Фуліганка• сегодня в 01:19

В кого була криза в стосунках і як воно закінчилось, розкажіть?

Ми сваримось вже місяць, це неможливо. Образи на рівному місці. Я його люблю, але це нестерпно.
viter33• сегодня в 11:22
Ответ дляФуліганка
Мій теж прибирає і готує, каже що через 4 тижні зʼїде але вчора проговорився що якщо я не стану нормальною то він точно вже зʼїде за 4 тижні але вчора вже було три тижні від перших погроз, а в нього все обнуляєттся.
Трампа надивився)))
viter33• сегодня в 11:25
Ответ дляФуліганка
Я вже відправила. Такий скандал робити за пару тисяч це зашквар
Реально - якщо це не спільні гроші ’ в тумбочці’, то без повідомлення брати чужі гроші і тратити їх на свій розсуд (тим більше - на таку дурницю, не на ліки чи щось необхідне) - це табу (принаймі, для мене).
Уявіть, що чоловік поліз у вашу сумочку і витягнув з неї усі гроші - купити собі вудочку

І кожен на такі ’виходки’ реагує по своєму, хтось істериками
Наизнанку• сегодня в 11:39
Ответ дляviter33

Если автор будет продолжать в том же духе, то долго они не протянут. Автор расписывает какая она деловая, как без спроса распорядилась деньгами, везде вытащила где можно, а потом нажаловалась его маме что он ее обижает. Какой-то детский сад на выезде. ’Вот смотрите, я такая дерзкая, но вот Ваш сын’.... В этой ситуации я на стороне мужа.
Наизнанку• сегодня в 11:49
Ответ дляКоржик
Образи розсосуться, якщо розуміти як вони формуються. Люди спілкуються в привичному режимі до тих пір поки вони можуть впливати на результат і поки вони можуть пояснити свою позицію. Коли настає момент що людина почуває загрозу на нижньому рівні піраміди Маслоу, а партнер ігнорує цю загрозу, то далі людина зривається. Наприклад, ваш чоловік відкладав гроші на ремонт машини, бо вона в аварійному стані. Якщо не відремонтувати можете загинути ви, діти, він. Чоловік відчуває відповідальість. Але ви проігнорували його відповідальність і наразили всіх на небезпеку. Тоді чоловік переходить грань і використовує недозволену лексику, щоб ви зрозуміли, що ця ситуація погроза. Це відбувається так само як з дітьми. Поки вони дуркують ми можемо підвищувати голос. Але якщо дитина на ваших очах нанагається шпильку встромити, ви будете дуже голосно кричати щоб привернути увагу дитини, і нема гарантій що в стресі ви не наговорите дитині зайвого. Так от для чоловіка ви зараз дитна о встромила шпильку в розетку.
Все правильно. Каждый человек может делать вокруг себя какие-то ’ритуалы’ для ощущения безопасности. Своей и членов своей семьи. Это образно. Например делать запасы продуктов, осознавая что в случае чего можно накормить семью итд. Просто как пример. И если второй член семьи спокойно к этому относится - всё идёт ок. Если начинаются нападки, придирки - то от этого и скандалы могут быть. Вы очень точно написали ’угроза по пирамиде Маслоу’. У каждого человека она своя. Если базовые потребности удовлетворены - все ок. Если начинается угроза, то это приравнивается к вторжению в личные границы и от этого могут быть скандалы.
А случай автора с деньгами, при том, что она пишет что денег сейчас не хватает, если финансовые проблемы - это действительно зашквар. То есть автор вторглась в личные границы грязными ногами, наплевала на них и позвонила нажаловалась его маме. Такое что-то..
Наизнанку• сегодня в 11:54
Ответ дляФуліганка
Для меня трогать деньги мужа без разрешения и без предупреждения - это табу. Если для Вас это норма и не зашквар, то я даже не знаю. Достаточно было сказать фразу о том, что Вы планируете взять эти деньги. Это было бы достойно. А так, как обокрала его. Повели себя как гопница. Это табу, такое поведение. Дело не в деньгах, а в самом поступке.
