Зубная фея• 17 марта в 11:40
Ви робите вправи на заземлення, дихання? Це щось дає для спокою?
Фізик-ядерщик заочно• 17 марта в 11:47
Делаю дыхательные упражнения. Помогают ли именно они мне быть спокойной не знаю. Состояние спокойствия это моё естественное состояние.
БЦАшка• 17 марта в 11:49
Если регулярно - то вроде да. Раньше на психотерапии этим занималась, сейчас на йоге. Хуже точно не делает.
Зубожиння• 17 марта в 19:35
Мені так, допомагає. Але потрібно практикувати регулярно і потім я сама себе ловлю на тому, що дихаю для заспокоєння.
І з нещодавного досвіду - довелося замінити колегу і провести тренінг, ненавмисне роздратувала тих учасників тренінгу (зачепила болісну тему). Аргументи не діяли, то запропонувала їм подихати, заземлитися і зробити вправу ’крила метелика’. Допомогло, заспокоїлися і продовжили конструктивну бесіду.