Дівчата, а яка Ваша думка з цього приводу? Чи наука стала просто свого роду перформесом, фейсбушною вітриною, джерелом збагачення тих, хто пише та продає депутатам роботи, модою на вчені дипломи???
gizzaGinora• сегодня в 09:12
Ответ дляНаташа_32
Ніяк. Не дотчна. Чоловік колись був науковцем. Плюнув на те у гроші заробляє.
Був науковцем, це скільки статей надрукував?
В яких журналах?
Тема кандидатської дисертації? Захистився?
В яких журналах?
Живу на околицях К.• сегодня в 09:19
Звісно, існує. Щонайменше військова наука, соціологічні науки, політологія.
от педагогічні науки у нас традиційно просідають.
Ответ дляЖиву на околицях К.
Як на мене, в плані віськової науки - лозівка для відмивання бабла. А ось щодо педагогічної, то так, просідає, ще й добре. Особливо, коли 18-22 ломанулись за кордон! А ще є колгоспні (сільськогосподарські науки). Я взагалі не розумію, це про що? Скільки гною в лунки класти при посадці картоплі, чи що вони вивчають? Таке враження, що ними стають ті, хто себе не зміг ніде в житті реалізувати, або нагріб бабла на розпродажах колгоспів, і захотів перед друзяками у бані науковим дипломчиком хизанутись.
gizzaGinora• сегодня в 09:26
Ответ дляНаташа_32
Колгоспні науки?
Цікаво, чого ваш вельми розумний чоловік з вами одружився?
Ви борщ фантастичний варите, чи що?
Бо говорити вам навряд чи є про що.
Ви борщ фантастичний варите, чи що?
Бо говорити вам навряд чи є про що.
Живу на околицях К.• сегодня в 09:27
Ответ дляНаташа_32
Якщо ви чогось не розумієте, це не означає, що науки не існує). Як ви собі уявляєте створення та випробування нових військових продуктів? Склепали на колінці і почали виробництво? Чи все-таки був якийсь етап досліджень та перевірок?
Агронауки теж важливі, вони допомагають покращувати продуктивність врожаю та виводити нові сорти.
Я раджу вам пройти вступний курс до користування чатом гпт, щоб покращити рівень базових знань і навичок. Буде легше і в сімейному житті, і в спілкуванні з іншими)
Ответ дляgizzaGinora
Колгоспні науки?
Ви борщ фантастичний варите, чи що?
Бо говорити вам навряд чи є про що.
Ви борщ фантастичний варите, чи що?
Бо говорити вам навряд чи є про що.
Я взагалі бухгалтер. Але готую дійсно, супер. І борщ, і вареники, і деруни, щоб були в курсі. А чоловікам що ще треба? Точно не та наука на кухні. Треба добре поїсти, відпочити. Дома мсе повинно бути тіп-топ.
Ответ дляЖиву на околицях К.
Так Ви, мабуть отой чат в житті тільки й використовуєте? Його й їсте? У мне на дачі свій част, в 7 соток города. То ж повірте, нічого там досліджувати. Привезла гною, розкидала, заорала й врожай. А за сорти, то краще мовчіть! Де вони в Україні?! Все імпорт та гібриди! Ой, краще не позортесь з тим своїм гпт!
gizzaGinora• сегодня в 09:34
Ответ дляНаташа_32
Ааа, так ви з чоловіком і не розмовляєте взагалі?)
Ну це зрозуміло.
Вам просто немає про що.
Більше того, вас явно дивує, що з чоловіком можна розмовляти...
Ну це зрозуміло.
Вам просто немає про що.
Ответ дляgizzaGinora
Ну це зрозуміло.
Вам просто немає про що.
Ну це зрозуміло.
Вам просто немає про що.
Чоловка, шановна, кохати треба. Й коли він це знає, відчуває, то розмови пусті тут ні до чого.
gizzaGinora• сегодня в 09:35
Ответ дляНаташа_32
Ви справді думаєте, що на полях лосі використовують гній для удобрення?)
gizzaGinora• сегодня в 09:37
Ответ дляЖиву на околицях К.
Дівчата, скажіть, ця людина - троль чи такі справді бувають?
Дивує, що ця людина створила тему про українську науку, і розповідає, що її чоловік написав купу наукових робіт...
Це для чого?
Тут тролі зазвичай прості. Харчуються в політичних темах
Це для чого?
Ответ дляgizzaGinora
Шо? На полях треба використовувати гній для удобрення. А як там на тих полях, мені до моєї гарненької дупи, бо мене цікавить лише те, що у мене в баночках восени законсервовано!
Ответ дляgizzaGinora
Це для чого?
От й шукай свого отого троля. А я пішла вареники робити. З розмороженими чорницями. Ось це наука, й чоловік буде в захваті. А на голоний шлунок ніяка наука не полізе. Ось, що я Вам дівчата скажу.
Живу на околицях К.• сегодня в 09:39
Ответ дляgizzaGinora
Це для чого?
Для мене це якась дивна історія. Невже людина не розуміє, що у неї в шлюбі відбувається і як вона прожила останні 30 років.
gizzaGinora• сегодня в 09:40
Ответ дляНаташа_32
Який нудний троль.
А початок був цікавий, так.
На колгоспних науках все пішло не так.
Працюйте над собою.
А початок був цікавий, так.
На колгоспних науках все пішло не так.
Працюйте над собою.
Ответ дляЖиву на околицях К.
Я розумію, що в науці мій чоловік приносив місячну зарплатню в 18 000 грн. й не вилазив з-за того комп´ютера, а зараз працює на родину, й заробляє 46 000 грн. Ось це мене дійсно тішить!
Живу на околицях К.• сегодня в 09:43
Ответ дляНаташа_32
Мене б дуже засмучувало, якби у мене не було спільних тем для розмови з чоловіком, крім вареників з чорницею і борща.
gizzaGinora• сегодня в 09:45
Ответ дляНаташа_32
Бо ту науку депутати розтоптали й створили з неї самісіньке потворисько!
ООО, тепер все правильно.
Це з якої сторінки методички цитата?
Ответ дляЖиву на околицях К.
А чоловіка, повірте, це аж ніяк не засмучує!! Особливо коли він сідає в обід за стіл, бере до рук ложку, скибу чорного домашнього хліба з сальцем, та тарілку борщу увімне. А після варенечків з чоринцями зі сметанкою. Й все у нього Ок!
gizzaGinora• сегодня в 09:49
Ответ дляНаташа_32
Зі торнки книги, яка зветься ’Сімейне життя’, дорогенька моя!
Чи Ви свого коханохо дузовною їжею годуєте?!
Там пишуть про депутатів, які розтоптали науку?)
То ви певно книжки переплутали. Ще раз на обкладинку гляньте.
В моїй книжці Сімейне життя пишуть про спільні інтереси. Бачу, ви до цієї частини не дійшли))
Живу на околицях К.• сегодня в 09:50
Ответ дляНаташа_32
Я не вірю, що чоловіку з докторським ступенем байдуже, що його партнерка пише з помилками та говорить всякі дурниці по життю. Може, він змирився за багато років.
Ответ дляНаташа_32
Не знаю, наскільки правда те, що ваш чоловік екснауковець, але ви точно мабуть красівая.
Ответ дляЖиву на околицях К.
Моєму чоловіку не байдуже, чи він ситий, обстіраний, доглянутий. Все. Тема закрита. Роблю варенички з чорницями. Вдалого всім дня!
Живу на околицях К.• сегодня в 09:59
Ответ дляНаташа_32
Обслуговуючий персонал приступає до своїх робочих функцій