого в любом другом цвете. Серый меланж, чёрный меланж, розовый меланж....
Ку-кусик• 13 марта в 20:31
так меланж - это просто неоднородный цвет, может быть любой.
просто чаще всего смешивают серый и белый.
Жена миллионера• 13 марта в 20:35
меланж - суміш будь-яких кольорів і не тільки кольорів, є ще й яєчний меланж
графиняВишенка• 13 марта в 20:36
Ответ дляЯйцеголовая
Ви праві, але тільки в тому що це суміш. Кольори можуть бути будь якими. І контрастними один до одного, і різні тони градієнтні одного кольору. Ось для прикладу фото чорний+червоний і просто рожевий
Жена миллионера• 13 марта в 20:40
плетена з залишків ниток рябенька кофтинка Д´Артаньяна (радянського) - типовий приклад меланжу
Аноним Советчик
• 13 марта в 20:50
Ответ дляПлету корзинки
А вы все бухаете бабоньки((
Не пила две недели как