Нічний дожор• Изменено 1 час назад
Зморшки під очима, ботокс колоти?
Все життя страждаю від набряків, але от зморшки зʼявились, колоти боюсь. Догляд у мене хороший, регулярний, але при посмішці зморшки . У вас яка шкіра? Ви задоволені? Боюсь цю зону колоти
Зробіть вибір:
вже голосів:
Колоти
Ні, норм
Почекати
Тиц
Намакушка• 1 час назад
Под глазами ботокс никто не колет.
Его делают во внешний угол глаза от гусиных лапок
Смажена полуничка• 1 час назад
Під очі ботокс не колять, наскільки мені відомо. І у вас сне зморшки, а набряки. І виражена носослізка. Думаю, можна почати з масажів обличчя.
Планшетница• 1 час назад
Вам треба нососльозку заповнювати - бо прям така яма. Ботокс то таке, Вишеньки на торті
Слоник-тоник• 1 час назад
ботокс допомагає розслабити гусячі лапки, а у вас круги під очима та набряки. Це інші процедри (мезотерапія, беоревіталізація для зволоження), філери ...
Нічний дожор
• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Як харчуєтесь? Коли останній прийом рідини ввечері?
Пью багато дуже, завджи і ввечері теж
43 роки
Кава, чай може і в 10, ну вчора солене іла, тому набряки ще більші я вся таки, понаний відтік лімфи і руки і ноги)
43 роки
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляНічний дожор
Пью багато дуже, завджи і ввечері теж
43 роки
солене, кава, чорний чай сушать організм і ви п*єте багато води. ПРи набряках на вечір не треба цим зловживати.
Якщо надумаєте щось колоти (не ботокс!), то це не боляче)
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
У нее и так отёки, после биоревитализвции она будет как пчеловод, на которого ополчились его пчелы
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
Под глазами ботокс никто не колет.
Тсссс! Я и еще трое проголосовали ’пусть колет’. Интересно же, что получится
Шальная коклетка• 1 час назад
Автор, вам нужно полимолочку под глаза. Но важно чтобы не было дефицита белка в организме
Нічний дожор
• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Полинуклеотиди читала популярні, може і наважусь))
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
а якщо полінуклеотидами ?
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
полімолочку при набряках не можна. Після неї такі набряки, що на вулицю не вийдеш навіть якщо немає схильності до набряків. Я робила собі
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляНічний дожор
Они слабее. Там механизм другой. Я колола.
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
а якщо полінуклеотидами ?
Можно. Но пм даст лучший эффект. Разумеется, если не будет дефицита белка
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
Джувелук? И как долго были отёки?
Пм должна ’усесться’.
Слоник-тоник• 55 минут назад
Ответ дляШальная коклетка
Джувелук? И как долго были отёки?
Пм должна ’усесться’.
Да, дня 3-4. Перші два дні то взагалі капець (на фото)
Метелики на душі• 7 минут назад
Ответ дляСлоник-тоник
под глаза очень больно колоть, я колю, слезы с глаз, это делаеться конюлей
Слоник-тоник• 7 минут назад
Ответ дляМетелики на душі
Мені зробили знеболення лідокаіном і я взагалі нічого не відчувала .
Метелики на душі• 6 минут назад
Ответ дляСлоник-тоник
Джувелук?