ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:30
Ну що, дівчатка, ще не було теми "Що готуємо на Пасху 2026?"
Пропоную в цій темі обдумати меню. Так останнім часом швидко плине час. Раз-два і вже Пасха
Що буду готувати я - підчеревина і ковбаска домашня запечена, дідова картопля, свіжий салатик.
Більше нічого поки не надумала
Пишіть, що ви собі напланували, від вас буду черпати натхнення)))
Всім добра)
Більше нічого поки не надумала
Всім добра)
Весотехник• вчера в 21:43
Ответ дляSvitlo_
Так
А розкажіть будь ласка більш детально, як у вашій церкві зазвичай проводять Великдень?
Ответ дляВесотехник
Як і звичайні служіння. Лише псалми і проповіді на тему воскресіння Ісуса. Три дні служіння вранці і в вечері. Ніяких інших обрядів чи страв обов´язкових у нас немає. В четвер в вечері хліболамання. Є церкви, де в четвер є і омиття ніг. В моїй немає.