njasha• сегодня в 11:56

Куди ви виставляєте свої парфуми?

Є флакони парфумів, якими не користуюся, ніша. Але хочу продати, не користуюся. Куди ви виставляєте їх?
Love_Love_Love_• сегодня в 11:58
На полочку вони мені там нагадують про те що нєхрєн великомірки купувати
_Olka_• сегодня в 11:58
Через лоха и шкаф продала парочку. Самые простые в пользовании площадки
автор njasha • сегодня в 12:00
Я виставляла, через інші торгові місця так би мовити. То може є якісь що тільки парфуми? Що люди заходять і шукають саме парфуми, а на інших торгівельних площадках воно»губиться» там де всі товари , не тільки парфуми
coloritka• сегодня в 12:04
Ответ дляnjasha
Кремчик
_Olka_• сегодня в 12:05
Ответ дляnjasha
Если Вы про те, что я написала выше, то люди ищут свои ароматы, подписавшись на поиск. Т.е. при появлении искомого аромата на продаже к ним приходит уведомление на почту.
Но есть еще профильные площадки типа Кремчик и пр. Я в них не работала, не знаю нюансов
Karapulka_lya-lya• сегодня в 12:15
Ответ дляnjasha
Кремчик юа может