Зубная фея• 17 марта в 11:40

Ви робите вправи на заземлення, дихання? Це щось дає для спокою?

Швидкоруч• 17 марта в 11:43
магний пью и вино белое

Усатая полосатая• 17 марта в 11:47
Дыхание работает.
Фізик-ядерщик заочно• 17 марта в 11:47
Делаю дыхательные упражнения. Помогают ли именно они мне быть спокойной не знаю. Состояние спокойствия это моё естественное состояние.
БЦАшка• 17 марта в 11:49
Если регулярно - то вроде да. Раньше на психотерапии этим занималась, сейчас на йоге. Хуже точно не делает.
За ким я буду?• 17 марта в 12:28
ні, але роблю декілька вдохів-видохів, якщо треба заспокоїтись
Инфотуфелька• 17 марта в 12:47
Да. Медитации, дыхание сатори, йога
maggymys• 17 марта в 17:06
Так я роблю іноді, допомагає

Зубожиння• 17 марта в 19:35
Мені так, допомагає. Але потрібно практикувати регулярно і потім я сама себе ловлю на тому, що дихаю для заспокоєння.
І з нещодавного досвіду - довелося замінити колегу і провести тренінг, ненавмисне роздратувала тих учасників тренінгу (зачепила болісну тему). Аргументи не діяли, то запропонувала їм подихати, заземлитися і зробити вправу ’крила метелика’. Допомогло, заспокоїлися і продовжили конструктивну бесіду.