...аяприкольная• 13 марта в 10:52
Хто лікував себорейний дерматит шкіри голови
Що у вас прибрало свербіж і лусочки?
Я такая наивная• 13 марта в 10:58
Віші шампунь на постійній основі прибрав лусочки і кірочки, нарости, а лосьйон біфон свербіж прибирає. Це у доньки таке.
Бараболька• 13 марта в 10:59
Все життя з цим. Бетаметазон коли повна ж... Віши, Сульсена, не допускати грязної голови, тоді пече і чешеться сильніше. З роками воно і на лице лізе, у вуха, на спину.
Пацан к успеху шел• 13 марта в 11:03
Это нервное напряжение и неправильный шампунь. Как только вы перестанете нервничать эти проявления будут всё меньше и меньше и меньше. Шампунь берите желательно прозрачный без всякой лишней химии. Можно содой мыть
120-120-120 (не худею)• 13 марта в 11:05
Виши шампунь, это какой именно? такая же проблема, послушаю. Спасибо
А шо сталося?• 13 марта в 11:06
Ответ дляЯ такая наивная
Какой именно Виши? Их там много разных
Платье Длинное бальное• 13 марта в 11:09
Сульсена паста, оставляю на ночь периодически, только после нее все ок. Есть еще Виши шампунь красный, спец шампуни, но паста рулит.
Бараболька• 13 марта в 11:14
Садоводница• 13 марта в 11:20
У доньки , миє шампунем Atopis ( відкрили для себе в Польші) він з коноплею, можна з народження і для частого використання.
Додатково Скінкап приблизно 1 раз в два тижні і при загостренні Дермазол шампунь двічі на тиждень
120-120-120 (не худею)• 13 марта в 11:22
Ответ дляПацан к успеху шел
вы всерьез считаете , что можно перестать нервничать?
Я такая наивная• 13 марта в 14:56
Ответ дляА шо сталося?
Какой именно Виши? Их там много разных
Деркос зелений
Я такая наивная• 13 марта в 14:58
Ответ дляБараболька
Беру такий але 0.5л
Я теж такий, але максимальний об´єм, доньці до року його вистачає.
Ответ дляБараболька
Чому грязної голови не допускати? Бо загострюється? В мене дерматит коли забруднюється у коренях аж больно прикасаться
Бараболька• 13 марта в 17:13
Ответ дляFrosya32
Пече, чешеться, розкидається, мені дерматолог говорила, що по можливості не допускати
Я такая наивная• 13 марта в 21:19
Ответ дляБараболька
Так, дерматолог говорив,,що мити по стану волосся - не допускати жирного, брудного.
Пацан к успеху шел• 14 марта в 22:39
Ответ для120-120-120 (не худею)
Да. Всегда можно поменять обстоятельства
Конотопська відьма• 20 марта в 06:59
Багато років з цим, перепробувоа все! Допомогло відмова від цукру, хліба, молочного і т.п. Не їм років 5, шампунь Дермазол/Дермазол плюс, Хофітол пропиваю раз у півроку, крем дермазол іноді, Лосьйон Єлоком курсами. Ні сульсени, ні Деркоси не діють на мене. Вітамін Д контролюю, зараз він 102, ферритин наче не сильно впливає на дерматит як мені кажуть дерматологи.