Идууу--уууу блин• 14 марта в 09:06

чим прибрати прищ, який ніяк не визріє?

Дівчата, допоможіть чим прибрати цю бісячу штуку((
Під шкірою на лобі утворився горбик, але вже три тижні на поверхню не вилазить, що з ним зробити? В мене скоро розпис і виглядати як з "рогом" на лобі не хочу) Чим це прибрати? Є якась мазь чи що? пробувала за порадою саліциловою кислотою намазати - нічого не дало
Я така бойова• 14 марта в 09:09
Вы в Украине? Идите сегодня-завтра к дерматологу и пусть вам посоветует чем мазать. По советам с форума вы долго будете лечиться
Говорю відверто• 14 марта в 09:11
левомеколь?
автор Идууу--уууу блин • 14 марта в 09:12
Ответ дляГоворю відверто
левомеколь?
Гуглю, дякую
палка-копалка• 14 марта в 09:13
Есть наклейки специальные для таких прыщей
Бавовнятий Пупс• 14 марта в 09:14
цинкова паста
автор Идууу--уууу блин • 14 марта в 09:16
Ответ дляБавовнятий Пупс
цинкова паста
дякую, дізнаюсь зараз
Не пириживай• 14 марта в 09:29
А самій вичавити, а тоді саліциловим спиртом обробити 1%
Прилипало• 14 марта в 09:30
Є патчі на прищі. Це такі наклейки на прищі. Дуже дієва штука. У вашому випадку, щоб швидше подіяло раджу патчі з мікроголочками.
ТихоЯ• 14 марта в 09:55
а раптом це жировик, який ніяк не вилізе? всі ті мазюльки будуть до одного місця. треба різати.
Советчица Года• 14 марта в 11:04
Мне хлоргексидин помогал
Я тертий жук• 14 марта в 11:28
Мазь Ілон
Миссис Буркул• 16 марта в 17:20
Ответ дляТихоЯ
перед росписью резать?