ПлюшкамиБалуюсь• сегодня в 12:04
Ответ дляФуліганка
Та де, нема ніяких любовниць то точно. Ще в тому і справа, він з роботи додому прям летить, і завжди вдома, п інколи ще раніше прийде як от вчора і сьогодні і це повна жопа.
я тоже думала что мой не такой, и с работы домой бегом бежал и все время я знаю где он, а он ебался с тренершей со спортзала, и его ’тренировки’ были у нее дома или в массажном кабинете прямо в спортзале. А на мне срывался, был раздражительный и я не могла понять в чем проблема, пока не узнала.
viter33• сегодня в 12:11
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Та яка нафіг коханка!!
Тут без твого дозволу у тебе витягають усі гроші з авто, витрачають на власний розсуд (на усіляку фігню) навіть не поставивши тебе до відома і щиро дивуються, що ти на це бурхливо реагуєш!
Яка тут ще коханка потрібна ?))
Наизнанку• сегодня в 12:27
Ответ дляviter33
Та яка нафіг коханка!!
Яка тут ще коханка потрібна ?))
В итоге будет виновата коханка, даже если ее и в помине нет. Автор допечет мужа, он уйдет, потом начнет встречаться с другой, то она будет виновата что ’семью разбила’. Обычно это так происходит)
Смешнюча• сегодня в 12:30
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
І як ви з дитиною сама?
Чи він допомогав?
А зараз що?
Та нормально сама. Власний спокій дорожче за все. Щоправда в мене руки, а не лапки, працювала з 19 років, тож по суті для мене глобально нічого не змінилося окрім того що мені ніхто не тріпав нерви і кричав на мене і не обзивав немовля ’малим г...ом’ (дитина планована, свідома, у власній квартирі). Це той випадок, коли самій краще ніж з таким мудаком. Просто продовжила жити своє життя. .
Що зараз - ну моя дитина вже доросла. Колишній чолвоік майже одразу одружився на коїханці, в них також вже доросла дитина. Живуть, в них все нормально, квартира бізнес, дві машини. Я не простила і не пробачила, але то не заважає мені жити..
Наизнанку• сегодня в 12:59
Ответ дляСмешнюча
Типова тактмта чоловіків довести дружину щоб вона пішла. А він типу білий і пухнастий.
Колишній чоловік таке робив спеціально, щоб я сама прийняла рішення про розлучення. Бо коханка тиснула. А він не міг бутм ’поганим’ кинути вагітну дружину . Тож просто робив так щоб того хотіла я. Ну потім продовжувпв мені вже з немовлям нервотрепку. Звісно в певний момент я не витримала, він зібрав речі і радісно переїхав до коханки. А я попри те що лишилася з малесенькою дитиною нарешті видихнула... Я згадаю, так здигнуся. Із веселого живчика позитивчика (навіть толком сваритися не вміла і кричати), перетворилася на істеричну істототу.
Конченный. Я бы с такими мужчинами не знаю что делала.... А зачем он на Вас женился? Ты живёшь с одной, делаешь ей дитё, издеваешься над ней, потому что где-то там у тебя есть другая, опускаешь жену систематически, делаешь ее во всем виноватой, при чем так, что у нее полностью потом отсутствует самооценка итд- зачем это делать?! Уйди сразу к любовнице и живите. Зачем издеваться над женой? Не хватает мужества, мозгов? Я не знаю чтобы я делала с такими мужиками, я бы их кастрировала просто. Пусть у Вас будет все хорошо!!!!
автор Фуліганка • сегодня в 12:59
Ответ дляНаизнанку
А ждя вас як коли муж трогає ваші дєньгі, тоді він веде себе як хто?
Наизнанку• сегодня в 13:01
Ответ дляФуліганка
Мы не делаем друг другу на зло. Мы все обсуждаем. У каждого есть личные границы и мы их соблюдаем. Это называется уважение. Вам об этом что-то известно?
автор Фуліганка • сегодня в 13:01
Ответ дляviter33

