Цветочница• вчера в 23:29

Невже так важко усвідомити, що чоловіки не хочуть захищати..

Цю країну. Що схеми з викраденням людей робляться не для заміни військових чи перемоги, а для збагачення тцк, корупції і схемок відкату грошей. Що так звані тилові військові, їх командири та тцк купують собі будинки з котеджами на корупційні гроші
Невже важко второпати, що невмотивований чоловік, якого викрали і поводяться як зі скотом буде тільки перешкодою військовим.
Відкрили б кордони і дали б реальний вибір людям, подивились би хто готовий взагалі вписувати своє життя за шахраїв та злодіїв з наркоманами
Love_Love_Love_• вчера в 23:31
Невже так важко збагнути що тролити по ночам це смішно
За розділ теми і срач
автор Цветочница • вчера в 23:32
по перше, я не розумію жінок ( без дітей до 3хроків) які спонукають всіх іти на війну. ви такі самі громадяни україни,війна не силою іде, а зброєю, різниці немає. тож якщо потребуєте захисту, самі можете його створити
я не розумію тилових чоловіків і з бронню які підтримують свавілля. сьогодні у тебе є бронь, а завтра ти ніхто і шуруєш за колю з тцк в піхоту
Единорог помог• вчера в 23:32
Ответ дляLove_Love_Love_
За розділ теми і срач
Пришла за очередной порцией дерьма? Ну щас накидают
Кавуся• вчера в 23:32
Я вас автор поддерживаю абсолютно, ну тамошние жители , увы нет
Глас_Народа• вчера в 23:32
Гугл перевод он такой, паливный). Кыш в будку, пес!
Телячі ніжноСті• вчера в 23:32
Не откроет никто границы. Тогда большая часть мужчин призывного возраста сразу рванёт из страны. Как было с парнями 18-22. Из кого будут набирать новых солдат , если весь мобилизационный ресурс выедет ? И пофиг правительству на мотивированность новобранцев. Кто есть , того и погонят на фронт.
автор Цветочница • вчера в 23:33
Ответ дляLove_Love_Love_
За розділ теми і срач
Удалено администрацией...
Единорог помог• вчера в 23:33
Ответ дляГлас_Народа
Когда ж вы поумнеете? Становитесь уже людьми давайте, наконец
А Я Самая Самая• вчера в 23:33
Ответ дляКавуся
Тамошние - это какие ?
Я тоже полностью согласна с автором
Love_Love_Love_• вчера в 23:34
Ответ дляЦветочница
Удалено администрацией...
Адміни, чому ви не заблокує е цю групку нічних психопадів?
Единорог помог• вчера в 23:34
Ответ дляА Я Самая Самая
Тамошние - это какие ?
Я тоже полностью согласна с автором
Чаревна, Борисфенка
Майор Медуза• вчера в 23:34
Страну кроме ее граждан защищать никто не будет.
А надо оно им или нет это вопрос.
Единорог помог• вчера в 23:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Так тебя если заблокировать, ты ж новую симку купишь и под анонимом будешь писать
автор Цветочница • вчера в 23:34
Ответ дляКавуся
насправді дуже багато підтримують, просто не всі висловлюються
маска Ілона• вчера в 23:35
Уже аж надоели такие темы.
Борисфенка• вчера в 23:35
Ответ дляЦветочница
Хуйлу висловилися? Допомогло?
Молчалка• вчера в 23:36
Пишите на русском, реально паливный перевод. Идеи то стоящие, но стоит за ними не понимающий украинского бот
Единорог помог• вчера в 23:36
О, уже приперлась местная кровожадная мандень
И не спится ж на немецких проперженных диванах
автор Цветочница • вчера в 23:37
Ответ дляМолчалка
я російськомовна, але українську знаю, якщо вам не подобається моя українська можете її самі перекласти
Молчалка• вчера в 23:38
Ответ дляЦветочница
Зачем оно мне. Тема мовою лучше заходит?
автор Цветочница • вчера в 23:40
Ответ дляМолчалка
бо мені так хочеться, я спілкуюсь тільки з рідними і близькими російською, де не буде хейту за язык
ГендиреХтор• вчера в 23:40
Насправді, більшість з тих чоловіків, яких затримує тцк, потім таки захищають країну. Нормально захищають. Просто важко чоловіку самому поийняти рішення і пійти у військо. А коли вже вибору немає, то вже роблять те, що треба.
А Я Самая Самая• вчера в 23:41
Ответ дляЕдинорог помог
Чаревна, Борисфенка
А кто это ? И зачем обращать на них внимание ?
На самом деле , все мои знакомые в реальной жизни такого же мнения , что описала автор. И все уже давно на взводе…
А все эти «за родину» , которые тут на зарплате … уже даже не раздражают. Читаешь их и понимаешь - либо на зп , либо злая никому ненужная баба .
Единорог помог• вчера в 23:41
Ответ дляГендиреХтор
Ну если они лохи, то пусть захыщают
Нормальные убегают
автор Цветочница • вчера в 23:42
Ответ дляГендиреХтор
ні, я не вірю і ніколи не повірю в це
не може людина, яка не хоче вмирати, немає таких цінностей і мотивації бути бійцем, а ось створити перешкоди і піти у сзч легко
тільки сьогодні читала, якщо б люди дійсно знали скільки тцк вбили людей - то почалась би громадянська війна
Единорог помог• вчера в 23:42
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну если вы не заходите в политические темы, то и не знаете кто это
Большинство знает
А Я Самая Самая• вчера в 23:42
Ответ дляЦветочница
Пишите на русском , зачем вы ломаете себя ?
ГендиреХтор• вчера в 23:42
Ответ дляЕдинорог помог
Ну если они лохи, то пусть захыщают
Нормальные убегают
Та ні, біжать як раз не дуже нормальні...
Единорог помог• вчера в 23:43
Ответ дляГендиреХтор
Хотеть жить то значить не очень быть нормальным? У вас странное восприятие жизни
lilul990• вчера в 23:43
Гуляйполе майже взяли. Запоріжжя як на долоні. Сумно це все.