хрюхрюшка• вчера в 15:31

Не можу вийти з відносин, що робити?

Мені 16 років, в нинішніх відносинах вже майже два роки, але звісно, без проблем нікуди. Хлопець мій мега ревнивий, любитель пообмежувати, ну і звісно що жахливий власник. Приблизний список заборон в мою сторону: гуляти з подругами по просьбі з дозволом за кілька днів, гуляти з друзями-хлопцями/ в компанії де є друзі-хлопці категорично заборонено (Якщо його там нема), пити без його присутності також, в принципі мати близьке спілкування з хлопцями не можна, обтягуючий, укорочений, і все таке одяг- табу навіть питати про футболку на одне плече, в разі порушення- скандали, сварки, образи. Мої соцмережі в його доступі, читає переписки, навіть без дозволу, геолокація і постійні розпити де і з ким я. Бачимось ми ледь не щодня, відміняти цей "розклад" не можна. За час цих відносин я втратила білльшість друзів, захоплень (дуже любила ходити наконцерти, тепер він не хоче тому і я не можу). Перейду до суті справи- мене це конкретно задовбало, стала ставати в штики, йти наперекор, але це означало сварки ітд, я зрозуміла що наші погляди на відносини не сходяться категорично, і в цих відносинах мене чекає тільки біль, вирішила- розходимось. Під час однієї з сварок він приїхав, ми намагались поговорити, але ні, це глухий кут, я взяла його речі, віддаю, у відповідь істерика і спроба с@м0губ₴тв@ на моїх очах.. Сказати що я жахливо злякалась- нічого не сказати, чудом врятувала, але тепер мені ще страшніше. Я його жахливо кохаю, реально, це ще одна проблема. Що робити, як бути, змиритись і жити таке життя чи ризикувати його життям? Такий біль і гріх на душу брати не хочу...
Дайте подуться• вчера в 15:32
яка грамотна дитина
Одні думки• вчера в 15:35
это токсичный человек-шантажист
при чём оба
автор хрюхрюшка • вчера в 15:33
Ответ дляОдні думки
это токсичный человек-шантажист
при чём оба
розумію, але як же бути
Мию чакри щоденно• вчера в 15:33
Чату жпт и в выходные покоя нет.
Меня много• вчера в 15:34
Харе школотой легкой на передок прикидываться
Вам телефонограмма• вчера в 15:34
А мама що каже?
Sgreen• вчера в 15:34
Боже, вам 16. Вчіться розуміти що це неадекватний екземпляр. Не витрачайте свою юність на таких довбнів. Придивіться до хлопців які з розумом в голові
Тану на сонці• вчера в 15:35
І з кільки ж хлопчику рочків?
Стетоскопуло• вчера в 15:36
Єбанько реєструє кожного дня новий профіль
Бабайко• вчера в 15:37
Ледве врятувала його життя Своє рятувати треба,а не цього відмороженого
автор хрюхрюшка • вчера в 15:38
Ответ дляSgreen
В тому то і діло, я хочу покинути, але ж непокоюсь, раптом щось реально з собою зробить
автор хрюхрюшка • вчера в 15:38
Ответ дляТану на сонці
І з кільки ж хлопчику рочків?
Мій ровесник
Жерица ночи• вчера в 15:39
Ответ дляхрюхрюшка
Тобто з 14 років Ви жили повноцінним життям, з алкоголем, концертами і т.д. а тепер він забороняє? Не мама з татом, а він?
Первая ласточка инфляции• вчера в 15:39
Ответ дляхрюхрюшка
Мій ровесник
То іграшками грайтеся, а не в дорослих
автор хрюхрюшка • вчера в 15:39
Ответ дляМию чакри щоденно
Чату жпт и в выходные покоя нет.
Якщо людина пише грамотно не означає що це чат джипіті
Жерица ночи• вчера в 15:39
Ответ дляхрюхрюшка
Ну точно не дитина 16 років це написала
Sgreen• вчера в 15:40
Ответ дляхрюхрюшка
То шантаж. Дурний і неадекватний. Знаємо проходили таке в цьому ж віці) займайтеся собою. Хлопці ще встигнуться. Просто від такого кадра, краще триматися подалі
Напланетянка• вчера в 15:40
Ответ дляхрюхрюшка
розумію, але як же бути
Чей ты клон?
автор хрюхрюшка • вчера в 15:41
Ответ дляЖерица ночи
Ну точно не дитина 16 років це написала
11 років школи і не таке зроблять з граматикою
Тану на сонці• вчера в 15:42
Ответ дляхрюхрюшка
Заведіть собі іншого хлопчика, вони між собою разберуться
Мию чакри щоденно• вчера в 15:42
Ответ дляхрюхрюшка
Грамотный человек способен своей головой сообразить, как расстаться с парнем, особенно если нет совместных детей, имущества, бизнеса или недвижимости, которое болезненно делить. Но, на это сообразительности не хватает?
Напланетянка• вчера в 15:42
Ответ дляхрюхрюшка
Тролляку сразу видно
автор хрюхрюшка • вчера в 15:43
Ответ дляМию чакри щоденно
на це не вистачає досвіду життєвого, саме через це написала сюди, сподіваюсь на пораду
Первая ласточка инфляции• вчера в 15:44
Ответ дляхрюхрюшка
Звідки 11 років школи в 16 ?
МинерАлочка• вчера в 15:44
Ответ дляДайте подуться
яка грамотна дитина
Тоже отметила какое поколение растет
Жаль что советчицы сразу видят тролля
Мию чакри щоденно• вчера в 15:44
Ответ дляхрюхрюшка
На совет людей, которым на вас пофиг? Рили?
Баба_Воля• вчера в 15:44
Ответ дляхрюхрюшка
А шо батьки кажуть
автор хрюхрюшка • вчера в 15:44
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Звідки 11 років школи в 16 ?
наразі закінчую 11 клас
автор хрюхрюшка • вчера в 15:45
Ответ дляБаба_Воля
А шо батьки кажуть
мама за розрив, підтримує, слава богу
МинерАлочка• вчера в 15:45
Ответ дляхрюхрюшка
розумію, але як же бути
Рожать.
И немедленно
Он растает от деток.
А вам и компании не нужны будут, будете малышами заниматься