Анонім Секретар• вчера в 19:04
Легка куртка або жакет на літній вечір. Які у Вас?
Вік 40+, розмір s....стиль кежуал, щоб натуральна тканина. Не можу придумати нічого....зара і тп - бачу лише вкорочені якісь підліткові або оверсайз, що теж набридло....
Поділіться своїми варіантами або ідеями, будь ласка.
Анонім Секретар
• вчера в 19:08
Ответ дляКумедний ґудзик
Джинсовая белая куртка
Завжди думаю як її прати ....спф, тоналка і тп - все на ній буде.....мабуть
Мальовнича даль• вчера в 19:08
Ответ дляАнонім Секретар
Трикотажний?
Да, немного оверсайз, купила раньше на распродаже
Анонім Секретар
• вчера в 19:09
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Кардиган бежевый с ейченем
Трикотаж чи...?
Люблю ВалЄру• вчера в 19:09
У меня кожаные косухи и кожаные бомберы, льняные пиджаки, спортивная ветровка, да кучу всего
Кумедний ґудзик• вчера в 19:11
Ответ дляАнонім Секретар
В машинке на деликатном режиме
Кумедний ґудзик• вчера в 19:11
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Косуха это у меня весенний вариант
Люблю ВалЄру• вчера в 19:12
Ответ дляКумедний ґудзик
Косуха это у меня весенний вариант
У меня вариант всесезонный, в зависимости от погоды, страны итд
Бабця в мештах• вчера в 19:20
Ответ дляАнонім Секретар
Кислородным порошком и не париться
Квітка Миру• вчера в 20:42
У мене така куртка. Без утеплення, на бавовняній підкладці. Пасує до багатьох речей, проста та лаконічна. Жакети маю, джинсові куртки, сорочки маю, але чомусь частіше ношу саме цю.
Йосип_молодий• вчера в 23:30
Льняная куртка-рубашка из НиМ, льняное типа пальто из Зары. Но это больше на сейчас, потому что летом даже вечером жара
Анонім Секретар
• сегодня в 06:48
Ответ дляКвітка Миру
Дякую! От щось таке просте і лаконічне шукала.
Ну і додатково з списку дівчат взяла ідеї.
Дякую всім за підказки!