Вумна вутка• 16 марта в 13:27

Жінка пиляє?

Цікава думка зі сторони. Чи можна вважати жінку «мозгоклюйкою», якщо вона не контролює чоловіка: дозволяє йому зустрічатися з друзями, грати у комп’ютерні ігри і загалом не обмежує його свободу. Але інколи може накричати, якщо він нічого не хоче робити по квартирі або проводить за іграми майже цілі дні. Це справді «пиляє», чи це нормальна реакція на таку поведінку?
Я_з_Франека• 16 марта в 13:30
А нащо тій жінці побутовий інвалід?
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:32
Ответ дляЯ_з_Франека
А нащо тій жінці побутовий інвалід?
А нащо йому жінка, що пиляє постійно
Метелик• 16 марта в 13:33
Нет, не пиляет. Но как ни странно ведут себя более адекватно те мужики, которых именно пилят. Если не пилят - они вообще ахеревают вкрай, не ценят нормального отношения
Квітка Миру• 16 марта в 13:33
Если мужик играет в игры тут вообще еще стоит задуматься зачем он нужен
Я_з_Франека• 16 марта в 13:35
Ответ дляВумна вутка
А нащо йому жінка, що пиляє постійно
Ну ось і прийшли до рішення: ви на@ один одному не треба. Тому розбіглись і кожен шукає потрібну собі людину. Чоловік жінку, що буде з ним днями грати і нічого не робити. Дружина чоловіка, просто чоловіка, що може й буде брати на себе відповідальність за родину.
Борисфенка• 16 марта в 13:38
Ответ дляВумна вутка
А нащо йому жінка, що пиляє постійно
Хай вижене жінку і далі грає в іграшки.
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:40
Ответ дляКвітка Миру
Спосіб розслабитись
Галя із Дарниці• 16 марта в 13:41
’якщо вона не контролює чоловіка: дозволяє йому зустрічатися з друзями, грати у комп’ютерні ігри і загалом не обмежує його свободу’ - це міфічна істота, у реальному світі не зустрічається
Стрибну в гречку• 16 марта в 13:41
Это тетка дура, а не пила
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:44
Ответ дляГаля із Дарниці
Чому?
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:45
Ответ дляСтрибну в гречку
Это тетка дура, а не пила
Чому? Хіба це не пиляння?
Стрибну в гречку• 16 марта в 13:48
Ответ дляВумна вутка
Чому? Хіба це не пиляння?
Это ничего. Она же ничего не делает. Молчит. Мужик у нее на голове сидит. А если раз крикнула, то это херня, не в счёт даже
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:49
Ответ дляСтрибну в гречку
Кричить стосовно побуту, бо чоловік не допомагає
Ну що ви, мамо!• 16 марта в 13:49
А що значить «дозволяє»? 😂
Стрибну в гречку• 16 марта в 13:52
Ответ дляВумна вутка
Та я б ещё и скалкой приложила, ну чтоб быстрее дошло
Sgreen• 16 марта в 13:53
Автор, ви від імені кого пишете? Від імені вашої подруги/сестри/кузіни в третьому коліні в якої такий чоловік?
Чи ви сама потрапили в таку історію?
Чи ви той щасливий чоловік якому все дозволяють, але ображається, що треба щось вдома зробити?
автор Вумна вутка • 16 марта в 13:59
Ответ дляSgreen
Чи ви сама потрапили в таку історію?
Подруги
Квітка Миру• 16 марта в 14:07
Ответ дляВумна вутка
Спосіб розслабитись
Способ расслабления это на час , то что вы пишите может играть целый день то это не расслабление это забить болт на все и на всех
автор Вумна вутка • 16 марта в 14:09
Ответ дляКвітка Миру
Цілий день, вечір та ніч
Квітка Миру• 16 марта в 14:11
Ответ дляВумна вутка
Цілий день, вечір та ніч
Так такого мужика не пилить нужно , а нахер выгнать и забыть
автор Вумна вутка • 16 марта в 14:20
Ответ дляКвітка Миру
Чому? Що тут такого поганого?
Квітка Миру• 16 марта в 14:58
Ответ дляВумна вутка
Чому? Що тут такого поганого?
Если для вас нормально садитесь рядом и играйте если для вас это нормально целыми днями играть в игры
Як_наготую...• 17 марта в 10:41
Ответ дляВумна вутка
Цілий день, вечір та ніч
Тобто у нього купа вільного часу і він ще не допомагає по дому?
А він працює?
Як_наготую...• 17 марта в 10:43
Ответ дляКвітка Миру
Вот да, если жена при это не может сесть рядом и играться, а задолбана бытом - то это ненормально.