Мені 16 років, в нинішніх відносинах вже майже два роки, але звісно, без проблем нікуди. Хлопець мій мега ревнивий, любитель пообмежувати, ну і звісно що жахливий власник. Приблизний список заборон в мою сторону: гуляти з подругами по просьбі з дозволом за кілька днів, гуляти з друзями-хлопцями/ в компанії де є друзі-хлопці категорично заборонено (Якщо його там нема), пити без його присутності також, в принципі мати близьке спілкування з хлопцями не можна, обтягуючий, укорочений, і все таке одяг- табу навіть питати про футболку на одне плече, в разі порушення- скандали, сварки, образи. Мої соцмережі в його доступі, читає переписки, навіть без дозволу, геолокація і постійні розпити де і з ким я. Бачимось ми ледь не щодня, відміняти цей "розклад" не можна. За час цих відносин я втратила білльшість друзів, захоплень (дуже любила ходити наконцерти, тепер він не хоче тому і я не можу). Перейду до суті справи- мене це конкретно задовбало, стала ставати в штики, йти наперекор, але це означало сварки ітд, я зрозуміла що наші погляди на відносини не сходяться категорично, і в цих відносинах мене чекає тільки біль, вирішила- розходимось. Під час однієї з сварок він приїхав, ми намагались поговорити, але ні, це глухий кут, я взяла його речі, віддаю, у відповідь істерика і спроба с@м0губ₴тв@ на моїх очах.. Сказати що я жахливо злякалась- нічого не сказати, чудом врятувала, але тепер мені ще страшніше. Я його жахливо кохаю, реально, це ще одна проблема. Що робити, як бути, змиритись і жити таке життя чи ризикувати його життям? Такий біль і гріх на душу брати не хочу...
Первая ласточка инфляции• 14 марта в 15:45
Ответ дляхрюхрюшка
наразі закінчую 11 клас
Ну от і займіться навчанням , а не дурницями
Баба_Воля• 14 марта в 15:45
Ответ дляхрюхрюшка
мама за розрив, підтримує, слава богу
То слухайте маму👌
Ку ка ку ка ку• 14 марта в 15:46
Нет, нет, что Вы! Не рискуйте его жизнью. Продолжайте ужасно любить. Смиритесь. Ваша жизнь всё равно Вам не дорога.
МинерАлочка• 14 марта в 15:49
Ответ дляхрюхрюшка
В тому то і діло, я хочу покинути, але ж непокоюсь, раптом щось реально з собою зробить
Ну то хай робить
Це його життя
Как скучно вы пишете, хоть бы ошибок поделали что ли?
Ну же, автор, тема сама себя не раскрутит.
Це його життя
Жерица ночи• 14 марта в 15:47
Ответ дляхрюхрюшка
11 років школи і не таке зроблять з граматикою
То ти в школі з 5 років?
Жерица ночи• 14 марта в 15:48
Ответ дляхрюхрюшка
на це не вистачає досвіду життєвого, саме через це написала сюди, сподіваюсь на пораду
У мамки пораду спитай
МинерАлочка• 14 марта в 15:48
Ответ дляБаба_Воля
А шо батьки кажуть
Видимо мальчик с 14 лет содержит их сам и мнения родителей не авторитет
МинерАлочка• 14 марта в 15:52
Ответ дляЖерица ночи
У мамки пораду спитай
Вже спитала
Надо услышать другое мнение, то я и написала, что деток, погодок, не хватает, чтобы про компании не думать и не расстраивать -чмо- мачо
Баба_Воля• 14 марта в 15:51
Жахливо злякалась) Жахливо кохаю)
От все ж такі правильно кажуть: мова- зброя.
Непереможна• 14 марта в 15:51
Ответ дляДайте подуться
яка грамотна дитина
з 14 рочків по мужикам, цікаво, коли ж воно вивчилося?
МинерАлочка• 14 марта в 15:54
Ответ дляНепереможна
А алкоголь?!
Не иначе вундеркинд, а не ребенок: пошлялась, и бухнула, и на 12 баллов небось учится
Согласна поддерживать тему за половину гонорара 💰💰
Я не в теме• 14 марта в 15:54
Ответ дляДайте подуться
яка грамотна дитина
Между прочим у меня ребёнок примерно тоже так пишет
И без ошибок
Так что всё может быть
И без ошибок
Так что всё может быть
МинерАлочка• 14 марта в 15:55
Ответ дляЯ не в теме
И без ошибок
Так что всё может быть
И без ошибок
Так что всё может быть
И с 14 лет по мужикам ходит, пьет?
Жерица ночи• 14 марта в 15:57
Ответ дляЯ не в теме
И без ошибок
Так что всё может быть
И без ошибок
Так что всё может быть
Теж пробухала та прогуляла з дитинства як автор?
Я не в теме• 14 марта в 15:58
Ответ дляМинерАлочка
И с 14 лет по мужикам ходит, пьет?
У меня мальчик. После тренировки- домой. Никаких ночных гулек. С девушкой гуляют днем на выходных
Ответ дляМинерАлочка
А алкоголь?!
1) це мої перші відносини 2) розпиття алкоголю не означає бухання, щонайменше, в моєму випадку, про ваше життя я не знаю. Пити алкоголь можна помірно, цікавий факт для вашого здоровʼя 3) я не відмінниця, але якщо переглянути програму з української мови та систему оцінювання, 8-ми балів цілком достатньо аби писати +-грамотно
Я не в теме• 14 марта в 16:04
Автор, у вас явно абьюзивные отношения. И такое демонстративное истеричное поведение обычно не приводит к суициду. В любом случае истерика любит зрителей. Не давайте ему внимание, не давайте собой манипулировать.
Если человек что-то хочет сделать для себя или с собой это только его ответственность.
Ваша ответственность разорвать отношения, заниматься учебой и поступлением, заниматься своими хобби.
Его ответственность разобраться со своими эмоциями и идти дальше.
Попросите поддержки у родителей как экологично разорвать отношения.
У меня в юности была похожая ситуация
Я писала письмо прощальное, а папа выносил вещи и успокаивал мальчика. Всё прошло хорошо. Без излишней драмы)
У меня в юности была похожая ситуация
Жерица ночи• 14 марта в 16:05
Ответ дляхрюхрюшка
Пити алкоголь можна з 21 року. А не з 14
МинерАлочка• 14 марта в 16:07
Ответ дляЯ не в теме
Ну вы сравнили...
МинерАлочка• 14 марта в 16:11
Ответ дляхрюхрюшка
Алкоголь по умолчанию не может быть полезным для организма. Не зря ж его продают с совершеннолетия, когда уже каждый отвечает за свою жизнь
Не ваше писать, не насилуйте форум
Тухло, скучно, не ново кстати
Спасибо что без анонима, на одного тролля меньше будет
Не ваше писать, не насилуйте форум
Тухло, скучно, не ново кстати
Так точно!• 14 марта в 16:44
Тетя, тролинг на два с плюсом.
Это у Вас какое-то возрастное сумасшествие началось - выдавать себя за 16-летнюю?
Сладко-соленая• 14 марта в 23:27
Ответ дляхрюхрюшка
Скжіть мамі, нехай вона з його батьками поговорить.
Це не ваша справа.