Невловимий Джо• 16 марта в 10:41

Сусіди хочуть загальний коридор - ви б погодились?

Переїхали в новобудову - сусіди навпроти прийшли з пропозицією зробити загальний коридор на дві квартири (встановити двері в підʼїзді й добудувати трохи стіну). Це, щоб ви розуміли, жк преміум класу, де в самій квартирі коридор такий, що хоч конем їдь, місця достатньо. Ні, їм хочеться влаштувати общагу чи комуналку, бо от в них так було раніше де вони там жили і це ДУЖЕ ЗРУЧНО...
Так, звісно, я уявляю, виходити з квартири й перечіпатись через чиїсь тапки, пакети з сміттям, коляски, велосипеди й інший хлам, який 10000% вони там зберігатимуть. Звідки це бажання влаштовувати умови як в хрущовках?? Я обрала квартиру й платила великі гроші за ПРОСТІР та комфорт, а не щоб в мене під дверима хтось щодня тинявся.
Вони після відмови не заспокоїлись. Знову - а якщо ми лише собі зробимо і за наш рахунок? Я - ні. Бачу роблять вигляд ображених, знову щось хочуть видумувати...
У вас були такі ситуації? Люди вспокоїлись після відмови чи в них цей пунктик тепер все життя буде?
Chaterbox• 16 марта в 10:53
Ответ дляРубаю олівлє
Вы спросили у них, какая цель?
Я бы согласилась, но с условием не оставлять там вещи
Ну наобещают и не сдержат, и что, потом сносить?
Уходя дверю не хлопать• 16 марта в 10:53
В 90-х, помню, первые отечнственные нувориши поназаказывали архитекторам зимние сады и библиотеки. Потом эти помещения пустовали за ненужностью.
Травмированные детством и предыдущими поколениями мозги очень сложно перестроить, увы
Усатая полосатая• 16 марта в 10:53
Ответ дляТролю як можу
Да, конечно, вы уверены, что мы говорим о премиум ? Ещё раз. У меня не премиум, если застеклить балкон не по схеме ( её выдают )
Если не там повесить кондиционер- это тоже все схематично оговорено, будет нехилый штраф
Я не обговорюю норм це чи стрьом , мені все одно, автор сама вирішує.
Норми однакові для економу і преміум по спільній власності. Винятком може бути якщо ук наділені такими повноваженнями від мешканців.
Намазюкана нішою• 16 марта в 10:54
Ответ длякурасаны
Было у родителей. Один из трёх соседей отказался. В итоге у них украли коляску и велосипед.
Позже они согласились,но мы передумали ставить замок на три квартиры.
Да,чисто и свободно.Но велосипед каждый раз тянуть в квартиру неудобно.
У Вас нет консьержа или кодового замка?
Рубаю олівлє• 16 марта в 10:55
Ответ дляChaterbox
Двери не закрывать
Chaterbox• 16 марта в 10:55
Ответ дляРубаю олівлє
Так и вы одна из этих людей, если вы готовите дома
Не все люди жарят, это вредно.
курасаны• 16 марта в 10:55
Ответ дляНамазюкана нішою
У Вас нет консьержа или кодового замка?
Тогда не было.
автор Невловимий Джо • 16 марта в 10:55
Ответ дляБезникаЯ
Та ну…у нас соседи были не преиум, тамбур у всех один. Склад обуви и всякой фигни. Зачем оно вам?!
Так і я про те.
Рубаю олівлє• 16 марта в 10:55
Ответ дляChaterbox
Не все люди жарят, это вредно.
И не запекают? И не варят? От этого тоже запах
Тролю як можу• 16 марта в 10:55
Ответ дляУсатая полосатая
Я сейчас не про нормы, а про правила УК или ОСББ !
Стигла полуниця• 16 марта в 10:55
Автор😂, ми переіхали в новобудову і ніяких коридорів не було , я ніколи не залишала речі там чи що типу санчат пасочок дитячих і д т , чоловік вигулював собаку і залишив там брудне взуття на килимку поки мив собаку , мене зустріла сусідка і вчинила скандал , воно ій сильно образило ( ну треба було ій якраз в цей час вийти) Тоді переіхали ще одні сусіди , встановили двері вже на три квартири , і залишали в тому коридорі вже велосипеди , сміття, дитячі візочки , взуття 😂😂😂, і при цьому кожен день влаштовували гладіаторські битви хто що більше залишив і у кого через чий велосипед двері не відкриваються ,
Блакитна устриця• 16 марта в 10:57
в данных условиях жизни это необходимость и безопасность. Если планировка позволяет, то делать, потом спасибо им скажете. У нас на старой квартире так, мама могла спокойно спать хоть, в подъезде кучу квартир за все периоды обносили, и консьерж не помог. На новых квартирах тоже из тамбура лифта двери стоят на стороны, но открытый выход на балкон (сейчас не разрешают держать закрытыми), то стремно, можно проникнуть через балкон.
будет время, будут по квартирам ходить и выламывать двери, а когда наступит анархия, ваш элитный жк будут первым грабить

но договориться что вещи не складввать! у вас в ЖК точно есть чулан на этаже, узнайте у ОСББ, в моих новых квартирах есть общий чулан, мы там все хранил
автор Невловимий Джо • 16 марта в 10:58
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мы с соседями поставили двери, и 0 вещей в этом предбаннике.

