Сундучок с каникулами• сегодня в 08:39

Які аргументи при звільненні?

Розраховувала на керівну посаду, багато працювала, автоматизувала деякі процеси, привела в порядок документацію, при цьому закривала операційку, тягнула роботу всього відділу. Зараз беруть керівника зі сторони, не бачать мене на цій посаді, поважаю думку, але вже не хочу тут працювати. Колектив та начальники специфічні, хочу звільнитись, але є ейч ар, який проводить детальне вихідне інтерв´ю. Що назвати причиною, звільняюсь, поки що в нікуди, хочу відпочити, промоніторити ринок, але всім зрозуміло, що це образа. Як правильно аргументувати, щоб отримати рекомендації.
Ищу Аленя• сегодня в 08:41
Вихідне інтервʼю
Вас не керівну посаду не взяли бо ви соплі жуєте, а ви далі продовжуєте це робити
Контрольница• сегодня в 08:41
Жесть, уже и уволиться нельзя, чтобы эйчар не насрал
Дрібка щастя• сегодня в 08:42
Так и сказать, что хотите карьерного роста, а в этой компании его нет
Контрольница• сегодня в 08:46
Работать дальше, но ставить обороты и параллельно что то искать
Заздрість то погано• сегодня в 08:47
Коли це рабство вже закінчиться. Мало що прцювати на дядю, заробляти йому гроші, так ще й якесь недолуге то при прийомі гестапо влаштовує, то вже при звільненні.
Треба брати приклад із зумерів: щось не влаштовує- розвернувся і пішов без пояснень, хай терміново дірку закривають і метушаться.
Ви можете сказати причину - здоров´я. Треба підлікуватись,а тоді щось вирішувати.
Кукусики• сегодня в 08:47
Яке вихідне інтерв´ю?
Ви не в рабстві, нагадую вам!

Пишете заяву в йдете.
Ви взагалі заяву можете поштою надіслати

Геть подуріли...
Заздрість то погано• сегодня в 08:48
Ответ дляИщу Аленя
Вихідне інтервʼю
А в що жуєте? Вже все правильно пожували і повилизували, де треба?
Фляшка на трьох• сегодня в 08:48
Ответ дляДрібка щастя
+100! Работала старалась и рассчитывала на должность руководителя, но взяли со стороны, буду искать работу с перспективами !
Фляшка на трьох• сегодня в 08:49
Ответ дляЗаздрість то погано
Зачем на себе наговаривать ?
Тем более когда речь идет о здоровье.
Коко На Страже• сегодня в 08:52
Почему не хотите указать правду? Ту, что написали в старпосте.
И это не обида, это аргумент. Речь о Вашей перспективе
Chaterbox• сегодня в 08:59
Блін, жодного разу, як брала в команду співробітників, не питала про рекомендації.
А щодо причин звільнення, то вважаю, що немає нічого кращого за правду. В нас не рабовласницькій устрій. Ну і компанії варто знати реальні причини, аби, за необхідності, мати можливість підкоригувати свою кадрову політику.
Реанимация• сегодня в 09:01
Я б сказала правду.
І, доречі, погоджуся трохи про соплі.
Хоча це і грубо.
Але в мене керівна посада з 23 років.
Зараз у проекті 60 людей.
І коли я думаю, чому саме я, то можу чітко відповісти.
Я дуже енергійна, тягнуся до цілі всіма можливими і неможливими методами, вмію створити команду, делікатна, ніколи не припиняю розвиватися ( наприклад, зараз я дотягую третю іноземну до с1 і вступила на другу вищу в ЄС).

Відкривати рот і чітко говорити - це база.
Яичница с беконом• сегодня в 09:00
Ответ дляКонтрольница
Очень мудро и практично
Бодіпозітівна• сегодня в 09:03
А просто послать всех на...уже нельзя? Обязательно выходное интервью?
Любительница• сегодня в 09:07
А если не приведете убедительных аргументов , то вас не уволят ?
Бодіпозітівна• сегодня в 09:12
Ответ дляРеанимация
Я б сказала правду.
І, доречі, погоджуся трохи про соплі.
Хоча це і грубо.
Але в мене керівна посада з 23 років.
Зараз у проекті 60 людей.

И я бы сказала как есть. Автор неуверенная в себе. Возможно поэтому с ее помощью проделалалась вся важная работа, но на руководящую должность ее не взяли. Руководитель должен быть уверен в себе. Плюс синдром отличницы.
Паратруперсупер• сегодня в 09:14
Ответ дляБодіпозітівна
Автор хоче зробити звичайний український камінг-аут: випорожнитися та піти королевою.
Просте формулювання: звільнення з особистих причин, які не хочу називати, для неї не підійде
Бодіпозітівна• сегодня в 09:14
Ответ дляКукусики
Яке вихідне інтерв´ю?
Ви не в рабстві, нагадую вам!

