Зрадорозганячка• вчера в 18:28
Ви більше любите бути в компанії чи наодинці
і що вас відновлює краще?
Бутербродница• вчера в 18:29
дискотеки. я очень очень люблб танцевать.
но сейчас нет дискотек. поэтому пару раз в год на корпоративах уорпораций.
а танцев нлрмал ных нет в том городе, где живу. а то, что есть,мне не подходит
ЯблокоРаздора• вчера в 18:37
Обожаю быть одна. Мне совсем не скучно и не одиноко. Но не постоянно так. Иногда хочется с подругами встретиться пообщаться и с мужем побыть. Многолюдные компании категорически не переношу
Акукарача• вчера в 18:39
Компанії, люблю спілкування. Друзі. Ось весна літо будемо в себе або в друзів на дачі збиратися. Гостей люблю. Самотність не люблю. Хоч навчилася бути і так.
ИзЮмрудная• вчера в 18:48
Відновлююся по справжньому тільки повністю на самоті, самій вдома, інакше всеодно витрачається величезний (в моєму випадку) ресурс на взаємодію
Протру пилюку• вчера в 19:48
Ответ дляВбигудях
Наодинці
Особливо, коли ще й сама вдома
Кайф
Особливо, коли ще й сама вдома
Кайф
Абсолютно так само і я!
В мене купа енергії, коля сама вдома
І терпіти не можу компаніі та великі колективи
В мене купа енергії, коля сама вдома