Чеширская кошечка• вчера в 15:23

Вас бісять співробітники?

по робочим питанням, а не те, що чавкає, слюні пускає чи духами обливається
чим бісять?
Allemagne• вчера в 15:25
Что вы конкретно хотите, милая женщина?
ГейТуда• вчера в 15:26
ДАААААААААААААА
автор Чеширская кошечка • вчера в 15:28
Ответ дляГейТуда
ДАААААААААААААА
чим?
сою не люблю• вчера в 15:30
Вы точно всех бесите, потому что обычно людей зеркалят
КонхфЭдкаТузик• вчера в 15:35
Не, у нас отличный коллектив и полное взаимопонимание. Из других департаментов бесят только те, кто детей таскает на работу и они мешают другим работать, но я с теми детьми только в коридорре пересекаюсь, так что терпимо, если бы они нявкали у меня в кабинете, то точно не терпела бы такое
Точная копия плова• вчера в 15:48
Меня вообще бесят люди, в принципе )
Астановитесь• вчера в 15:51
Ответ дляЧеширская кошечка
чим?
Тим, що вони є.
Я , до речі, прекрасно розумію, що вони абсолютно нормальні люди, проблема саме в мені.
Допоможіть знайти• вчера в 15:54
Трындят много
А я женатая• вчера в 15:58
Так, є такі що бісять, декілька, але в цілому всі нормальні.
ГейТуда• вчера в 16:10
Ответ дляЧеширская кошечка
чим?
не повірите - усім
автор Чеширская кошечка • вчера в 16:11
Ответ длясою не люблю
так може мене не бісять. точково виникла ситуація і я уже фшоке
автор Чеширская кошечка • вчера в 16:12
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
мда, діти на роботі це гірше ніж просто не прийти і не робити імітацію бурної діяльності
автор Чеширская кошечка • вчера в 16:14
Ответ дляГейТуда
не повірите - усім
ні, ну так не може бути. що всі люди прям всім бісять

от мене сьогодні вибісила ситуація, що зранку щось там спитали, а потім вияснилось, що у людей то нічого не працює, мало працювати ще вчора. і мої варіанти що зробити їм не підходять
автор Чеширская кошечка • вчера в 16:19
Ответ длясою не люблю
а якщо зеркалять
то чи означає це, що якщо мені хтось подобається, то і я тій людині у відповідь подобаюсь?
сою не люблю• вчера в 19:39
Ответ дляЧеширская кошечка
а якщо зеркалять
Да, но нравится не значит влюбиться