Пишете заяву в йдете.

Геть подуріли...
А можно заявы почтой отсылать, да? Не знала. Когда-то работала у очень нервной начальницы. От нее увольнялись все врагами. Хорошим никто не уволился ниразу. И вот писать заяву шли все как на каторгу. Нужно было ещё один час выдержать эту мымру. Наверное, если знали бы что можно почтой- отправляли бы.
Бодіпозітівна• сегодня в 09:16
Ответ дляПаратруперсупер
Такой формулировкой она берет вину на себя. А она хочет как есть на самом деле. Вы наверное из руководящих кто-то...
Омлетик• сегодня в 09:16
Мої очікування не співпали..
Без коментаріїв
Я не хочу відповідати
Бодіпозітівна• сегодня в 09:22
Ответ дляОмлетик
Мої очікування не співпали..
Без коментаріїв
Я не хочу відповідати
А я бы высказалась. Опять же, такими размытыми фразами автор берет вину на себя. А я бы сказала что так и так. Не грубить, ничего такого, но по факту. Четкие факты.
Омлетик• сегодня в 09:24
Ответ дляБодіпозітівна
Высказаться можно руководству а ейчар пару галочек поставит что провела интервью и все.
Паратруперсупер• сегодня в 09:40
Ответ дляБодіпозітівна
І це каже людина, яка не змогла спокійно написати заяву і відправити поштою. Типова жертва, яка весь час фантащує як да що, але сама ніколи не зробить
Бодіпозітівна• сегодня в 09:46
Ответ дляПаратруперсупер
У нас не принято было отправлять почтой. При увольнении нужно было помимо заявы подписать гору каких-то бланков итд. Поэтому все ехали лично. И это не на одной работе было так. Работала в нескольких местах. Помимо одной заявы всегда нужно что-то подписать дополнительно. Где они эти дополнительные бланки всегда находят - я хз. Но если бы так легко можно было отправить одну заяву почтой, то отправляли бы. Просто одно начальство адекватно увольняет и спокойно, когда можно спокойно сесть, все написать и заполнить как надо, а другое с истериками. Разные начальники есть.
автор Сундучок с каникулами • сегодня в 10:09
Ответ дляПаратруперсупер
Всі розуміють, що це не особисті причини, випорожнитись не хочу, не хочу більше тут працювати, відчуваю себе використаною. Для мене, як тут пишуть, відправити заяву поштою, був би найкращій варіант.
Маю сечі• сегодня в 10:14
Ответ дляСундучок с каникулами
не ображайтеся, але керівна посада-це саме про постійне вирішення проблем, конфліктів, взяття на себе відповідальності. А ви навіть свої власні інтереси не взмозі захистити. Послати поштою-це страх відкрито обговорювати гострі питання. А керівники постійно цим займаються. Бажаю вам знайти своє місце, та не викладатися на 300 процентів, якщо це не оплачується.
автор Сундучок с каникулами • сегодня в 10:21
Ответ дляМаю сечі
Я не ображаюсь, всі проблеми відділу були вирішені мною, і відповідальність була теж на мені, до цього звільнили два працівника, які не впорались. Зараз, враховуючи рішення керівництва, я вже не хочу нічого обговорювати та аргументувати, просто піти.
Все питаю зарання• сегодня в 10:23
Ответ дляСундучок с каникулами
А не треба нічого обговорювати, просто на екзіт інтерв´ю скажіть як є і все.
Паратруперсупер• сегодня в 10:32
Ответ дляСундучок с каникулами
Оці всі «всі розуміють», «що мені казати?» - це соломинка, за яку ви вчепилися, бо все ж таки чекаєте що вас оцінять, не відпустять і т.д. Для роботодавця ваші зусилля, ваші карʼєрні плани, внутрішні переживання не важливі, ви розбили свою роботу, робили добре і на тому все. Чим швидше це приймете, тим простіше буди сказати «прощавайте люди добрі» і в майбутньому теж.
автор Сундучок с каникулами • сегодня в 10:34
Ответ дляПаратруперсупер
Я вже нічого тут не чекаю, роботодавців багато, є портфоліо, є навчання за кошти роботодавця, яке дасть можливість знайти роботу краще, я не хочу цих інтерв´ю, бо всім і так все зрозуміло.