Вы спрашивали их аргументацию? Для чего они хотят тамбур?
Бо в них він був раніше і це ДУЖЕ ЗРУЧНО їм, щоб
- роззуватись (і зібрати там хлам)
- щоб як додатковий захист від крадіїв (брєд)
- а чого б і ні (просто хочеться як дитині малій)
Всім шампаньського• 16 марта в 10:59
Ответ дляНевловимий Джо
Стіни зносити не можна.
А добудовувати двері я не дізнавалась, вони щось там плели, що можуть, але точно не скажу, відразу відмовила просто.
Не ведіться. Навіть якщо наобіцяють, що нічого ставити не будуть і збрешуть - будете потім демонтувати оте все? Як один із аргументів, чому ви проти: у той тамбур легко заходять домушники і ковиряють ваші двері, скільки хочуть і як хочуть, бо від сусідський очей все закрите дверима тамбура. Про те, що це порушує протипожежну безпеку - взагалі мовчу. Я би ніколи в житті не погодилась на той хламушнік есесесерівський
БезникаЯ• 16 марта в 10:59
Ответ дляНевловимий Джо
Так і я про те.
Ну их в баню. Наглые люди. Решили все перехитрить и увеличить свою площадь.
автор Невловимий Джо • 16 марта в 11:01
Ответ дляЛетала_НаМетле
Самокаты, велики — на первом этаже все. Коляски возле квартир…
Так в нас є на 1му СПЕЦІАЛЬНА кімната для цього всього, але вони наприклад, досі тягнуть свою коляску в квартиру на 8й бо а вдруг ВКРАДУТЬ Інші люди там спокійно лишають і все, ніхто ще нічого не вкрав (камери є, пост охорони є).
Комиссия50%• 16 марта в 11:01
Моя пришла с гениальным предложением сделать большую кладовку и она там картошку хранить будет. С общим тамбуром тоже не вышло, я отказала. Мне не нужна коммунальная квартира, чужие тапки на входе и мыши из мешков с картохой. Плюс вонь. Подулась и успокоилась.
автор Невловимий Джо • 16 марта в 11:02
Ответ дляChaterbox
100 % захламят, потому и хотят отгородить, чтобы спокойно оставлять, иначе зачем этот предбанник вообще нужен. Велосипеды, коляски, обувь грязная, мешки с картошкой, мусорное ведро это то что вас ждет
Та я уявляю...
Ще й ’смолл толк’ щоразу в спільному коридорі
На циголках• 16 марта в 11:03
Ответ дляТролю як можу
Правила УК или ОСББ не могут противоречить общегосударственным нормам и правилам .
Всім шампаньського• 16 марта в 11:03
Ответ дляНевловимий Джо
- роззуватись (і зібрати там хлам)
Можна уявити, як ви відкриваєте двері у той тамбур і відчуваєте ’легкий і приємний’ аромат пахучого взуття сусідів... я колись так в гості зайшла і ледве не блювонула від того штину в тамбурі
Не цілуюсь з бодуна• 16 марта в 11:04
Мої сусіди, поверхом нижче зробили собі таку з пристройку з дверима, але лише для своєї квартири, не питаючи дозволу в УК чи сусідів поруч.
Ті пожалілися в УК і їх заставили все прибрати.
І що, на сьогодні все демонтували, бо це спільна власність а не хто захотів - той і робить, що хоче, вони також зробили ремонт стін за свій рахунок.
Автор, якось дивно, що в вас в ЖК така вседозволеність
автор Невловимий Джо • 16 марта в 11:04
Ответ дляРубаю олівлє
Ні, я нічого не смажу смердючого
Ms. Анонимная• 16 марта в 11:06
А до чого тут хрущівки? Там загальних тамбурів не було, і нема.
Вони є у в будинках іншого плану, навіть у спецпроектах, чешках, зараз я живу в такій. Є загальний тамбур, там мінімум речей, і ніхто нічого там не захаращує.
Своє обурення транслюйте сусідам.
Не гавкаю- но охраняю• 16 марта в 11:05
Ми знімали квартиру, у новому будинку. Де на поверсі було по дві квартири з загальним коридором, але без дверей. Але по проетку там як раз було зроблено, щоб поставити двері. Мені дуже подобався цей загальний коридор, весь верхній одяг та взуття було там, в квартиру нічого не неслось. Плюс, у нас тоді була маленька дитина, і там залишали коляску, санки і т.д. Це все не заважало проходу. Взагалі такий варіант це кому як.
Срочнокпсихологу• 16 марта в 11:06
Ответ дляУсатая полосатая
А для чого воно? Підʼїзд це спільне майно власників, а не ук.
Правильно! Спільне майно ВСІХ власників, а не двох квартир
ФрекенБок• 16 марта в 11:06
В ЖК преміум класу не можна навіть іншу табличку з номером квартири повісити) Тому дивний у вас преміум.
А по суті питання - звісно це треш.
Тролю як можу• 16 марта в 11:06
Ответ дляНа циголках
И где государство прописало правила про строй что хочешь в премиум жилье 🤣
Комиссия50%• 16 марта в 11:06
Девочки, наши свой колхоз уже и в ЕС приперли. В Болгарии активно покупают квартиры и пошло-поехало: остекление балконов, блокираторы у дороги, захват коридоров… кметство такого не знало десятилетиями, управляющие компании в шоке.
автор Невловимий Джо • 16 марта в 11:07
Ответ дляChaterbox
Не все люди жарят, это вредно.
Є різниця - посмажити зранку омлет під хорошою витяжкою й провітрити, або - три рази на день готувати котлети, всілякі зажарки й супи з цибулею й не провітрювати житло...
На циголках• 16 марта в 11:08
Ответ дляТролю як можу
Нет таких правил . Наоборот , есть противопожарные нормы , которые это запрещают хоть премиум жилье , хоть не премиум .