Я в дамках• 17 марта в 18:10

Кто понижал кортизол препаратами? Сон улучшился? ночные просыпания ушли??

И какие препараты и сколько принимали.
Все буде Україна• 17 марта в 19:36
Ответ дляСМСница
Не знаю як людям, а собакам і кішкам призначають Vetoryl. Такі препарати дійсно є.
Там трилостан. Побочки у него есть. И он считается не особо современным для людей. Но автор не знает даже точно свой кортизол.
Грабля• 17 марта в 19:57
Ответ дляЯ в дамках
А как его поднять ?
эстроген - гормон репродуктивной системы, значит к гинекологу
Оч@ров@Шк@• 17 марта в 21:22
Про сон рекомендувала гінеколог: спати в повній темряві, бажано рано вставати і рано лягати. Якщо підходить - спробувати важку ковдру. Без телефону годину до сну і беззвучно вночі. Перед сном краще прогулятися.
Залатавая• 18 марта в 07:32
Ответ дляЯ в дамках
Мне не помогал .
А який пили? Магнії бувають різної форми. Я пʼю цитрат магнію від Солгар. Брала Магне В6 антистрес, там теж цитрат магнію, але він мені не дає ніякого ефекту
автор Я в дамках • 18 марта в 09:31
Ответ дляЗалатавая
Глицинат
Залатавая• 18 марта в 10:00
Ответ дляЯ в дамках
Глицинат
От я гліцинат не пробувала. Дивилася на нього, бо теж дуже хороша форма магнію, але вирішила, що раз цитрат чудово допомагає, то і не має чого щось міняти