Я Головна• сегодня в 09:20

Як повернути техніку? Зняла вже захисну плівку і назад не клеїться( є лайфхак?

Як приклеїти плівочку до екрану
Вона плотна тверденька
Тримає форму
Але не клеїться назад
Як міряти?• сегодня в 09:21
Кроме пленки еще и коробка с пломбой была?
автор Я Головна • 2 часа назад
Ответ дляЯк міряти?
Ні
Лише плівка
Коробка ніяк не фіксувалась нічим клеючим, просто язичок такий заходив і все
Як міряти?• 2 часа назад
Ответ дляЯ Головна
Ні
Лише плівка
Ну идите пробуйте с тем, что есть. Потом нам расскажете
AnyaSkazka• 2 часа назад
Пилосос?
Поросенка• 2 часа назад
Авторе, ніяк не повернути. Поверненню підлягає тільки нова техніка з усіма плівками та упаковками. Або бракована.
Поросенка• 2 часа назад
Ответ дляAnyaSkazka
Пилосос?
А що не можна попилососити та повернути? Я ж тільки разочок....
Як міряти?• 2 часа назад
Ответ дляПоросенка
Можно, если очень настойчиво
Светка-пипетка• 2 часа назад
Что вы там купили, признавайтесь. И заодно, почему хотите вернуть?