Я ж написала, він сто разів до того так робив, ліз в мій гаманець і брав звідти гроші не питаючи в мене, чому ви не змогли це прочитати?
автор Фуліганка • сегодня в 13:03
Ответ дляНаизнанку
Ви в будь якій ситуації на стороні мужа. Тому позбавте мене ваших порад
Наизнанку• сегодня в 13:03
Ответ дляФуліганка
А почему Вы это позволяли ему? А теперь бросаетесь на чужих людей, потому что не пишут Вам то, что Вы хотите читать? Вам все правильно пишут люди. Что значит ’он полазил где угодно взял, Вы полазили взяли..’ что это такое вообще? У вас такие брачные игры? Ну так наслаждайтесь и не жалуйтесь. В нормальных семьях нет такого.
автор Фуліганка • сегодня в 13:05
Ответ дляНаизнанку
Я не робила нікому на зло, так сталося. Я запитала для вас як якщо до того він сто разів брав мої гроші без дозволу, я це зробила вперше , і це не виправдовує його агресію
автор Фуліганка • сегодня в 13:06
Ответ дляНаизнанку
Я ні на кого не бросаюсь. Жіночко заспокойтесь ви занадто агресивна. Я йому дозволяла і винна все ж я. Ясно
Наизнанку• сегодня в 13:07
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
автор Фуліганка • сегодня в 13:08
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Наизнанку• сегодня в 13:20
Ответ дляФуліганка
Вы уже дошли до той кондиции что рассказываете чужим людям об обоюдном неуважении в вашей семье (а такие вещи не выносятся обычно на публику), Вам пишут что это не норма и Вы за это бросаетесь на совершенно чужих людей и даже оскорбляете их. Очень странное поведение. Желаю Вам чтобы денег всегда хватало и чтобы муж Вас любил и уважал настолько, чтобы Вы не опускались до оскорблений чужих людей, если в вашей семье идёт что-то не так. Чужие люди здесь не причем. Следите за своими реакциями.
Як ухурделю• сегодня в 13:23
Розійшлись
viter33• сегодня в 13:32
Ответ дляФуліганка
Для мене це реально дико, коли залазять одне одному в кишеню (бардачок в авто) , забирають звідти усі гроші , тратять на власний розсуд (не поставивши навіть іншого до відома) на таку ’конче необхідну річ’ як епл-воч.
І чому ви не влаштували скандал коли ваш чоловік таке 100 разів робив - для мене загадка. Очевидно, що вас таке влаштовувало
Чому таке не влаштовує чоловіка - розумію його на 101%
Моя улюблена страшко• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Не кажіть!!
Чоловіки - самі підлі створіння на світі!!
Якщо не брати до уваги жінок, звісно)))
Жартую!!
Ага )
Да будет так• 1 час назад
Ответ дляФуліганка
Так если вас это не устраивало,то надо было сказать
Я могу максимум попросить принести мой кошелек,внутрь никто не лезет
автор Фуліганка • 1 час назад
Ответ дляДа будет так
Звідки ви взяли що я не говорила і при чому тут ви?
Да будет так• 1 час назад
Ответ дляФуліганка
Не говорили,раз продолжали давать свои ключи от машины и тд
Я? Вы вынесли ситуацию на обсуждение и все пишут со своей позиции
автор Фуліганка • 1 час назад
Ответ дляДа будет так
Дуже цікава ви пані.
Да будет так• 18 минут назад
Ответ дляФуліганка
Дуже цікава ви пані.
Вы ещё интереснее,мужа в интернете обсуждаете и свекрови жалуетесь
автор Фуліганка • 13 минут назад
Ответ дляДа будет так
А для чого цей сайт? По моєму для обговорення проблеми які турбують
Да будет так• 10 минут назад
Ответ дляФуліганка
Правильно,и люди о себе тоже пишут.
А не «при чем тут вы»