Молода і нерозважлива• 17 марта в 10:52

Купила спатифілум, він через тиждень опустив листя

Полив був, світло теж, що ще йому треба?
Мольфарочка• 17 марта в 11:08
В мене спатифілум стоїть в горщику з автополивом, бо пьє воду як скажений!

Найщасливіша• 17 марта в 11:14
Я свої ще кожного дня бризкаю водою
Фантазерша• 17 марта в 11:17
Мало води
Вчителька з мікрорайону• 17 марта в 11:19
Нічого. У мене їх було 5 штук, ніякий не вижив
Лагшмивара• 17 марта в 11:21
Полейте еще
Мост_Устал• 17 марта в 11:23
Фото.
Мост_Устал• 17 марта в 11:28
Я взимку створювала тему, що квартирантка засушила рослину, то я перевезда до себе в мороз ( 30хв на відкритому повітрі при мінусі( запакувала, утеплила), потім ніч в потязі)... Реанімую. Як відновлю, буду рада.

Замрійлива• 17 марта в 11:28
Може ви його навпаки залили, а корені не працюють . Спробуйте одягти на нього пакет. Стоїть не на сонці?
Мост_Устал• 17 марта в 11:31
Ответ дляЗамрійлива
Треба дивитися. Чи треба пакет, залежить від стану рослини
Замрійлива• 17 марта в 11:34
Ответ дляМост_Устал
Я з ним так і не подружилась. При тому,що дуже добре відчуваю потреби рослин. Можливо не підходили саме мої умови. На вікні йому було б жарко, далі від вікна -темно, Полив також яйого не зрозуміла. Не вижило в мене ’жіноче щастя’:)
Мамин тріль• 17 марта в 11:42
ему не нужно много солнца- растет в тени. и требует много воды . может ваш был больной- в магазине купили?
Мост_Устал• 17 марта в 11:43
Ответ дляЗамрійлива
Та не буває їм темно. Полив... Дивне поняття, в мене колись в сткані 0.5 пластиковому у воді розрослися, а буває що при надмірному зволоженному ґрунті закисають. Років 10 назад росли в мене як бурян, роздавала постійно підлітків, а зараз от вимушена танці танцювати
Мост_Устал• 17 марта в 11:47
Ответ дляЗамрійлива
Оце привезла задохликів майже 2 місяці назад, стакан прозорий, щоб бачити, чи буде яке коріння чи не перезволожила грунт, у внутрішньому стакані, дірки( почала, вода тепла в зовнішній, зайву воду я приїхала), спанбонд як фільтр +
пінопласт як дренаж+ ґрунт універсальний.
Оприскую стимулятором(органічні кислоти). Побачу як розвиватиметься
Мост_Устал• 17 марта в 11:55
Ох і т9. Поливаю, вода стікає, зливаю зайве