Цікавий писочок• 14 марта в 16:30
У кого на передние зубы установлен мост, или импланты, или коронки на штифт...
Вы кусаете передними зубами что-то твердое, типа яблоко, батончик, сухарик, или хотя бы ту же кукурузу в початке? Или это уже табу после установки на всю жизнь?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Кусаю
Не кусаю
Перестала кусать т.к. выпали
Привыкла не кусать и похудела
Алина-1240• 14 марта в 20:10
Ответ дляЦікавий писочок
Дякую. Але чому тоді лікарі кажуть на консультації, що від вирваного зуба до кінцевого результата з приживанням імпланта і установкою постійної коронки це займає в середньому 6 місяців?
Не знаю)))и сколько оно там полностью приживается не знаю, я его не чувствовала, после установки растерплась десна и ничего с ощущений
Цікавий писочок
• 14 марта в 20:12
Ответ дляАлина-1240
А вам кісткову масу нарошували штучним матеріалом перед встановленням імпланту?
Алина-1240• 14 марта в 20:12
Ответ дляЦікавий писочок
Нет. Хватало всего, и костомашки и десны
Цікавий писочок
• 14 марта в 20:14
Ответ дляАлина-1240
А, мабуть тому. Це передній був? Бо мені лікарі казали, що на передніх не так добре приживаються імпланти як на задніх.